Ned

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ned

 • Ranga
  Robotnik
 1. Nic co prosty mod nie naprawi ;)
 2. Najlepiej to żeby skupili się na stworzeniu jednej solidnej gry, a nie planować jak ją pociąć. Jeśli już mają pojawiać się dodatki, to tylko wyłącznie dostarczające solidnej rozgrywki i przemyślanej fabuły, jak White March, ponieważ "dodatki" do Tyranny to nie są warte więcej niż pare złotych.
 3. Można również poprawić jakość serwerów dla ludzi z Nowej Zelandii czy Chin i byłoby po kłopocie, a nie ukrywać negatywne komentarze i udawać, że wszystko jest ok. Innym rozwiązaniem jest, np. zrobienie dobrej gry, a nie Conan Exiles.
 4. Nagonka na whitewashing Yagami Lighta gdzie L stał się czarnoskórym. Ok.
 5. Coś czuję, że zapowiedzą Yakuze na Steamie.
 6. Persona na pewno przyniosłaby dla nich spore dochody patrząc na to jak lubiane są japońskie gry na Steamie i jak popularna jest seria.
 7. " w ramach której użytkownicy mogą wypróbować wszystkie tryby rozgrywki oraz mapy" Akurat za darmo jest dostępny tylko multiplayer pvp, za co-op i kampanię trzeba zapłacić.
 8. Babcia złożyła gratulacje, a w głowie sobie myśli jakie to głupie i w ogóle nie ma sensu
 9. Silent Hill 2 to gra na 4 godziny? Chyba jak ktoś robi speedrun...
 10. Akurat nie do końca jasny news. Poshybrid był w trakcie 24h streamu z World of Tanks, ale już od kilku dni streamował na cele charytatywne i nie spał od 5-6 dni.
 11. Ten artykuł to jest dopiero sraczka.
 12. Ned

  To nadchodzi! Bądźcie gotowi!

  "Promocje" pewnie takie jak na urodziny, czyli dla poprawienia humoru.