Arkads

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3449
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arkads

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Arkads

  Buty - Pokaż swój styl :)

  90, laser blue. piękne na nóżce. teraz chce air max 1 jakieś, albo przywioze z francji jakiś fajny model.
 2. Arkads

  Buty - Pokaż swój styl :)

  Kupiłem sobie ostatnio sam, cena ceną ale wygoda pierwsza klasa. Czuję że trudno mi będzie się przerzucić na coś innego, już się rozglądam za kolejnym modelem ;d
 3. Liczę na Rasmentalism. Wiem co wydawali, słyszałem te 4 kawałki (+ sequel Deloreana). Liczę na nich. Nawet dzieląc rap na main i under, nie wydaje mi się żeby wyszło coś w podziemiu co przebije ''Hotel ***''. Chyba że się mile zaskoczę :) Cole World to chyba najbardziej wyczekiwana płytka przeze mnie. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale dla mnie młodziutki Nas na tak kozackich bitach nagrał najlepszy debiut. Moja opinia poparta przez sporo ludzi, no ale jak mówiłem, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Złota era hip hopu, east coast wtedy niszczył tymi debiutami, Biggie, Rakim.
 4. jak nie słyszał to lepiej niech słyszy, bo ras i tet zrobili to co trzeba robić. I jeszcze jedno http://www.youtube.com/watch?v=38HmE7fuE1w ogarnijcie typa, zrobił mixtape na bitach z illmatic. Dla mnie mistrzostwo, sam Nas mówił że zwrotki tego kota są mistrzowskie. Bano się profanacji klasyki - dla mnie po tym materiale Elzhi jest w gronie raperów którzy są w stanie zmienić grę. Tuż obok JCole. - http://www.youtube.com/watch?v=ztJKPySgSks Mówi się nawet że JCole jest w stanie osiągnąć poziom najlepszego debiutu w rapie, a jak powszechnie wiadomo to właśnie Nas i jego Illmatic posiada to miano. i props za Atar dla elzhiegoi :D piszę żeby ludzie się dowiedzieli że są goście którzy lirycznie niszczą, a nikt o nich nie wie kiedy komercyjne gówna latają po toplistach.
 5. chyba kpisz. nic hejtowania, ale to jest płyta bez żadnego skilla. to jest strasznie słaba płyta, może bity trzymają poziom. top3 będzie miuosh, rasment i ten typ.
 6. Arkads

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nowe beta stery, ok, 3d vision out, ok, gog exe, ok, reinstalka systemu, ok. Ale, cholera, nic a nic się nie zmienia.
 7. Arkads

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nic nie zmieniło.
 8. Arkads

  Wiedźmin 2 wydajność

  Lepszy sprzęt, identyczna sytuacja. Na każdej konfiguracji 15-20 fps. Reinstalowałem system, nie pomogło.
 9. Arkads

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Cholera, ludzie na gorszym sprzęcie ode mnie walą full, a Ci z lepszym lecą na minimum. Rozegrałem prolog, ale przy najmniejszych max 22 klatki, przy większych tak samo. Marzę o patchu, bo gra strasznie mnie ciągnie, ale nie da się czerpać przyjemności z gry przy takich ścinach.
 10. Jara się ktoś nowym Soulkastem? Dla mnie mistrzostwo.
 11. największa jaką w życiu słyszałem.
 12. http://www.youtube.com/watch?v=VU2gqyP64oI&feature=feedf co myślicie?
 13. Arkads

  FIFA 12 będzie rewolucyjna

  13 wyjdzie zapewne wrzesień 2012 czyli jeszcze przed końcem świata.
 14. haha, dopiero teraz ogarnąłem o co im chodziło. haha, śmieszne