gitarka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1454
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gitarka

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Tytuł: Syf Temat: O niecnym wykorzystaniu gramsajtu Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=267458&n=401
 2. gitarka

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Tak też zrobiłem i na szczęście znikły wszystkie.
 3. gitarka

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Czy tylko mi nagle pojawiły się w bibliotece gier praktycznie wszystkie gry free to play?
 4. Według mnie jest to ostatnia część trylogii robionej przez Rocksteady. Mam nadzieję że wezmą się później za innych bohaterów.
 5. gitarka

  Seria Thief

  Póki co jestem zachwycony. Gra mi się świetnie. Ślizg jest super opcją, która dynamizuje przemykanie od cienia do cienia. AI jest dobre, strażnicy zauważają, że np. szafka jest otwarta, kufer lub otwarte drzwi. Śpiący obok strażnik się przebudzi, gdy nie wyjdzie otwieranie zamka lub za blisko się do niego podejdzie. Stworzenie "własnego" poziomu trudności jest mega. Wystarczy kilka opcji i gra się jak w drewnianiego Dark Project i Metal Age. Smutno mi widząc te wszystkie negatywne oceny, które pisane są w większości przez ludzi, którzy nie pamiętają 1 i 2 części lub nawet nie widzieli tych gier na oczy i idąc w ślady innych, nie potrafią wytrzymać, że najnowszy Thief jest po prostu inny, bardziej nowoczesny. Albo zabierają się za ocenę gry po prologu i pierwszym rozdziale ;) Dziadkom zalecam powrót do epoki drewnianych gier, a reszcie, którzy chcą się dobrze bawić w złodzieja, zachęcam do zagrania.
 6. Jest możliwość pozbycia się peta? Gram hunterem i chciałbym oswoić nową bestię, a nie mam wolnego slotu. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji/umiejętności, któy by pozwoliła pozbyć się stwora.
 7. gitarka

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Miło, że nie pamiętam ;)
 8. gitarka

  Diablo III - temat ogólny

  Wspólny paragon dopiero będzie. Nightdew - z tego co pamiętam, to ja miałem ponad 100zł na paypalu i mi bez problemu przeszło bez dodawania karty. Spróbuj przelać trochę więcej pieniążków.
 9. Prawdy trochę w tych słowach jest.
 10. Miło jest sobie zablokować możliwość wpisywania jakichkolwiek kluczy i tym samym wyeliminować się z "zabawy".
 11. Muszę sprawdzić to na własne oczy. Zainstaluje drugą płytę i się przekonam czy to będzie błąd czy nie.
 12. Będą jajca, gdy okaże się, że wszystkie trailery były z wersji na next-geny, a grafika na obecnej generacji będzie dużo gorsza.
 13. gitarka

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Niektóre gry zmienili z -50% na -75%