rtyrtyrty

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2675
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O rtyrtyrty

 • Ranga
  Sekretarz
 1. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  Na jakim mp mniej więcej jest poziom trudności taki, jak na Inferno przed patchem 1.0.5?
 2. Mam tylko nadzieję, że nie przegną ze zmianami w modelu jazdy. Mi akurat ten z GTA IV się podobał. Oprócz tego chciałbym, żeby poszło na XP. I to tyle.
 3. Może tym razem nie będzie problemów z modami :|
 4. Jest Infernus, wygląda jak z GTA IV. Mam nadzieję, że ten screen z ciężarówką to nie cutscenka, lub jakaś jednorazowa misja. A jeżeli to tylko misja...cóż, chociaż tyle.
 5. Ciekawe czy będą edytory tekstu z achievementami, piszesz jakąś pracę a tu "Achievement unlocked" :D
 6. rtyrtyrty

  Devil May Cry może wrócić do korzeni

  Oby tylko nie skończyło się na "może"
 7. rtyrtyrty

  GTA V - mamy dwa nowe screeny!

  Tak długo jak będzie na DX9, mi pasuje. Nie wymagam od GTA grafiki do której potrzeba nowego sprzętu. Grafika na poziomie IV, mi to wystarczy. Sprzęt mam jaki mam więc na wiele więcej pozwolić sobie i tak nie mogę.
 8. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  1030~ dps(+- 10), 180 vit, 1700 life on kill. Dwuręczna kusza. Sam nie wiem za bardzo, co i jak, wiem tyle, że witalność jest bardzo przydatna. Bronie typu 1000 dps i żadnych statów można znaleźć za ~100k czasem mniej. Pewnie i tak najpierw wbiję znowu 60 DH, najlepiej gra mi się tą klasą i tyle. Mam drugą postać, Barb 55 lvl też na HC. Fajnie się gra, ale te ostatnie lvle za szybko nie wpadają. Zresztą, jeśli chodzi o HC AH to w ogóle przedmioty bez witalności nawet jak mają super resztę statów to nie są specjalnie poszukiwane. No chyba, że ktoś i tak już ma przeżywalności strasznie dużo i brakuje mu DPS-u. A nerwy? Cóż.. wiedziałem na co się decyduje :P
 9. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  Niestety w końcu padłem na HC i to w durny sposób, przypadkiem wbiegłem między 2 dark berserkery które akurat miały przywalić z tego powolnego ataku. Bardziej jednak boli to, że godzinę przed tym wydałem 500k na broń.
 10. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  Tarcza: 1376 pancerza 21% blok 3706-4706 blok 76 siły 76 zwinności 162 inteligencji 299 hp/sec +282 pancerza +8% blok Warte to coś na AH czy tylko sobie nadzieje robię? Pytam dlatego, że nawet jak teraz szukam podobnych na AH aby ustalić cenę to.. ciężko znaleźć podobną. Jak wrzucę 299 hp/sec do wyszukiwarki to pojawiają się tarcze z 900 pancerza, i tak jest praktycznie z każdą wyższą wartością na tej tarczy. A, i tarcza jest zdobyta na HC. Trochę boli brak witalności i all resist ale tarcze z tymi statystykami od razu wystawiają ludzie za kilka milionów, więc za tą chyba poszło by kilkaset tysięcy?
 11. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  W sumie obawiam się tylko niesławnych Oppressorów którzy podobno zabijają szarżą na hita i nawet nie ma szans uniknąć tego. Oprócz tego Terror demony które lubią pojawiać się tylko tuż pod nogami i inne tego typu rzeczy. Nadal gram swoją postacią tak, jak by każdy hit miał mnie zabić, tyle, że jak się nie uda to nie ginę. Shadow power nie jest złym pomysłem, ale jedno użycie trwa chyba 3 sekundy, nie tak łatwo przewidzieć kiedy przybiegnie z poza ekranu jakiś mob z szarżą i walnie za 60k. Przechodząc przez akt 4 na Hellu dostałem taką szarżą około 5 razy, a zamachów na moje życie było więcej. Chyba, że z Shadow Power jest coś o czym nie wiem. A jeśli chodzi o kasę..właśnie tu jest jeden z największych problemów. Dla mnie nawet uzbieranie 600 tysięcy to szczyt wszystkiego, jeszcze nigdy nie miałem nawet miliona. Dlatego jak widzę, że ludzie chcą ponad 800 tysięcy to ręce opadają, bo wiem, że tyle to ja zarabiam po przejściu 4 aktów na Hellu bez wydawania na nic po za naprawami sprzętu. A niektórzy to chyba w jeden dzień tyle wyciągają.
 12. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  Zwiększyłem all res o 100, armor o 200, hp spadło o 1000. wg. kalkulatora EHP mam 124.4k EHP. Jestem już blisko :P Biorąc pod uwagę to, że nie straciłem przy tym DPS i nie wydałem całego golda to jest dobrze. Jeszcze zapytam z ciekawości, da radę bez problemu mieć wystarczająco EHP na późniejsze akty nie używając tarczy, czy będzie to konieczne?
 13. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  Armor 2101 Vit 1293 Resisty minimum 38(lol) Total life bonus 12% EDIT: przydatne było by na przykład to, żeby w razie czego butcher nie ubił mnie na hita swoim AOE. Może się zdarzyć, że 3 razy uniknę w ten czy inny sposób, czwarty się nie uda i po grze. Po za tym to w sumie większość jest do uniknięcia bez większych problemów. W przypadku Butchera po prostu nie znalazłem sposobu na uniknięcie tego ataku bez użycia SS.
 14. rtyrtyrty

  Diablo III - temat ogólny

  Ile mniej więcej potrzebuje armora/all resist na akt 1 Inferno jako DH? Nie chodzi o tankowanie wszystkiego przez 10 sekund, tylko żebym miał pewność, że nic mnie nie zabije na strzała. A najlepiej to nawet żebym dwa mógł bezproblemowo przeżyć. Chwilowo mam 2k armora i 51k hp(lol), ale jest to pierwsza moja próba gry DH gdzie nie idę w 100% DPS więc tak naprawdę nie wiem co robię. Śmierć nie wchodzi w grę, bo gram na HC.