ErykPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ErykPL

 1. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/76099/kolory-sztandarow
 2. > U mnie też Indie z Gandhim zawsze były jedną z bardziej agresywnych cywilizacji. Raczej skory do współpracy i innowacyjny. Koledze się poplątało.
 3. Ja natomiast mam grę. Gra jest doskonała. Czekam na dedykowane serwery. Myślę że dopiero w ten czas gra pokaże cały możliwości.
 4. Nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Możesz sobie kupić odpowiednią amunicję, nie ma ku temu przeszkód. Z tego co piszesz wynika że grasz bez konta premium - masz problemy z kasą. Rozwiązanie są dwa, konto premium lub czołg premium, Co do rozgrywek na poziomie turniejowym, musisz wziąć pod uwagę kilka spraw: różne konfiguracje czołgów różnie strzelają pociskami za złoto, a także to ze na takim poziomie nie ma to znaczenia.
 5. Lubie strategie turowe. Zagrywałem się w serie "Generałów". Jednak nie jestem masochistą czy ortodoksem. Gra powinna zachęcać do zakupu, a sama idea gry turowej osadzonej w rzeczywistości IIWŚ to za mało. Jak oni chcą zachęcić kogoś do zakupu ?
 6. Tutaj jest Masz stronę do społeczności STO PL http://www.trek.pl/forum/index.php?s=3fe7ca64787bfdf14a4d217c9454bcbf&showforum=183 co prawda to jest forum, ale na pewno znajdziesz bratnie duszę.
 7. Hej Niedawno kupiłem Gulida Nigthtfall i nie mogę go zainstlować!!! Nie odpala sie a jak otwieram płytę to nic na niej nie widać