wsaadman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4923
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wsaadman

 1. wsaadman

  Twitter

  Aż jestem zdziwiony, że takiego tematu jeszcze nie ma... Twitter to taki "pierwszy i oryginalny" odpowiednik polskiego Blipa. Czyli wiadomo - mikroblog, na którym można informować znajomych o tym, co aktualnie robimy. Na twitterze można spotkać wiele ciekawych osób (z tych mniej znanych - Major nelson z xboxa) a niedługo możliwe będzie kierowanie twitterem za pomocą X360.Nie wiem czemu, ale bardziej mi to przypasowało od blipa - kwestia gustu. Niemniej zapraszam na http://twitter.com/ - złóżcie konto, zobaczcie czy wam odpowiada.
 2. wsaadman

  Origami - zdjęcia, porady

  Tutaj możecie dawać zdjęcia swoich projektów lub zaczerpnąć porad od innych graczy.
 3. wsaadman

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Kupowaliśmy a nawet oddawaliśmy ; ] Mają wymagania i to dosyć ostre - płyta nie może być znacząco porysowana. Ba - czepiają się nawet jednego, mało widocznego odcisku palca ; ]
 4. wsaadman

  GITARA!

  Ano dokładnie - pamiętam swój pierwszy koncert za gitarą i wokalem - wcześniej grałem na perce, ale z tym nie ma problemu (w końcu zasłaniają cię bębny i w ciul talerzy :D). Wypiłem dwa piwka i bez problemu wskoczyłem na scenę - uczucie jest niesamowite - w ogóle nie przejmujesz się ludźmi, którzy tam są - muzyka którą grasz cię otacza - jesteś tylko ty, twoja gitara i zespół ; ]
 5. wsaadman

  GITARA!

  Tysięczna widownia do akurat nic specjalnego - zarówno w tym jak i w zeszłym roku grałem na rozpoczęciu roku u kumpla w szkole i na hali było lekko ponad tysiąc : D Zależy od szkoły.
 6. wsaadman

  GITARA!

  15 kawałków jak na granie w szkole, to kurcze dużo : D
 7. wsaadman

  PS3 - problem z TV

  Przy nowszych TV sony to normalne ; ]
 8. wsaadman

  Battlefield 3

  I pomyśleć, że przed premierą BC2 wszyscy narzekali na brak możliwości leżenia : D Ech, ludzie zawsze będą marudzić.
 9. wsaadman

  Routery

  Krótka piłka - czy jest jakaś możliwość ustawienia "priorytetu" danego urządzenia? Tzn, tak żeby jeden bardziej "żarł" łącze, drugi mniej. Tp-link.
 10. wsaadman

  Battlefield 3

  Jezusie, ten lag przy zaliczeniu killa to najbardziej wnerwiająca rzecz jaką od dawna widziałem w grach :<
 11. wsaadman

  GITARA!

  Mystery solved.
 12. wsaadman

  Fallout: New Vegas

  Zgadzam się, ale chodziło mi bardziej o sam klimat miejsca.
 13. wsaadman

  Fallout: New Vegas

  Pomyliłem z Repcon : D
 14. wsaadman

  Fallout: New Vegas

  Kurcze - czekałem na tą grę w zasadzie od pierwszych zapowiedzi (jako fan serii) i... tak się jakoś złożyło, że przez ten cały czas nie miałem czasu, ani chęci do grania (konsola leżała nieużywana przez ponad 2 miesiące)... Aż do teraz! Od poniedziałku zacząłem grę i muszę stwierdzić, że przebija ona F3 na wielu polach. Przede wszystkim NIE NUDZI! Przemodelowanie systemu strzelania i wprowadzenia customizacji broni i amunicji też wyszły grze na lepsze. Ba - czasami można się nawet przestraszyć (Laboratorium NOVAC ;)). No ogólnie rzecz biorąc nie żałuję zakupu, żałuję tylko, że tak długo z nim zwlekałem.
 15. wsaadman

  Palenie Skrętów - Legalne?

