zbysheck

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1950
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zbysheck

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. "dlaczego gry są takie drogie?!" pytanie całkowicie bez sensu, jedyne sensowne pytanie to "dlaczego ludzie to kupują?", skoro jest popyt to jest podaż. A ostatni akapit sensowny, tyle że po kilku poprzednich pełnych narzekań nie przemawia do mnie aż tak.
 2. Z tym Hearthstonem to akurat głupi przykład bo jak przegrywasz to też nic nie dostajesz (no chyba że level, ale on nic wymiernego nie daje). I między innymi dlatego też się gracze złoszczą i przy gorszym potasowaniu po pierwszej turze bardziej się "opłaca" poddać żeby nie tracić czasu. Na plus jest to, że partie są krótkie więc nawet początkujący mogą fuksem nabić trochę doświadczenia
 3. Wszystkie nazwy się bardzo fajnie słowiańsko kojarzą, ale ja bym stawiał na Strzygę. Striga bardzo fajnie się wymawia, poza tym nazwa ma charakter. Troje bogów - Swaróg, Weles i Perun, mi jakoś nie pasują, bo co w ziemskie sprawy angażować bóstwa? Z kolei Wiślanie to nazwa zbyt oczywista. Zotaje Striga - za charakter, fajną wymowę no i na pewno skojarzenia z Sapkowskim. Na drugim miejscu obstawiłbym Svaroga - wymowa też jest ok, no i chyba najlepiej się kojarzy z mitologią słowiańską.
 4. zbysheck

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Mam taki mały naglący dość problem. Otóż kiedy ginę mam taką opcję "czekaj na pomoc" i jak tą pomoc mogę otrzymać?
 5. zbysheck

  Książki - temat ogólny

  No akurat nie chodziło mi o wydawnictwa, bo lista idzie do mamuśki, która zwiedzi tylko pobliską księgarnię, ale podane tytuły sprawdzę, dzięki :)
 6. zbysheck

  Książki - temat ogólny

  Krótka piłka: robię listę prezentów które chciałbym dostać, no i szukam tanich fajnych książek :) tak 20-30zł, lubię fantasy, thrillery, Kinga, trochę klasyki jeśli fajna. Polecicie coś? Im więcej tym lepiej.
 7. zbysheck

  Telefony Komórkowe

  Jak ma Androida to genialnie, wydawało mi się że nic tam ciekawego nie ma. Wszechstronność mile widziana, ale nie stać mnie na najnowsze HTC itp. Budżet bardziej sie liczy niż cena.
 8. zbysheck

  Telefony Komórkowe

  Szukam jakiegoś telefonu z dotykowym ekranem i klawiaturą [no i znośną ceną]. Na razie sensowny jest dla mnie tylko samsung delphi. Ktoś ma inne propozycje?
 9. Na zachodzie funkcjonują strony z abonamentem na gry. Co prawda nie znajdziemy tam najświeższych kąsków ale gry nawet kilkumiesięczne w takich serwisach można znaleźć. Oczywiście nie można się tam zarejestrować z Polski, bo tutaj i tak to by nie przeszło - za duże piractwo.
 10. zbysheck

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Zapisałem grę przed snem, przespałem się, nabiłem level i zostałem wampirem. A nie chcę być wampirem. Czy istnieje sposób na cofnięcie wampiryzmu przed przekształceniem? Chciałbym na razie pograć normalnie a w wampira bawić się ewentualnie potem.
 11. Jak wczytać dane z bitmapy monochromatycznej? Dajmy na to mam obrazek 10x10 pixeli i chcę wiedzieć czy pixel o współrzędnych 3,4 jest czarny czy biały. Chodzi o C++
 12. zbysheck

  iPod - porady, opinie, problemy

  Spodobała mi się funkcja GENIUS w iTunes. Czy ktoś wie czy iPod [piąta generacja 60gb] też ją obsługuje?
 13. zbysheck

  SpellForce 2 Temat ogólny

  Czy do dwójki warto znać fabułę jedynki czy to jest całkowicie coś nowego? Naszło mnie na jakiegoś RTSa, a dwójkę mam gdzieś na płytce. W jedynkę grałem tylko trochę
 14. właśnie we wskażniki nie chciałem się bawić, no ale trudno, zawsze to trochyę więcej się nauczę :)
 15. Jeżeli chodzi o tablice to ja też mam mały problem mam w programie tablicę bool t[16][24][3][2]; i funkcję bool tabliczka() { bool tablica[16][24][3][2]; // nadanie wartości tablicy return tablica; } i chcę żeby na początku każdej wykonanej pętli tablica wracała do wartości z tej funkcji, próbowałem robić tak: t=tabliczka; oczywiście nie działa. Ktoś ma jakiś pomysł?