Rad3onPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  68
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rad3onPL

 1. Rad3onPL

  Half-Life 2 : Episode Two

  Wiem że zakładam drugi temat ale tamten miał na wstępie głupie posty. Takwięc mamy dwa trailery oficjalny z gry ( ten z Episode One) i nowy o portalu. Sam pomysł jest genialny i po gravigunie może to być drugi najlepszy sposób na interakcję z otoczeniem. Czyli wiemy to co wiedzieliśmy już wcześniej :P Source to najlepszy i najbardziej elastyczny Engine jaki świat widział i jecze długo lepszego niezobaczy. A HL2 to najlepszy FPS w historii. Zapraszam do dyskusji o HL2 : Episode Two i nadziejach związanych z dalszym rozwojem serii.
 2. Rad3onPL

  torrenty

  Masz oryginał ? Jeśli masz uszkodzone płytki to ściągnij taką samą wersję - wtedy to nie będzie piractwo.
 3. Rad3onPL

  Zapowiedź Tony Hawk’s Project 8

  Dziecko jest prosta zasada - Nie umiesz czegoś robić - nie rób. Radze ci się przespać z tą myślą i obyś jutro zmądrzał.
 4. Rad3onPL

  Zapowiedź Tony Hawk’s Project 8

  1 przykład : Wasz news na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD. - 24 lipca 2006 12:00 http://www.gram.pl/news.asp?id=2207 News w serwise PCLab.pl na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD - 8 lipca 2006 09:50 http://pclab.pl/news20911.html Chesz więcej przykładów ?? Na pewno się znajdą.
 5. Rad3onPL

  Zapowiedź Tony Hawk’s Project 8

  Nikt634 - Oni sie zawsze ze wszystkim spóźniają. Zamiast pouczać lepiej się przyzwyczaj - to się szybkko nie zmieni. Co do anty fanów Seri THPS to radze wam się zastanowić co mówicie. Jest to jedna z trzech tak dobrych gier sportowych która odnisła taki sukcesz na różnych kosolach. Poza tym nowa grafika zapowiada się bardzo dobrze i mam nadziejęże będzie taka jak na screenie a nie okaże się że jest "sztucznie upiększana"
 6. Rad3onPL

  BŁAGAM O POMOC!

  Ja też niewiem :)
 7. Rad3onPL

  AMD bliskie przejęcia ATI!

  Ty mi o Gigabyte nie gadaj bo to takie dziadostwo że ........ DFI rulez!
 8. Rad3onPL

  AMD bliskie przejęcia ATI!

  Za 5,4 miliarda dolarow
 9. Rad3onPL

  AMD bliskie przejęcia ATI!

  Już po fakcie :PP AMD już przejęło ATI.. link : http://today.reuters.com/news/newsArticle.aspx?type=businessNews&storyID=2006-07-24T091741Z_01_WEN1716_RTRUKOC_0_US-AT I.xml http://www.amd.com/us-en/Corporate/VirtualPressRoom/0,,51_104_543~110899,00.html
 10. Jeśli masz wersję 2500+ Mobile (najlepiej 1.45V) to niema nic przeciwko, gdyżta seria przeznaczona do notebooków kręci genialnie... możesz sobie z niego zrobić nawet Bartona 3400 + na lepszym chłodzeniu (np. pentagram 100-120 QVC Cu) I niema nic przeciwko żeby próbować dalej... 3200+ to w zasadzie minimum OC dla tego procka. Tylko niezapomnij zwiększyc napięcia bo wiem że czasami newbie podkręcają mnożnik nie patrząc na FSB i napięcie... Potem dziwią się że komputer im nie startuje albo że zawiesza się co 10 minut....
 11. Nie... Ale dobrze by było żeby pracowały z tym samym CL.
 12. Rad3onPL

  PC VS. PS3

  Topic tylko poto żeby nabijać posty ?? Przecież i tak wiadom że lepszy jest PC. A i porównój sobie PS3 jak będzei dostępne w sklepie. Ja też powiem że HL3 będzie najlepszą grą w historii i co z tego ?
 13. I co z tego skoro cała konsola będzie droższa 2x od Xboxa 360 ?
 14. Rad3onPL

  TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

  HL2 RUlEZZZZZZZ Gotihc Suxxxx
 15. Pierwszy! A i ile miały pojemności dyski xboxa 360 ?? Chyba 80 i 60 .
 16. Rad3onPL

  TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

  Jak porównywać Obliviona i Gothica 3 sokoro Gothica jeszcze niema ?
 17. Rad3onPL

  Half-Life 2 : Episode Two

  Source + Grafika + Klimat + Fizyka + Gravigun + Portal via HL2 = czego jeszcze chciaeć ?? HL2 the best game in the world
 18. Rad3onPL

  Half-Life 2 : Episode Two

  Po primo portal to technologia dodana do Source a nie gra. Po drugie pray za 130zł oferuje tylko 8 godzingry a w EP1 mieliśmy 4,5 godziny gry. A Episode one kosztuje 40 zł. Więc czemu tak czepiają się długości EP1?? W dobrzej grze zawsze muszą cośznaleźć na minus
 19. Rad3onPL

  Half-Life 2 : Episode Two

  Portale sąale nie tak fajowe jak w HL2. A fizyka jest gorsza niż w HL2/
 20. Rad3onPL

  Half-Life 2 : Episode Two

  Ale nikt inny nie obmyślił jej tak dobrze jak Valve. A co było z Gravi Gunem ?? Teżprzed HL2 był taki pomysł a to Valve jąudoskonaliło do takiego poziomu że stało się to flagowym symbolem HL2. A zauważyłeś że w filmie portal jest znacznie poprawiona Grafika ?? To tylko podkreśla elastyczność Source.
 21. Rad3onPL

  Half-Life 2 : Episode Two

  Nie, nie nie ... Valve nie ma szans tego popsuć. Gdy HL2 wychodził atutem był : Gravi gun, grafika , Fizyka. Teraz w EP2 mamy lepszą grafikę ( widocznąna pierwszym filmiku i filmie Portal), Poral gun (absolutna rewelacja, to poprostu nowy rozdział w FPS wykorzystujący fizykę w 100%) i potwory z Xen... To będzie rewelacja na 100%. A EP1 traktowałem jako wejście do fabuły dalszych części.
 22. Rad3onPL

  Link do Visty

  Możesz ściągnąć z sieci torrent - jeśli masz oryginalny customer key. Z tego co wiem to jeszcze można zamówić na DVD z wysyłką ale trzeba sporo zapłacićw przeliczeniu ok. 35 zł.
 23. I TRD i CMR tworzy Codemasters. I Codemasters CELOWO zepsuło rajdy w TRD aby te niebyły za dobre w stosunku do CMR. Bo kto by kupił dobrego Colina jeśli w tej samej cenie jest Dobry TRD i ma 30 trybów gry więcej ?
 24. Samochody wyglądają jak te z TRD 2 i 3 (chodzi o ich jakość nie marki!)
 25. Jeśli sąto jedyne screeny dotej pory to niema co się podniecać grafiką. Twórcy zwykle "podkręcają" zdięcia z pierwszych zapowiedzi. Tak było np z colinem 2005.