misioo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1548
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O misioo

 • Ranga
  Delegat
 1. "W3EE requires a new game! Vanilla saves are not compatible (saves from before W3EE V3.0 are also incompatible). " Nie wiem skąd się wzięło w tekście to że potrzebujemy save'y z normalnej wersji.
 2. Czyli najwcześniej do gry będzie można podejść w listopadzie
 3. Zależy jak rozumieć "robienie kontynuacji tylko pod powstający serial". Jeżeli chodzi o fabularne połączenie książki z serialem to z góry wiadomo że czegoś takiego Sapek nie zrobi bo on ma totalnie w rzyci co się dzieje z licencjami na Wiedźmina. Nie zdziwię się zresztą jak specjalnie będzie pisał na przekór serialowi. Jeśli z kolei rozumieć to przez pryzmat pisania bo jest głośny temat i można na tej fali sprzedać sporo książek to tak, jest to bardzo prawdopodobne. Sapek też umie liczyć, udowodnił to Sezonem Burz, które jest tak denne że szkoda gadać. Ale było głośno o growych Wieśkach więc się podczepił i na bank finansowo wyszedł na tym bardzo dobrze.
 4. Czekam na wieści o pudełkowym wydaniu gry w Polsce
 5. Po minie Andrzeja wnoszę że ze współpracy nici
 6. PCtowcom zależy na crossplayu bo mogą łatwo ogrywać konsolowców
 7. Kiedyś odpalało się grę na maxa i miało się możliwie najlepszą grafikę, teraz nawymyślali jakieś rozmazania czy właśnie aberrację chromatyczną i człowiek musi siedzieć w opcjach i grzebać co zamiast polepszać to pogarsza obraz. Swoją drogą rozmazanie jeszcze rozumiem, konsolowe rozwiązanie dla ukrycia braku klatek, ale ta cała aberracja chromatyczna jedyne co robi to powoduje że znikają wszystkie drobne szczegóły, co to w ogóle za debilny efekt?
 8. 75 tys online w konkretnej chwili. Aktywnych graczy jest wielokrotnie więcej.
 9. Geralt w chińskiej bajce z mieczem świetlnym... czas umierać Sapkowski przewraca się w grobie...
 10. Jeśli się nie mylę to Battle Royale jest oryginalnym konceptem twórców PUGBa którzy przed laty zrobili tego typu moda do Army
 11. Spojler alert - Obsidian nie zrobi już żadnego Fallouta. Bo Bethesda od kilku lat nie zleca już robienia gier zewnętrznym firmom. Teraz 100% gier które wydają jest produkowane przez developerów należących do rodziny Bethesdy. Więc są 2 opcje - albo Obsidian zostanie kupiony przez Bethesdę, albo Bethesda zmieni strategię którą od paru lat realizuje. Uważam że obie opcje na ten moment są nierealne.
 12. Z taką zwrotnością będzie totalnie nieużyteczny.
 13. Też stosunkowo niedawno kupiłem, parę miesięcy pograłem i sprzedałem, a zamiast tego kupiłem GPD Wina i była to świetna decyzja bo z nowym sprzętem mam jakieś milion razy większe możliwości, a nie tylko te ochłapy od sony.
 14. "Zdałem sobie sprawę z tego, że nie chcę być gościem, który przyćmi grę. " Nie ma to jak skromność.
 15. misioo

  Albion Online debiutuje na PC

  To to nie jest darmowe? A ja właśnie klienta ściągnąłem żeby sprawdzić co to... ;)