misioo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1560
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O misioo

 • Ranga
  Delegat
 1. W grze za 250 zł dostajesz żenujące mikrotransakcje P2W, na dodatek totalnie losowe (EA ujawniło że szansa na znalezienie w paczce najlepszych zawodników to mniej niż 1%, ile dokładnie nie wiadomo, równie dobrze może to być np. 0,000001%) i jeszcze są ludzie którzy tego bronią!
 2. Po co Polacy do anglojęzycznego serialu? Po statystów tu przyjechali? Swoją drogą nieźle wykolegowali Bagińskiego. To miał być jego serial, ale jak gra zyskiwała na popularności i producenci wyczuli kabonę to pogonili "Polaczka" i naściągali "sław". Przykre bo Bagiński udowodnił że potrafi zrobić świetne rzeczy, i jestem przekonany że Wiedźmin w jego reżyserii spełnił by oczekiwania fanów Wieśka, a tak to wyjdzie typowo amerykańska papka.
 3. Ale ta gra była słaba... Drewniany i totalnie sztuczny świat (choć to w jrpach raczej standard), ale to co jest najgorsze to walka, która jest jednym wielkim chaosem. Zacznijmy od tego że twórców przerosło już samo umiejętne zobrazowanie rostawienia oddziałów względem siebie. Jednostki mają milion statystyk, tylko że nawet najwięksi fani gry nie mają zielonego pojęcia do czego poszczególne służą, obawiam się że twórcy również nie wiedzieli, dali je bo im więcej tym lepiej. Już dokładnie nie pamiętam, bo minęły lata odkąd grałem, ale zdaje się że w walce dawało się ogólne wytyczne oddziałowi a o tym co dokładnie dany oddział zrobi decyduje... nie wiem, rzut kością. Sumując to do kupy: totalny chaos podczas walki i niesamowicie sztuczny świat, strasznie słaba gra.
 4. Half-Life 3 potwierdzone.
 5. I tak jestem zdziwiony że ktoś tam jeszcze ze starej ekipy został, cała reszta się porozchodziła się już dawno do Obsidianu, inXile i innych developerach robiących gry z pasją i ambicją.
 6. A kiedy DLC z czeskim dublażingiem???
 7. misioo

  Esport o krok bliżej Olimpiady

  Na igrzyskach olimpijskich jak coś, nie na olimpiadzie... Błagam, was...
 8. Podpiął kartę do konta używanego przez 12 latka, to przed czym on ostrzega? Przed własną głupotą?
 9. CD32 można nazwać konsolą bo była bez klawiatury, ale to nadal zwykła amiga, z pełną funkcjonalnością komputera, bo pod konsolowo wyglądającą obudową to zwykła A1200.
 10. Otwarty świat typu miasto? Futurystyczne, neonowe klimaty? Strzelanka trochę nawalanka? Jest słońce i dzień a nie wieczna noc!? Kto by się tego mógł spodziewać? CDP, zrąbaliście sprawę, idę anulować preorder.
 11. 6 lat produkcji to trochę za dużo powiedziane, przecież cała para produkcyjna szła w Wiedźmina i dodatki, więc z pełną parą to go robią gdzieś od 2 lat. Wcześniej to jakieś koncepcje itp.
 12. misioo

  Kolejna porcja darmowych gier od Twitcha

  >rozdają gry za darmo >ale najpierw trzeba zapłacić abonament ookeej...
 13. "W3EE requires a new game! Vanilla saves are not compatible (saves from before W3EE V3.0 are also incompatible). " Nie wiem skąd się wzięło w tekście to że potrzebujemy save'y z normalnej wersji.
 14. Czyli najwcześniej do gry będzie można podejść w listopadzie
 15. Zależy jak rozumieć "robienie kontynuacji tylko pod powstający serial". Jeżeli chodzi o fabularne połączenie książki z serialem to z góry wiadomo że czegoś takiego Sapek nie zrobi bo on ma totalnie w rzyci co się dzieje z licencjami na Wiedźmina. Nie zdziwię się zresztą jak specjalnie będzie pisał na przekór serialowi. Jeśli z kolei rozumieć to przez pryzmat pisania bo jest głośny temat i można na tej fali sprzedać sporo książek to tak, jest to bardzo prawdopodobne. Sapek też umie liczyć, udowodnił to Sezonem Burz, które jest tak denne że szkoda gadać. Ale było głośno o growych Wieśkach więc się podczepił i na bank finansowo wyszedł na tym bardzo dobrze.