Kerethzimierz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  506
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kerethzimierz

 • Ranga
  Delegat
 1. Kerethzimierz

  Prace w Photoshopie

  View > Show > Pixel Grid (do odznaczenia). Polecam się na przyszłość! :D
 2. Te 100 odcinków, które kończą się tuż po Egzaminie na Chuunina to tak zwane "Pre-Shippuuden Fillers". Ogólnie nie warte zachodu, bo tak naprawdę miały dać czas mangace na wydanie kolejnych chapterów Naruto. Chyba, że się mylę to niech ktoś mnie poprawi. :P PS: A druga seria jest zdecydowanie lepsza imo. ;)
 3. >... Ach, sam ostatnio oglądałem Naruto, z tym że ja pominąłem te prześmieszne fillery z pierwszej serii i od razu poszedłem w stronę Shipuuden. Opłaciło, zaoszczędziłem na czasie. Tyle, że to było jakieś x miesięcy temu, aktualnie rozpocząłem One Piece (żałuje, że tak późno!), ale tak czy siak życzę Ci owocnego seansu z następną serią Naruto. :D
 4. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Mario to ten "marynarz" - a tak naprawdę kolejny opętany przez poszukiwaczy nieszczęśnik - którego można znaleźć w Gospodzie "Pod Kuternogą". Oddaje pytanie, jezeli to dobra odpowiedź.
 5. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  > Dobrze, ero-sennin. Jedziesz z pytaniem. :D mlynar911 +1
 6. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Ok, krótkie i pewnie łatwe pytanie. Za co zbieracz Pock trafił do kolonii i dlaczego uważa, że w kolonii więziennej mu lepiej niż poza barierą?
 7. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Miasto z powodu niedostatków żywności, zaczęło zabierać coraz więcej zasobów żywieniowych z wielu farm, w tym m.in z farmy Onara. Onar z tego powodu oraz mając dosyć nachodzących go strażników, zatrudnił oddział najemników z dawnej kolonii karnej pod przywództwem Lee. W ten sposób doszło do konfliktu między miastem, a Onarem, przez miejscowych ludzi nazywanych "wojną domową". Mam nadzieję, że czegoś nie skopałem/pominąłem.
 8. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Szpon Beliara rzecz jasna i 5 kolorowych tabliczek.
 9. Kerethzimierz

  Wszystko o Naruto :)

  Faktycznie. Dość dawno temu oglądałem anime z pierwszej serii i zapomniałem o tych technologiach w świecie Dresa.
 10. Kerethzimierz

  Wszystko o Naruto :)

  To ja sobie też podsumuję, to co się wydarzyło w ciągu tych dwóch chapterów: Ogólnie nie było źle. Dobrze że tak się skończyło a nie inaczej, choć mogło być lepiej. 8/10
 11. Kerethzimierz

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  1. Gothic II (2002, PC) 2. Half-Life 2 (2004, PC) 3. The Elder Scrolls III: Morrowind (2002, PC) 4. Gothic (2001, PC) 5. Tom Clancy''s Splinter Cell (2003, PC) 6. Mafia: The City of Lost Heaven (2002, PC) 7. Diablo II (2000, PC) 8. Baldur''s Gate II: Shadows of Amn (2000, PC) 9. Warcraft III: Reign of Chaos (2003, PC) 10. Medal of Honor: Allied Assault (2002, PC) Faktycznie, jak przedmówcy już napisali. 10 to dość mało, a mógłbym wymienić sporo tytułów. Robi się nieco problematycznie. :D
 12. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Correct. Jedziesz dalej. Firefly94 +1
 13. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Masz na myśli kod PC_Rockefeller, który wygląda tak samo jak Bezi i ma wszystkie itemy. No dobrze, może sprecyzuję pytanie. Ów nieumarły szaman rockefeller jest w posiadaniu pewnej miksturki, której nie da się zdobyć w grze. Interesuje mnie jej nazwa.
 14. Kerethzimierz

  Quiz gothic :)

  Pewnie moje pytanie nie będzie oryginalne, ale: Gothic 1 - wymieńcie mi jakie ciekawe fanty miał Nieumarły Szaman Rockefeller (dla ułatwienia, ten przywołany kodem).