piomink

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  204
 • Dołączył

 • Ostatnio

piomink ostatnio wygrał w dniu: 24 Maj

piomink miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O piomink

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Dokładnie tak jak jui8 mówi. Taki zapis ma tylko 2 znaczenia: a) chcą dofinansować kolejną spółkę rodziny polityka b) chcą mieć narzędzie nacisku - jesteś z nami albo przeciwko nam. "Jak nie zrobicie jak chcemy, albo nie oddacie nam połowy udziałów w firmie to cofniemy wam ulgę bo nie uznamy gry za kulturową".
 2. "Za krótka" jako wada darmowej gry :DDDDDDDDDD
 3. "jeśli zostanie wyjawione za dużo, zostaje zniszczone to, co najważniejsze, czyli interaktywna podróż"   Ale jak zostanie wyjawione za mało to nikt się grą nie zainteresuje. Na razie udostępniony materiał/trailer/gameplay/cholera wie co to w ogóle było skutecznie zniechęca do gry - zapowiada się nudny symulator spacerowicza. A może (powiedzmy to odważnie i wprost) ten "wielki geniusz" nie ma nic ciekawego do pokazania bo gra jest płytka i cały jej czar pryśnie przy dokładniejszym ujawnieniu? Hmmm?
 4. A gdzie bloodborne?   Bioshock był nudny i powtarzalny, nie wiem skąd ten kult. Klimatu pierwszego mass effecta natomiast żadna gra już nie powtórzyła.
 5. Mapa była pokazana na gameplayu więc nie ma co tworzyć.
 6. Rozumiem, że uzależnenia od cukru, herbaty i kawy też zostaną dopisane do listy?
 7. Będą mieli jak usuwać niewygodne osoby. "o, widzę, że pan w ciągu miesiąca 100 godzin przegrał! Do wariatkowa go!"
 8. Ale jeżeli faktycznie wykorzystali ten sam kod to dali du*y. Tyle, że winne jest Behaviour Interactive a nie Warner Bros.
 9. Gry mogą być podobne, to nie nielegalne. Tak samo Realm Royale jest jawną zżynką z Fortnite.
 10. przewidywalne zakończenie? Oświeci mnie ktoś odnośnie jego znaczenia, bo nie bardzo wiem co się tam od**ło i o czym właściwie była gra.
 11. Szkoda, że nie wspomniano o beznadziejnych "potyczkach" z przeciwnikami typu bieganie dookoła filara, nielogiczne elementy skradankowe gdy przeciwnik z 2 końca mapy nas zauważa i ogólnie nudnym zwiedzaniu krainy, w którym nie ma co robić poza wbiciem noża w otwór otwierający drzwi raz na kilka minut pustego korytarza.
 12. Bullshit.Levelowanie było po coś. Gracz po kolei uczył się mechanizmów gry. Teraz dostanie wszystko na raz, będzie go matchmakować z graczami którzy mają wybiegane setki godzin i sobie nie poradzi.
 13. @ alex1112 Kawałek gry pokazano dziennikarzom. Ale zgadzam się, że to bardziej zwiastun GTA niż cyberpunka. Tyle, że ta gra będzie miała otwarty świat, więc trochę bedzie takim GTA.
 14. piomink

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  Zapomniałem dodać, że ja w mafii 3 po prostu dobrze bawiłem się mechaniką. Walki były przyjemne, mogłem próbować wykonywać ciche eliminacje szefów dzielnic, tymczasem w wampirze każda walka to zwykła siekanina i z czasem omijamy przeciwników lub przebiegamy obok nich bo exp jest marny, a szkoda nam czasu.