Kufelk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  75
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kufelk

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czy wspomniany jakiś czas temu "łatwiejszy" poziom trudności został już wprowadzony czy ciągle czekamy? [ ten skracający czas gry o +- połowe] .   Pozdr.
 2. No to będzie się działo za te 2 tygodnie;]
 3. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Ja właśnie odkładam Fallouta na lepsze czasy przez poj***ny bug. 20 parę godzin gry, aż tu nagle znika moja reputacją. Zdejmę zbroje, wszystko ok, założę jakąkolwiek zbroje frakcji, znika cała reputacja uzbierana w grze za wyjątkiem tej z miast ;/ Dałem radę z bugiem przez który nie mogłem leczyć nałogów, wyprowadziłem Victora z wody w której się zaklinował w drodze do Vegas ale tego już przezwyciężyć nie mogę;/ Pierwszy raz odkładam grę przez taki bug. Mógłbym zacząć grać od nowa ale przeraża mnie fakt że po spędzeniu kolejnych dziesiątek godzin gry może się trafić ponownie taki chamski bug.
 4. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Ostatnio idąc w stronę Boulder City z Helios One przy bilbordzie spotkałem Samotnego Włóczęgę z gitarą. Kiedy powiedział, że pochodzi z Montany uaktywniła się opcja dialogowa z profitu " Kobieciarz" w której można się zapytać czy nie ma przypadkiem 17 lat ;] Spotkał ktoś jakieś inne ciekawe easter egg''i?
 5. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Owszem, trzeba wyekwipować broń i cofając się przytrzymać LPM jeśli w tym problem.
 6. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Plik Alternate D3D9 performance fix pobrany ze strony podanej przez ciebie działa i na dodatek nie widzę jak narazie żadnych spadków wydajności, dzięki za link :] A tak poza tym trafił mi się cholernie wnerwiający bug, a mianowicie nie mogę wyleczyć uzależnienia z Nektaru Mrówek przez co mam na stałe - 2 do siły ;/ I poza tym wkurza mnie fakt że nie mogę dać ED-E do przenoszenia żadnych zbroi związanych z frakcjami. Dostaniemy gdzieś jakiś własny domek jak to miało miejsce w Fallout 3 czy muszę chować ekwipunek w różnorakich lodówkach itd ?
 7. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Właśnie tą mieścinę miałem na myśli pisząc godzinę temu ;]
 8. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Mi także od czasu do czasu pojawią się takowe plamki, czy też gra się przytnie, a także inne różnorakie bugi związane z fizyką, ale nie jest aż tak źle aby grać z przyjemnością się nie dało :) Ogólnie im głębiej w południe się zapuściłem coraz ciekawsza gra się wydaje, a dokładniej po spotkaniu Legionu w pewnej mieścinie. Jednak coś było w tym zapewnianiu o ciekawszej fabule. Co do pliku dll to w moim przypadku jedynym jego działaniem jest uszkodzenie launchera.
 9. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Ma ktoś jeszcze problem z aktywowaniem Tribal Packa? Po wpisaniu keya wyskakuje informacja, że muszę mieć zainstalowaną grę, co oczywiście zrobiłem. Problem z wersją od Cenegi czy odosobniony przypadek?
 10. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Wydaje mi się że można tylko muszą uaktywnić grę. A tak poza tym, aby umilić czas do premiery gry, kto jeszcze nie widział niech zabiera się za oglądanie :D http://kotaku.com/5669049/the-sexiest-fallout-new-vegas-collectors-edition-unboxing-youll-see-today
 11. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Sprawdź jaki masz status wysyłki, jeśli jest "odebrany" to kod powinien tam być, jeśli masz inny to poczekaj trochę lub napisz do gram czy do konsula na forum.
 12. No nareszcie Risen w atrakcyjnej cenie i w dodatku premierowe wydanie, będzie już 3 wizyta w punkcie odbioru od czasu waszych urodzin i co najważniejsze mogę odebrać w mojej mieścinie więc daleko biegać nie muszę jak to kiedyś było. :)
 13. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  A wie ktoś dokładnie o której jutro pogramy? Czy może wystarczy czekać do 00:01 ? ;] Mam nadzieje, że wszystko już dopracowali na ostatni guzik i nie będzie trzeba dłużej czekać jak kiedyś przy okazji Left 4 Dead 2 Demo.
 14. Kufelk

  Fallout: New Vegas

  Mam nadzieje, że to jakaś pomyłka, długo czekałem aby zamówić EK ale za taką cenę? Podstawka kosztuje 129 zł na PC, na Konsole 210 zł. EK na PC 250 zł , EK na konsole 300 zł? Trochę nie proporcjonalne te ceny, tym bardziej, że kolekcjonerka nie jest, aż tak wypasiona, aby tyle żądać. No a taki np AC Brotherhood różni się tylko kwotą 40 zł od podstawki a zawiera troche ciekawych rzeczy. Jednym słowem przesada.
 15. Kufelk

  Fallout 3 - problemy techniczne

  Mam problem który pojawia mi się często i gęsto od czasu kupienia Fallouta. Problem polega na tym, iż po włączeniu gry nie ma muzyki,a podczas gry jak dobrze pamiętam słychać jakieś pikania i gra się po jakimś czasie wywala. Wiem, że to prawdopodobnie wina jakiegoś programu który się gryzie z Falloutem, ale znowu jak kiedyś pousuwałem różne sterowniki itd i tym razem nie pomogło, a nie będę formatował kompa z powodu głupiego błędu. Zna ktoś może skuteczne rozwiązanie? Patch 1.7 wgrany.