Tomekku

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  201
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomekku

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Są już przecież miesje tutorialowe startowania i lądowania a do szerszych testów zawsze jest PTU tylko nigdy nie wiem kiedy go mogę trafić :P. Ogólnie widzę duże postępy i oczekuję tej gry. Zawsze chciałem pograć w jednym statku ze znajomymi.
 2. A gdzie w oczekiwanych Star Citizen? W sumie jeszcze są plany na 2015 ale czy się wyrobia to inna sprawa :)
 3. Cool. Premiera w moje urodziny :)
 4. Szkoda tylko, że te same maski dawali już przy testowaniu PL wersji gry. :(
 5. Czy mi się wydaję czy czuć w tym filmiku więcej klimatu niż w D3?
 6. @Iwok86 wiesz jak stary to work in progress jest? Jeszcze jak projekt był na Kickstarterze to go chyba widziałem, albo jakoś zaraz po zakończeniu. O w sumie nawet data filmiku jest na 4 cze 2012. Więc od tego czasu dużo się zapewne zmieniło.
 7. Gratulacje za 100-tkę! Trochę wam zeszło ale nie ma co się dziwić jak by tam łącznie zsumować długość wszystkich to niezłe przedstawienie by było. Ale czuć różnicę słuchając was obecnie a przy pierwszych wywodach. Pozdrawiam i liczę na kolejną 100.
 8. Fajna gra. Miałem okazję się w to pobawić gdy tytuł był inny jak i silnik no ale była kłótnia i wszystko się rozpadło. Myślałem, że tytuł pójdzie w zapomnienie a tu taka miła niespodzianka, że w tak krótkim czasie udało im się przenieść z Barok''a na Unity. Gra była trochę jeszcze za sztywna i mechanizm walki pozostawiał jeszcze wiele do życzenia ale i tak jestem dla nich pełen podziwu.
 9. Do teraz żałuję, że ta gra nie ujrzała światła dziennego :/
 10. Nic nigdy nie przebije możliwości zabawy jakie dawała gra Day of the Tentacle. Wpływ jednego dzieciaka na drugiego. Historii przedstawiać nie mam zamiaru lecz dopiski w konstytucji, zmiany flagi USA mogły mieć ciekawy efekt na całokształt historii. Do teraz pamiętam jak drobne oddziaływania w przeszłości zmieniały przyszłość.
 11. Super :). Tak samo jak mnie nie było ten miesiąc tak samo praktycznie i podcasta więc nic nie muszę nadrabiać ale to raczej chyba na minus bo im was więcej tym lepiej :D
 12. Czy mi się wydaje czy ten gamescon powinien mieć dodatek "online"... bo prawie wszystkie newsy które czytam są o grach online... brakuje mi powoli starego dobrego singla :(
 13. Wszystko pięknie tylko skoro to ma być Online to jak gracze mają poprawić tę grę?
 14. No to Lucas będzie miał co recenzować... kolejne nieprzespane noce... xD
 15. Tomekku

  Premierowy trailer Death Rally w sieci

  Widzę, że nie byłem jedyny który akurat faworyzował tego BOTa xD