  Od pewnego czasu zauważyłem, że Twoim jedynym argumentem w większości spraw jest twój wiek i "doświadczenie życiowe". Mam wrażenie, że o cokolwiek bym się tutaj nie zapytał, pierwsze co byś napisał to : "Kiedy będziesz w moim wieku to zobaczysz...bla...bla..." To nikogo nie obchodzi. Zapewne tak będzie - wszyscy się zestarzejemy i zmądrzejemy. Ale szczerze mówiąc, kiedy patrzę na to co piszesz... Jezu, nie chcę być dorosły... nigdy. Jeżeli mam skończyć jako zgorzkniały pan, który leje swoje 19 LETNIE dziecko, sypie przestarzałymi przykładami z czasów swojej młodości(które oczywiście dalej są aktualne...) i myśli, że wiek jest wyznacznikiem poziomu inteligencji... cóż... "I hope I die before I get old". Uwierz mi - są ludzie, którzy są młodsi i również dużo przeżyli. Za dużo jak na swój wiek. Widziałeś dużo, ale... żyjemy dzisiaj - nie w przeszłości. Czasy się zmieniły, bardzo. Tak czy inaczej - jeżeli wiek jednak jest wyznacznikiem inteligencji, to życzę miłego siedzenia na tronie, w pełnym zrozumieniu i synchronizacji z naturą. Temat kompletnie się wykoleił.
 16. wsaadman

  GITARA!

  O jezusie przenajświętszy - grałem dzisiaj w muzycznym na Epiphone DOT studio... JAK TO MOŻLIWE, że gitara kosztująca 1099 brzmi lepiej od mojego pieprzonego Blacktop Jaguara? Brzmienie ma nie-sa-mo-wi-te! Niesamowity clean, przester jeszcze lepszy (i to nawet ten z kategorii BARDZO mocny)... sustain, który ciągnie się całymi dniami... Coś pięknego. Już wiem na co w najbliższym czasie wydam 1099zł
 17. wsaadman

  GITARA!

  Ewentualnie stary, dobry Boss DS-2.
 18. wsaadman

  Google + Zaproszenia

  Można prosić o jedno? : D szarik.kp@gmail.com
 19. Jakie 9? 3 miliony łącznie ; ]
 20. Jaki film polecacie na niedzielny wieczór/noc? Głównie chodzi mi o jakiś horror (ew. slasher), albo komedię. Nic ciężkostrawnego, chcę się odmóżdżyć ; ]
 21. Żadna muzyka nigdy nikogo nie zabiła. Żadna muzyka nigdy nie spowodowała zamieszek na meczu. Żadna muzyka nigdy nie była odpowiedzialna za "deprawację młodzieży" i inne tego typu rzeczy. Wiecie co/kto jest za to wszystko odpowiedzialny? Człowiek. Miłego wzajemnego bluzgania się i kłócenia o to, u przedstawicieli jakiej muzyki było najwięcej przedawkowań, chlania i ogólnego syfu.
 22. wsaadman

  Choroby psychiczne - przemyślenia

  Jest wiele sposób, żeby fajnie się z nimi zabawić ; ]
 23. wsaadman

  Choroby psychiczne - przemyślenia

  Jeżeli mówisz tu teraz o antydepresantach to... pieprzyć to ścierwo - na prawdę. Odkąd zacząłem terapię, staram się ich omijać jak tylko mogę i wiem, że to nie koniecznie dobrze, bo w końcu mi odpie*doli i polecę z 10 piętra, ale... po prostu nie mogę znieść tego uczucia, nie uśmiecha mi się bycie zombie. Większości wydaje się to głupie, ale wolę być "wiecznie nieszczęśliwy, bla, bla, bla, nerwice, bla, bla" i być w stanie myśleć, niż być szczęśliwym i głupim. Co lepsze - kiedy okazało się, że muszę zacząć terapię pani psychiatra stwierdziła, że "to mój wybór, mogę zacząć kiedy będę gotowy" Haczyk? Na drugi dzień po powrocie do szkoły dyrektorki powiedziały, że jeżeli nie zacznę leczenia to po prostu wy*ierdolą mnie na zbity pysk. Witajcie w świecie wolnych wyborów.