Slaverox

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2937
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Slaverox

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Slaverox

  Problem z gramsajtem.

  Cześć, mam problem z gramsajtem. Problem wygląda następująco, loguję się na forum, wchodzę na swojego gramsajta, a tam jestem wylogowany i jest opcja stworzenia nowego gramsajta i nie mogę się zalogować. Próbowałem też klikać w stworzenie nowego gramsajta, to mnie przekierowało na stronę logowania. Po wpisaniu hasła wyświetliła mi się informacja że nie ma takiej strony. Oczywiście mój gramsajt działa. http://ja.gram.pl/slaverox
 2. Cześć. Mam problem z odpaleniem gry na Windows 10, może znacie jakiś sposób na uruchomienie jej lub znacie jakiś dobry emulator na starego PC, coś lepszego od Virtual Machine z Microsoftu? Na czym polega mój problem? Przy odpalaniu gdy gra już ma się odpalić(pokazuje się okno gry lecz intro nie włącza się) wyskakuje małe okienko z info. że moja grafika nie posiada akceleratora 3D.
 3. Slaverox

  stubbs the zombie

  Spróbuj tego - Zmień nazwę pliku .exe służącego do rozruchu gry ze Stubbs na CoDSP - mi to pomogło. Wielkość liter ma znaczenie! Daj znać czy ci to pomogło.
 4. Cześć! Ja wraz z moim kumplem o nicku Kamikadze poszukujemy ogarniętych i chętnych na misje, adwersarza oraz wszystko inne co się da robić w GTA Online Kontakt z nami jest możliwy poprzez TS3 nerdkoks.voice24.pl mój kanał to Paradise City i hasło to 369 natomiast kanał Kamikadze to Kamikadze i hasło to 12345 P.S. Różnie jesteśmy na TS3 i jest to uwarunkowane między innymi pracą.
 5. Slaverox

  Jakie to auto? - gra

  Nikt nie podjął się nawet strzału... Jest to koncepcyjna Renault Laguna z 1990r.
 6. Slaverox

  Jakie to auto? - gra

  Koncept ten został zaprezentowany w Paryżu w 1990r.
 7. Slaverox

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Wie ktoś gdzie i jak zdobyć strony do Pustej Zacnej Księgi Zaklęć?
 8. Slaverox

  Grand Theft Auto VI

  To z PS3 dopiero teraz zauważyłem, rzeczywiście trochę dziwne. Pomyliłem się przy pisaniu, jestem niewyspany + upał + harówka od samego rana.
 9. Slaverox

  Grand Theft Auto VI

  Dzisiaj siedząc na kompie natknąłem się na poniższy trailer, na stronie Rockstara też się znajduje więc nikt sobie nie żartuje z nas, a bynajmniej mam taką nadzieje. Z tego co wyczytałem będzie się grało 3 postaciami w Los Santos, Londynie i Francji. Cytat opisu filmu na YT: "18+ - Coming 2017 (For Xbox One, Xbox 360 and PS4) - Coming 2020 (For PC and PS3) ------------------------------ Grand Theft Auto VI It all starts in the desert, you''re lost but you will find two new friends, Jack and Emily, you have control over these three thugs in third countries, London, France and Los Santos." https://www.youtube.com/watch?v=gmADT7DNVfI&app=desktop
 10. Slaverox

  Mafia III - temat ogólny

  Ktoś orientuje się co to jest ta przepustka sezonowa w Mafii 3 Digital Deluxe?
 11. Slaverox

  Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

  Ktoś orientuje się co to jest ta przepustka sezonowa w Mafii 3 Digital Deluxe?
 12. Slaverox

  10000_Powodów_By_Się_Napić

  1123. Za ładną pogodę u mnie w mieście.
 13. Slaverox

  10000_Powodów_By_Się_Napić

  1116. Tak o bez powodu :D
 14. Slaverox

  10000_Powodów_By_Się_Napić

  1113. Za GTA 5 na PS 4 które już przeszedłem całe.
 15. Slaverox

  10000_Powodów_By_Się_Napić

  1109. Za to że nie padało u mnie po mimo zapowiadanych deszczów!!!