lis_23

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10798
 • Dołączył

 • Ostatnio

lis_23 ostatnio wygrał w dniu: 6 Maj 2017

lis_23 miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O lis_23

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sorki że tak długo ale mam problem z zalogowaniem się na forum, ciągle mnie wylogowuje. Na razie wyeksportowałem sobie zakładki do pliku i spisałem wszystkie hasła ręcznie, choć długo to trwało. Nie mam obecnie czasu ale jak znajdę chwilkę to odinstaluję Firefoxa i zobaczę, czy to pomoże.
 2. Zakładki już skopiowałem, pozostaje tylko kwestia haseł i loginów do stron i for internetowych - znalazłem dodatek o nazwie Paswoord Exporter ale on już nie istnieje.
 3. Wydaje mi się, że prościej byłoby odinstalować firefoxa, usunąć folder Mozila Firefox z Document and Seting i zainstalować świeżego liska, tylko najpierw musiałbym wyeksportować zakładki do pliku (niestety, nie mogę znaleźć tej opcji w obecnym Firefoxie) i przede wszystkim, znaleźć moje loginy i hasła do for internetowych, a tego też nie mogę znaleźć. Ewentualnie można użyć opcji zresetuj program Firefox, która usunie tylko wygląd przeglądarki i zakładki na pasku u góry. Niestety, nie mam innego PC, żeby się logować, nie mam też gdzie podłączyć dysku, wszyscy znajomi mają PS4 i ewentualnie laptopa.
 4. Niestety, przywrócenie systemu się nie powiodło, system nie mógł tam czegoś przywrócić i punkt przywracania sprzed aktualizacji przepadł, teraz mogę tylko cofnąć próbę przywrócenia systemu. Teraz już nie wiem, jak się pozbyć tych złośliwych reklam, a jak wygaśnie trial Malvarebytes, to będzie jeszcze gorzej. Może jakiś program antywirusowy zamiast 360 Total Security? Coś, co usuwa adware?
 5. Teraz nie ma co robić własnego punktu przywracania, bo w systemie jest ten wirus - ogólnie to problemem jest fakt, że ja mam siódemkę uaktualnioną do dziesiątki, więc zawsze są jakieś błędy, ale teraz doszedł jeszcze internet. Chyba spróbuję przywrócić system sprzed aktualizacji, nie wiem tylko jak to będzie z PIN em przy włączaniu systemu, bo jego też sobie wtedy założyłem i czy mi się system w ogóle uruchomi?
 6. Odinstalowanie CClenera nic nie dało, pozostaje tylko przywrócenie systemu ale punkt przywracania jest przed aktualizacją, opisana jako krytyczna i nie wiem, czy to jeszcze bardziej nie pogorszy sprawy? Przywrócenie usunie aktualizacje Windowsa do wersji 1809 i usunie CClenera, którego sam już odinstalowałem.
 7. We czwartek zaktualizował mi się Windows 10 i od tej pory, min. nie działa prawy przycisk myszy - nowy - folder, dokument tekstowy, itp. wiesza się i koniec ale nie to jest najgorsze. Po aktualizacji Windows kazał mi zaktualizować CClener i choć przy instalacji odhaczyłem wszystkie dodatkowe aplikacje to coś się tam w grało, bo teraz Firefox natarczywie odpala mi uciążliwe reklamy, wystarczy w coś kliknąć, otworzyć pocztę, zacząć pisać posta, itp. Próbowałem CClenera, ADWCleaner, rozszerzony do Malwarebytes Premium Trial i antywirusa 360 Total Sexiurity i nic, nie mogę tego usunąć. Co mam zrobić? Odinstalować Firefoxa?
 8. Czyli, co? RDRII powinien dostać 20/10? AC Odyssey nie jest grą ani wtórną, ani nudną, ani średnią, jest jeszcze lepszym rozwinięciem Origins i praktycznie wszystko robi lepiej.
 9. " Po ograniu Red Dead Redemption II zacząłem Assassin's Creed Odyssey i uważam, że cały nakład gry Ubisoftu powinien zostać zakopany na jakiejś pustyni. Po tym co pokazał Rockstar Games, najnowsza produkcja francuskiego wydawcy to wstyd i żenada. " "Red Dead Redemption II" to dobra gra ale nie jest to tytuł dla każdego i na dłuższą rozgrywkę - powiedzmy, ze ja nie lubię grać oprychem, więc napady na pociągi i banki odpadają. Nie lubię też polowań, więc i one odpadają. Co mi pozostaje? Główny wątek fabularny i zwiedzanie, najlepiej bez strzelania, bo jest ono tutaj słabo wykonane. W grze Ubi mam przynajmniej przyjemną walkę + ładny świat do zwiedzania i choć doceniam imersję w grze Rockstar to lepiej się bawię przy nowym AC.
 10. Chodzi mi o to, że nigdy nie zadowolisz WSZYSTKICH, ZAWSZE będą niezadowoleni, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie hejt jest bardzo modny w ostatnim czasie. Do tego dochodzi sentymentalizm i to przeświadczenie, że kiedyś to było super i wszystko było lepsze i dam sobie głowę uciąć, że ewentualny "Gothic 4", "Neverwinter Nights 3", "Half Life 3' czy "Baldurs Gate 3' też nie dogodziłyby wszystkim fanom i część z nich uznałoby samo powstanie takiej gry za świętokractwo i za zamach na ich wspomnienia.
 11. Gracze NIGDY nie będą zadowoleni. Szokujące
 12. Ale Wiesz, że gra była robiona równocześnie z Origins, więc to może jest kalką Odyssey? Poza tym, recenzenci twierdzą co innego, że zmian jest całkiem sporo i nie jest to zwykłe kopiuj-wklej z Origins.
 13. Ponoć Ubisoft wyraził chęć zatrudnienia pracowników studia, może przejmą ich gry? Osobiście grałem tylko w pierwszy sezon Batmana i "Guardians of the Galaxy", która to gra bardzo mi przypadła do gustu.
 14. Oki ale to nie jest wina silnika tylko tych, którzy z niego korzystają - jeśli twórcy gier nie potrafią korzystać z silnika to i najlepszy silnik nie pomoże.
 15. Ja zakupiłem sobie Intuos Pro S ale na początek można sobie kupić coś tańszego firmy Wacon.