Pirlond

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  89
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pirlond

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ale żeście teraz gafę popełnili. Paramore to przecież zespół, a nie żaden kryptonim. :P Wytłumaczone jest wszystko na stronie Xboksa. ;) Pozdrawiam.
 2. Pirlond

  TH: Ride w 2009 tylko w USA i Niemczech

  Błąd w newsie. Gra pojawi się też w Wielkiej Brytanii. ;) Pozdrawiam.
 3. Witam, proszę o wybaczenie, że piszę tak bezpośrednio, ale chciałbym skontaktować się z którymś z Państwa. Czy byłaby możliwość udostępnienia mi adresu mailowego? Z góry dziękuję. :) Pozdrawiam.
 4. Od kiedy to Aragorn''s Quest tworzy EA? o_O Coś mi musiało umknąć... Pozdrawiam.
 5. Pirlond

  ConViction przed wakacjami?!

  Nie tylko GameStop i GoGamer podali taką datę. Ten sam termin wskazuje Amazon. :)
 6. Pirlond

  Będzie nowy Driver!

  W nagłówku poprawione, ale w treści dalej to samo. :P Zły tytuł. ;) Pozdrawiam.
 7. Pirlond

  Będzie nowy Driver!

  Hm, podajecie link do strony z zarejestrowaną nazwą, a przepisać nie możecie jej dobrze? Gra będzie się nazywać Driver: The Recruit, a nie Recrut. Pozdrawiam.
 8. Witam, zauważyłem błąd w newsie. ;) Z moich informacji wynika, że magazyn Joypad jest francuski, a nie japoński. ;) Pozdrawiam.
 9. Office zamiast Acrobat Readera? Zapowiada się nader ciekawie. :) Pozdrawiam.
 10. Pirlond

  W sklepach jest ostatni numer Click!

  Co ciekawe, na stronie wydawcy nie ma żadnej informacji. Co więcej, pierwszy news wyszedł od Polygamii, do której doszły "słuchy" o zamknięciu Clicka. Czuję, że to wspólna akcja Clicka i tego portalu, na którą nabrali się także inne serwisy... Pozdrawiam.
 11. Pirlond

  W sklepach jest ostatni numer Click!

  Za bardzo czuć tutaj atmosferę pierwszo kwietniową. ;) Na stronie Clicka brak jakiejkolwiek informacji, newsy dalej tam się ukazują. Na forum także żaden z redaktorów się nie wypowiada. A więc prawdopodobnie jest to żart na szeroką skalę - wciągnięto większość serwisów. Albo i one zostały oszukane, w co wątpię. Przekonamy się pierwszego kwietnia. Pozdrawiam.
 12. Pirlond

  Niemcy chcą zaostrzenia prawa

  Hm, swą opinię o całej sytuacji wyraziłem na swym gramsajcie. Powiem jedynie, że wszystkie przedstawione tu pomysły w rzeczywistości nie sprawdzałyby się - kto zechce i tak zagra... Po więcej zapraszam na gramsajta. :) Pozdrawiam.
 13. Witam serdecznie, ja mam troszkę nietypową sprawę. Otóż chciałem porozmawiać z Panem w pewnej sprawie, jednak chciałbym to zrobić drogą mailową, a nie poprzez forum. Czy byłaby możliwość więc otrzymania Pana adresu mailowego? Pozdrawiam.
 14. Pirlond

  Sonda #37: Gdzie zazwyczaj kupujesz gry?

  Ciekawa ankieta. Ja osobiście preferuję kupno za pomocą serwisów internetowych - wygodne, tanie i szybkie, szczególnie jeżeli się nie ma dostępu do dobrych sklepów w okolicy, czy możliwości dojazdu. Choć jeżeli chodzi o konsolowe pozycje, bardziej wolę dokonywać zakupów na Allegro czy eBayu (polecam, o wiele lepiej się opłaca). No i oczywiście co miesiąc na półeczkę ląduje płytka z CDA, więc i kupowanie pozycji w kiosku też zaznaczone. :) Pozdrawiam.
 15. Pirlond

  Mirror`s Edge - kiedy premiera na PC?

  Czy ten news nie jest lekko nieświeży? Wydaje mi się, że już dawno EA potwierdziło, że Mirror''s Edge na PC pojawi się w lutym. Więc jakie niby oczekiwania, że gra pojawi się pod choinkę?! Nie no... sprawdzajcie te newsy, piszcie je rzetelniej! Pozdrawiam.