Reaperius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Reaperius

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jakby ktoś nie zauważył to jest tam jeszcze jedna runa, która pochodzi z Diablo 2 :P Po przeciwnej stronie arta jest.
 2. Reaperius

  Ziny Internetowe

  Wszystkim miłośnikom gier, w których świat obserwowany jest z perspektywy pierwszej osoby, polecamy [url="
 3. Ok. To tam napiszę to info. Temat do zamknięcia.
 4. Wszystkim fanom gier z perspektywy pierwszej osoby polecamy nowy, 80 numer FPP MegaZin( http://www.fppmz.pl/zin/80/data/01.html). Tym co jeszcze nie wiedzą, chcielibyśmy oznajmić, iż FPP MegaZin jest jednym z najstarszych zinów o tej tematyce w Polsce. A jaka jest zawartość najnowszego numer? Zapowiedź Battlefield Heores, spora recenzja World of Padman, a także recenzja konsolowego hitu Gears of War. W "innych" znajdziecie m.in. tekst o 10 rzeczach, które urzekły nas w Silent Hill 2. Zapraszamy również do działu rekrutacji. Każdy z Was może wspomóc nas w tworzeniu FPPMZ. Wszystko zależy od was! Gorąco zachęcamy też do dyskusji na naszym forum - www.forum.fppmz.pl Pozdrawiamy, Redakcja www.fppmz.pl PEŁNA LISTA TEKSTÓW: Zapowiedzi - Battlefield Heroes Recenzje - Army Men: Sarge''s War - Skout - Nina: Kroniki Agenta - Tunele Afganistanu - Gears of War - World of Padman - The Ultimate Torment & Torture - Zombie Crisis Inne - 10 rzeczy, które najbardziej mi się podobały w Silent Hill 2 - O przyszłości słów kilka
 5. Reaperius

  Stan prac nad grą Disciples 3

  IMO Disciples 3 już schrzanili. Akella odeszła od Disciplesowej formy, zbliżając się do Heroesów i ograniczyła liczbę ras. To nie dobrze. Nie chce mi się wierzyć, że zamiast kontyuować imo świetną formułę Disciples postawili na Heroesowy tryb walki.
 6. Zagłosowałem :) Ale w polu poniżej nic nie pisałem, bo nie jestem stałym bywalcem tej strony.
 7. Reaperius

  Zrzeszenie Pisarzy forumowych

  Jestem z tobą Ced, albowiem wiem, jakie są pułapki w życiu pisarza. Wiem też, że wiatr nie zawsze wieje... Daltego też przystępuję do tematu i zarazem jestem otwarty na porady jak i sam z chęcią ich udzielę.
 8. Z tych nowszych NFSów czyli po porsche to tylko Underground jedynka mi się podobał... ten klimacik jednak był fajny. I dobra oprawa audio/video. Ale i tak nic nie przebije High Stakes.
 9. Ah... High Stakes, zapomniany, choć genialny. Moja ulubiona część serii, zawsze się znajdzie czas na nią. Trudna jak diabli, a satysfakcja z wygranej ogromna :D Idę znowu zainstalować chyba....
 10. Głos na Prince''a to głos dobrze oddany. Glosujcie na prince''a!!
 11. Reaperius

  Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

  Co do średnich: średnie pod względem stylu? Czy humoru? Ten "bazgrołowaty" styl rysunków to imo zaleta, nadaje fajnego klimatu rysunkom. A humor w nich zawarty nie jest jak w typowym komiksie. Tutaj żarty trzeba na swój sposób rozumieć ;] Uff, mój pierwszy post na forum gram.pl od paru miesięcy a chyba 10 w ogóle.
 12. Blizzard to zespół który wydaje gry rzadko ale jak już coś zrobi to hit. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Coś zupełnie nowego? A może Hydra to nic innego jak Diablo 3?
 13. Reaperius

  eXtra Konkurs - wyniki II etapu

  Mistic, porażasz mnie swoją inteligencją i kojarzeniem faktów. Podał fałszywe? Pfff jakoś to nie przeszkodziło w wygranej. Masz też bardzo dziwne poczucie humoru. Co do tworzenia wierszyka to sądzę, że miałbym szanse. Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Tak na prawdę wiesz o mnie tyle co nic....
 14. Reaperius

  eXtra Konkurs - wyniki II etapu

  Dobra, teraz to mnie gówno obchodzi czy dostanę za tego komentarza, bana, degradację czy co tam sobie jeszcze wymyślicie. Mi to obojętne. Chcę wam tylko powiedzieć, że te wasze konkursy to wyglądają jak ustawiane. Co konkurs to patrzę na listę zwycięzców: mefiperes -.- weźmy np. konkurs fajnej ceny. Tak się napaliłem, że wygram dragonsharda, że wreszcie coś wygram, bo i komplet pkt i b. wcześnie wysłałem odpowiedzi. Potem ów mefiperes chwali się, że CDP mu podało odpowiedzi i co? trzecie miejsce mefiperes... zniżki na stalkera i nagroda pocztą? Wygrałem (i to chyba dlatego, że mefiperes mi podesłał tą fotkę) no i co z tego? Dwa razy podawałem adres wam mailem i ani kodu zniżkowego ani książki, a taki mefiperes otrzymał i jedno i drugie. Co to za sprawiedliwość? Wszystkie konkursy są ustawiane. No ja tego już kompletnie nie rozumiem, zawsze wygrywają te same osoby. Mam to w dupie ak tak mają wyglądać konkursy...