weget

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O weget

 • Ranga
  Obywatel
 1. A jednak mam moduły premiowe :) A już chciałem pisać do CDP :P Czy Wy też musieliście je instalować dodatkowo? U mnie najpierw zainstalowała się podstawka z SOU i HOTU, później musiałem jeszcze raz włożyć płytę i zainstalowac moduły premiowe.
 2. A ja nie mam kingmakera :( I w ogóle jakaś dziwna ta moja gra zainstalowała się dopiero za piątym razem. Męczyłem się z nią kilka godzin....
 3. Własnie dostałem, mam nadzieje, że z kluczami będziw wporzo.
 4. A ja ciągle nie dostałem, tracę cierpliwośc :(
 5. Normalnie powinna dojśc dzisiaj. Kiedyś jak wysłali mi w czwartek to doszła w sobotę. Nie wiem o co chodzi.
 6. Do mnie niestety nie doszło, choć podobno wysłali w czwartek :(
 7. Wysłane. Oby tylko doszło do soboty :)
 8. Tylko, że zgodnie z zapowiedziami powinna być informacja, że towar wysłany a nie pakowany. Zdąże pograć w weekend czy nie zdąże....?
 9. A jak będzie z cd keyami? Będą 3 czy 1? Bo ponoć cała gra ma być na 1 DVD, ale do gry na serwerze potrzebne są 3 cd keye. Będzie spatchowana do najnowszej wersji?
 10. Dostałem maila, żeby potwierdzić zamówienie, klikam i pisze, że nie mogę potwierdzić bo towar niedostepny. Kupuje w Pre Order już kiedyś tak robiłem i nie było takich problemów.....
 11. weget

  CD key w NWN

  JUż znalazłem, jest na pierwszej stronie instrukcji taki jakiś nie rzucający się w oczy :)
 12. weget

  CD key w NWN

  Kupiłem własnie NWN w Extra klasyce i chyba nie mam klucza....Gdy klilam na pliku CD key wyskakuje tylko takie coś...:; These are your CD Keys for Neverwinter Nights. ;DO NOT share these CD Keys with ANYONE. ;Apart from this installation, or when registering with the Official Neverwinter Nights Community Site [ http://nwn.bioware.com], BioWare and Infogrames will NEVER ask you for this CD Key. [CDKEY] Key1= W pudełku też nic nie zauważyłem tylko kod do rejestracji na gram.pl Co mam robić?