misioo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1557
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O misioo

 • Ranga
  Delegat
 1. Half-Life 3 potwierdzone.
 2. I tak jestem zdziwiony że ktoś tam jeszcze ze starej ekipy został, cała reszta się porozchodziła się już dawno do Obsidianu, inXile i innych developerach robiących gry z pasją i ambicją.
 3. A kiedy DLC z czeskim dublażingiem???
 4. misioo

  Esport o krok bliżej Olimpiady

  Na igrzyskach olimpijskich jak coś, nie na olimpiadzie... Błagam, was...
 5. Podpiął kartę do konta używanego przez 12 latka, to przed czym on ostrzega? Przed własną głupotą?
 6. CD32 można nazwać konsolą bo była bez klawiatury, ale to nadal zwykła amiga, z pełną funkcjonalnością komputera, bo pod konsolowo wyglądającą obudową to zwykła A1200.
 7. Otwarty świat typu miasto? Futurystyczne, neonowe klimaty? Strzelanka trochę nawalanka? Jest słońce i dzień a nie wieczna noc!? Kto by się tego mógł spodziewać? CDP, zrąbaliście sprawę, idę anulować preorder.
 8. 6 lat produkcji to trochę za dużo powiedziane, przecież cała para produkcyjna szła w Wiedźmina i dodatki, więc z pełną parą to go robią gdzieś od 2 lat. Wcześniej to jakieś koncepcje itp.
 9. misioo

  Kolejna porcja darmowych gier od Twitcha

  >rozdają gry za darmo >ale najpierw trzeba zapłacić abonament ookeej...
 10. "W3EE requires a new game! Vanilla saves are not compatible (saves from before W3EE V3.0 are also incompatible). " Nie wiem skąd się wzięło w tekście to że potrzebujemy save'y z normalnej wersji.
 11. Czyli najwcześniej do gry będzie można podejść w listopadzie
 12. Zależy jak rozumieć "robienie kontynuacji tylko pod powstający serial". Jeżeli chodzi o fabularne połączenie książki z serialem to z góry wiadomo że czegoś takiego Sapek nie zrobi bo on ma totalnie w rzyci co się dzieje z licencjami na Wiedźmina. Nie zdziwię się zresztą jak specjalnie będzie pisał na przekór serialowi. Jeśli z kolei rozumieć to przez pryzmat pisania bo jest głośny temat i można na tej fali sprzedać sporo książek to tak, jest to bardzo prawdopodobne. Sapek też umie liczyć, udowodnił to Sezonem Burz, które jest tak denne że szkoda gadać. Ale było głośno o growych Wieśkach więc się podczepił i na bank finansowo wyszedł na tym bardzo dobrze.
 13. Czekam na wieści o pudełkowym wydaniu gry w Polsce
 14. Po minie Andrzeja wnoszę że ze współpracy nici
 15. PCtowcom zależy na crossplayu bo mogą łatwo ogrywać konsolowców