Jed1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  291
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jed1

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ostatnio wyrwałem w Kauflandzie Dying Light za ok 50 zł w wersji pudełkowej. :D
 2. Jed1

  Dying Light

  Bardziej wolę określenie "dla osób kolekcjonujących". :P
 3. Jed1

  Dying Light

  @Deusolbert, @doctorwho Dziękuję za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że idę do sklepu, kupuję wersję pudełkową i jest tam klucz na Steama.
 4. Jed1

  Dying Light

  Wie ktoś może czy po wydaniu tej gry będzie ona posiadać jakiegoś DRMa?
 5. Jed1

  Left 4 Dead 2

  Wszystkie osoby zainteresowane poproszę o wysłanie do mnie zaproszenia: http://steamcommunity.com/profiles/76561197987560305 :) @Tosz - bez mikrofonu rzeczywiście może być trochę ciężko, chociaż ogólnie to i tak łatwo nie będzie, bo już trochę się meczę z tymi achievmentami, ale z drugiej strony zawsze dobrze jest pograć razem ze "swoimi". :D W każdym razie zapraszam. :]
 6. Jed1

  Left 4 Dead 2

  Witam Was! Szukam chętnych osób, które zainteresowane są pomocą w zdobyciu osiągnięć a szczególnie "nadal coś do udowodnienia" lub "prawdziwe wyzwanie". :]
 7. No to elegancko. Dziękuję za odpowiedź.
 8. Jak pisałem parę postów wyżej, zakupiłem sobie grę przez steam (steam gift) i chciałbym się ponownie Was czegoś zapytać. Gdy wejdę w stronę domową konta, to mam coś takiego jak "licencje i subskrypcje" i tam mam napisane np. The Orange Box Retail - punkt sprzedaż oraz przy grze, którą zakupiłem jest napisane coś takiego "Prezent/klucz tymczasowy", czy to oznacza, że po jakimś czasie ta zakupiona przeze mnie gra zniknie?
 9. Dziękuję za odpowiedź. :)
 10. Ostatnio zakupiłem sobie grę przez steam i chciałbym się Was zapytać, czy istnieje możliwość nagrania tej gry na płytę, żeby następnym razem nie pobierać jej ponownie?
 11. Dziękuję wszystkich za odpowiedzi i za zainteresowanie tematem. Wszystko mu przekazałem, co Wy mi napisaliście i On już pogada z tą osobą i wtedy podejmie decyzję.
 12. Zgadza się, jest to jakieś rozwiązanie, ale co wtedy, gdy ma tam (a na pewno ma) jakieś inne gry?
 13. Czyli nic z tego.. Dziękuję za odpowiedź.
 14. Mam takie pytanie do Was. Ostatnio spotkałem się z taką sytuację, że znajomy zakupił sobie grę (aktywacja poprzez steam), jednak nie umiał tego zrobić, w ogóle nie widział, że takie coś trzeba zrobić (mało obeznany w sprawach PC) i przez spory czas nic z nią nie robił. Później pożyczył ją komuś i ta osoba zużyła mu klucz, przeszła grę i mu ją oddała. Wydaje mi się, że raczej nie istnieje możliwość odzyskania tego klucza, ale wolę zapytać jeszcze Was o opinie.
 15. Jed1

  Games for windows - Live

  Dziękuję za odpowiedź. Już wszystko jasne. :)