TomekM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  364
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TomekM

 • Ranga
  Brygadzista
 1. TomekM

  Rozdaję klucze

  Beta Rainbow Six: Siege http://www.filmweb.pl/news/Mamy+15+000+kod%C3%B3w+na+beta+testy+%22Rainbow+Six%3A+Siege%22-113507
 2. A kto stwierdził, że to sport? W przypadku szachów jest to Międzynarodowy Komitet Olimpijski - a w sprawie gier komputerowych?
 3. https://www.youtube.com/watch?v=k_dvkGwwny0
 4. https://www.youtube.com/watch?v=k_dvkGwwny0
 5. TomekM

  Rozdaję klucze

  4 kluczyki do bety Heroes of the Storm:
 6. TomekM

  Opinia: Długość ma znaczenie

  > > > Jak już wspomniałem nie mam za wiele czasu, co znaczy > > tyle, że np. grając w takiego Skyrima kilka miesięcy nie będę nawet pamiętał co > robiłem > > na początku. Więc jaki ma sens ma granie w taką grę > > Gra się dla przyjemności i satysfakcji, którą czerpie się z rozgrywki. Raczej nie trzeba > pamiętać co się konkretnie robiło w określonym momencie. Jeżeli chodzi o kwestie fabularne, > to akurat MQ w Skyrim skończyć można w 3 dni i nie jest to doświadczenie godne zapamiętania. > ;) > Racja - Morrowinda też można skończyć w kilka minut ;) I co z tego? Ameryki nie odkryłeś z czerpaniem przyjemności i satysfakcji - chyba, że ktoś z tutaj obecnych gra żeby się jeszcze troszkę postresować. Esencją gier RPG jest fabuła i świat, więc jak chcesz grać w ten gatunek czerpiąc z niego przyjemność olewając fabułę, nie czytając przynajmniej większości znalezionych książek itp.? A to niestety kosztuje dużo czasu. Poza tym zaznaczam, że to jest moja subiektywna opinia ;) Jeśli ktoś gra w gry RPG na zasadzie przenia naprzód i jak najszybszym skończeniu gry, co daje mu dużą satysfakcję, to już jego sprawa ;)
 7. TomekM

  Opinia: Długość ma znaczenie

  > Myszasty trafił w samo sedno pisząc o argumentach typu "ja chcę tylko krótkie gry, bo > nie mam czasu) i dostajemy różne ochłapy które nie powinny się nazywać grami oraz powinny > kosztować max 100zł.Jak się w ogóle nie ma czasu na granie, to powinno się zmienić zajęcie. Ok przekonałeś mnie... Czasem gram nawet tylko 1-2h tygodniowo, więc jakbym mógł prosić Wujku Dobra Rada, żebyś znalazł mi jakieś inne zajęcie ;) A wracając do tematu długości gier. Jak już wspomniałem nie mam za wiele czasu, co znaczy tyle, że np. grając w takiego Skyrima kilka miesięcy nie będę nawet pamiętał co robiłem na początku. Więc jaki ma sens ma granie w taką grę? Dlatego wolę gry krótkie, które przy moim trybie życia pozwalają przejść się nawet w 2 tygodnie, gdzie większość z was przeszła by je w dzień bądź dwa ;)
 8. Z czasem pewnie kupię i Xbox One, który stanie obok mojego PS4. Jednak na razie za mało interesujących mnie produkcji na obydwie konsole. W moim przypadku o decyzji kupna konsoli można powiedzieć, że zadecydował kontroler - jednak jestem bardziej przyzwyczajony do rozwiązania SONY. Cała walka o moc, rozdzielczości czy ilość klatek jest dla mnie pozbawiona sensu, ponieważ jako "niedzielny" gracz i tak nie zauważam różnicy ;) PS. Taki komentarz do małego spięcia, który pojawił się w komentarzach - Panie Moderatorze, jeśli kolega Snafu dostał degrad to czemu nie dostał go kolega Henrar, który ewidentnie obraża i szydzi z innego użytkownika. Bądźmy konsekwentni ;)
 9. Na mnie wielkiego wrażenia zwiastun nie zrobił. Zobaczymy jak wypadnie pełnoprawny produkt ;)
 10. > A taka gra, jak Watch Dogs trafia się raz na ładnych parę lat Tak tak ;)
 11. >> Przypomnijmy, że Watch Dogs debiutuje 27 maja. Gra już pobiła rekordy pod względem liczby zamówień przedpremierowych. Propagandy ciąg dalszy ;) >> Bazując na aktualnych wynikach zamówień przedpremierowych jakie otrzymaliśmy, na Watch Dogs złożono najwięcej pre-orderów spośród wszystkich next-genowych tytułów, jak również spośród wszystkich nowych marek z tego roku - dodał Tony Key.