SoQ_PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SoQ_PL

 • Ranga
  Przodownik
 1. Może faktycznie nazwa nie została wybrana. Przecież zmiana nazwy sklepu, to stworzenie nowej marki, która pewnie będzie poparta kampanią marketingową. Redakcja ujawni pewnie nazwę dopiero z otwarciem sklepu.
 2. Jedynie Gramazon jest najciekawszą propozycją, chociaż i tak czerpie z bardzo popularnej nazwy. Ja zaproponowałem: StraGRAM Gier StraGRAM Gracza
 3. Heh, 11 miejsce ;) Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się takich rezultatów. Niestety jestem zmuszony zrezygnować z dalszej zabawy, ponieważ w przyszłym tygodniu nie będę miał możliwości wyszukania i wysłania odpowiedzi na pytania z 3 etapu konkursu. Życzę wszystkim powodzenia ;)
 4. Pytania zdecydowanie trudniejsze niż w pierwszym etapie. Chyba dam już sobie spokój ;)
 5. SoQ_PL

  Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl!

  Dokładnie, sam również nie wiem od kiedy liczyć newsy. A jeżeli chodzi o literówkę w newsie, to ma ona wystąpić w jego tytule, czy pełnej treści?
 6. SoQ_PL

  Szansa tylko dla ciebie?

  Przed chwilą jak odświeżałem stronę , to miałem info o pracach konserwacyjnych. Może to coś związanego z dzisiejszą promocją?
 7. SoQ_PL

  Szansa tylko dla ciebie?

  Jakoś u mnie Bard''s Tale nadal jest do kupienia za 49 zł.
 8. Dokładnie, 7 jest banalna :) Najbardziej znany błąd tłumaczeniowy (mowa o wersji angielskiej) jeżeli chodzi o gry komputerowe ;)
 9. Mam pytanie do zwycięzców: czy dostaliście już maile potwierdzające waszą wygraną? Bo obawiam się, że nawala mi skrzynka i nie doszedł mail
 10. O ile 4 kojarzy mi się konsolowo i chyba celnie strzeliłem, tak 2 w ogóle nie wiem
 11. O ile pierwsze 2 etapy poszły mi bezbłędnie tak ten pewnie zwaliłem z powodu drugiego i czwartego obrazka
 12. SoQ_PL

  Zbieramy kasę

  751,00 zł.
 13. Podpowiedź: Jeżeli ktoś uważa, że gra nr 8 jest stara, to jest w błędzie ;)