Magwisienka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5208
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Magwisienka

 • Ranga
  Magi
 1. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  A mnie się to akurat podobało. Wszystko mi się w tej grze podobało. A później przyszedł Wiedźmin ;)
 2. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Z DAI śmieszna sprawa. W zeszłym roku grałam 100h, bawiłam się świetnie, gra roku 2014 jak nic. Później był Wiedźmin. Po nim uruchomiłam DAI i nie mogłam już grać, a chciałam przejść na najwyższym poziomie trudności do platynki. Wiedźmin ma kilka rozwiązań o klasę wyżej niż DAI. DAI nadrabia w sumie jedynie relacjami w drużynie jeżeli to Cię kręci. Fabuła jest o wiele prostsza, co natomiast nie znaczy, że jest słaba. Po prostu inna konwencja, czysty podział na dobro i zło, a misja to ratowanie świata. TLOU koniecznie. Dla mnie jedna z najlepszych gier ever. Przeszłam już 4 razy i za każdym dostrzegałam nowe zalety i głębię scenariusza i relacji między bohaterami. Protip - zacznij od razu na co najmniej hardzie :)
 3. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Jest na pewno z poziomu www, wcześniej dziś brałam
 4. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Tu jest http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-bloodborne.bhtml
 5. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Nie mam pojęcia, przypomniałam sobie o istnieniu tego dopiero jak spojrzałam na listę pucharków po skończeniu :D Ogarnę przy drugim przejściu.
 6. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Grasz nadal czy już skończyłeś? Jestem ciekawa czasu. Ja starałam się zwiedzać każdy kąt a i tak ominęłam kilka znajdziek i grałam blisko 9h na normalu. Nie wiem skąd się ludziom bierze te 5h. A nawet jak się bierze - jaki to ma sens? Jaki sens ma rushowanie przez grę nastawioną na storytelling? Ech.
 7. Magwisienka

  Dragon Age: Inquisition

  Przesada. Ja osobiście mam póki co (8h) mocniejsze skojarzenie z Asasynami - dużo zbierania, odnajdywania punktów, zajmowania terenu i takich tam. Ogólnie jestem pod przeogromnym wrażeniem. Nie spodziewałam się, że ta gra będzie aż atak dobra. Od odpalenia gry nie mogłam się oderwać do później nocy. Dialogi póki co są bardzo ciekawe, no i miejscówki fantastyczne. Jak zwykle nie robię głównego wątku, tylko biegam po tym głupim Zaziemiu i robię jakieś dziwne zadanka. Ale to dlatego, że ta lokacja jest fantastyczna - nie ma mowy o recyklingu jak w przypadku DA2. Tu widać, że każde miejsce jest przemyślane i naprawdę warto zwiedzać każdy zakątek, bo wszędzie jest coś ciekawego. Dla mnie póki co totalne 10/10, a podobno dalej jest jeszcze lepiej :)
 8. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  PSN ma znów problemy. Spoko, to nie wina Twojej konsoli.
 9. Patrzcie, co odkopałam :D A te 4gramy wszystkie nadal gdzieś mam, jakiś czas temu je przeglądałam przy okazji robienia porządków. Ten wywiad był jednym z najbardziej stresujących przeżyć mojego dzieciństwa ;)
 10. Co tu się to ja nie wiem. Sol! Co prawda nie zaglądam tu już regularnie, ale damn, gram to kawał mojego życia, tak naprawdę pierwsze moje miejsce w sieci. Dzięki wszystkim, z którymi miałam kontakt te kilka lat temu :) I nie żartowałam z tą imprezą, gramowe urodziny były fajne, byście zorganizowali coś takiego jeszcze kiedyś ;>
 11. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Mogę polecić nawet taniej - http://www.ceneo.pl/23202947. Mam taki i używam go tylko do konsoli, jest bardzo spoko.
 12. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  A największy hit poszedł bokiem :D http://www.pssite.com/news-35405-tajmnicze_p_t__to_tak_naprawde_nowy_silent_hill_za_ktorym_stoi_kojima__del_toro_i_reedus.html
 13. Magwisienka

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Też podobno fejk
 14. Magwisienka

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Masz jakieś źródło tej plotki? Destiny może nie być o levelowaniu, ale 20 poziomów to jednak trochę mało. W alfie i becie dotarcie do 8 nie zajęło mi specjalnie dużo czasu.