hallas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4369
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O hallas

 • Ranga
  Sekretarz
 1. twoją odpowiedź skwituję jednym słowem: idiota. Żegnam ozięble.
 2. Zrób eksperyment: wyburz ścianę w ubikacji, zamontuj szklaną muszę klozetową i pozwól sąsiadom patrzeć. Małżeńskie łoże wystaw przed dom/blok i tam zajmuj się jedną z najbardziej prywatnych rzeczy, jakie może robić człowiek, oczywiście bez pościeli. Wywieś wszystkie numery PIN do kart bankomatowych w oknach, hasła do skrzynek mailowych i wszelkich kont. Swój numer telefonu zamieszczaj wszędzie gdzie się tylko da wraz z wyciągiem z konta i informacjami o zarobkach - ciekawe jaka będzie jego przydatność, gdy co 5 minut będzie dzwonił ktoś z ofertą ubezpieczeniową/handlową bo widzi, że jesteś w stanie coś od niego kupić. Niech każda firma ma twój e-mail - nie wygrzebiesz się ze spamu. Ale, jak to ktoś powiedział: "wszyscy powinni być w stanie inwigilować wszystko, wszędzie i kiedykolwiek"...
 3. To przestało być śmieszne. Całkiem niedawno, gdy były dyskusje na temat zabezpieczeń antypirackich pojawiały się głosy, że najlepiej niech postawią policjanta przy każdym PC/Konsoli albo dadzą wymóg posiadania monitoringu... No i właśnie gracze mający Xbox dostali monitoring do swojej konsoli. Gratulacje. Nie sądziłem, że akurat te ponure dowcipy staną się faktem.
 4. Tobie się to nie podoba, a właściciele Wii, którzy w większości przypadków mają po cztery kontrolery, z pocałowaniem ręki wzięli by coś takiego w ręce. Ale nie, nie ma, nikomu się nie chciało...
 5. Są. Remake zrobili, ale postanowili jednak zrobić z niego rail-shootera w postaci kronik na Wii. Nawet gdyby był to remake z mechaniką RE4 to i tak ludziska posikali by się ze szczęścia... a tak nadal pozostaje czekać i cieszyć się Remake RE1, który jest, działa, na Wii i GameCube - najlepsza odsłona serii.
 6. hallas

  Demon`s Souls 2 bardzo prawdopodobny

  Nie, nie podobało mi się. Słaba siepanina (ma tyle wspólnego z RPG co Diablo) i nic więcej. Jeśli na coś czekam to tylko na chwilę gdy pudełko z grą przestanie zaśmiecać moją szafkę.
 7. Ja tu mówię o hurtowniach. Oczywiście nie mam dostępu do wszystkich, ale te z którymi mam kontakt nie mają tego towaru. Gram.pl i w kilku innych sklepach internetowych też Move nie kupisz.
 8. Wersja na X-a ssie na maksa. Ładniejsze jest mające już ładnych parę lat Jedi Academy... ...a jak już wszyscy skończą się ślinić nad przeglądarką, to może spojrzymy na to, że gra jest, jak to mówi twórca jednego i internetowych programów, do-dupy. Przypomina to komentowanie wyższości jednego z odcieni bieli nad drugim.
 9. Kolejna dupna lista dziesięciu czegoś na gram.pl. Ja nie wiem, przepisujecie z jakiegoś dziwnego portalu te listy czy co? Pomijając już sens istnienia takiej listy przy braku bezwzględnego punktu odniesienia, ale dobór gier jest po prostu śmieszny.
 10. W Polsce w tej chwili Move jest słabo dostępne. Oczywiście może to być efekt niedopasowania podaży do popytu, ale i tak nie sądzę by do świąt dało się łatwo kupić zabawkę. Rzecz na pewno chwyciła. Pytanie jest tylko: jak bardzo w skali światowej? Co do Natalki - może być podobnie... ale nie musi.
 11. hallas

  TOP 10 najdziwniejszych kontrolerów

  "Ale i tak zostali obśmiani w filmie "The Wizard", gdzie główny bohater wypowiada kwestie "I love the Power Glove. It''s so Bad!". Zobaczcie sami:" Ech... Drogi autorze, ten film to REKLAMA produktów Nintendo. Dwa - ta postać to nie główny bohater a główny zły filmu. I w tym momencie wiemy już dlaczego użył słowa "bad" a nie "awsome". "Badass" nie wypadało powiedzieć w filmie dla dzieci. Wcześniej wypunktowano inne nieścisłości. Słowem artykuł amatorka - godny brukowca.
 12. OJEJ! A co będzie jak EUROGAMER czy inny Sramer da 79/100? Przecież będą już zawyżać ocenę! Moim zdaniem TO jest niedopuszczalne!
 13. hallas

  Civilization V - Temat ogólny

  Pewnie odpowiedź jest taka: każda ingerencja w kod powoduje nieznaną liczbę nowych błędów. Ja jeszcze nie odpaliłem gry po załataniu. Poczekam jeszcze chyba na drugą łatkę. Poza tym nie chcę gry zmęczyć w takim stopniu jak CIV - po jakimś czasie miałem gry serdecznie dość.
 14. hallas

  Zobacz amerykańską reklamę Kinecta

  Przekazałem koledze. Mówi, że coś w tym jest.
 15. hallas

  Zobacz amerykańską reklamę Kinecta

  Niestety, a może na szczęście, nie wszyscy zapieprzają cały dzień z łopatą by tak podchodzić do sprawy. Duża część osób pracuje na siedząco lub z minimalnym wysiłkiem fizycznym. Po pracy idą na siłownię, fitness clubu czy czegoś podobnego (lub grają kilka godzin na perkusji)...