fearon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  98
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez fearon

 1. fearon

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Zamówienie: IX01951410 Kodu dodatkowego nie widziałem, nie słyszałem o nim, nie mam.
 2. fearon

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Hej Co jest z tym Divinity Original Sin? Jest już 18 lipca, prawie godzinia 17 i klucza nie ma. Byłbym wdzięczny za wiadomość DZIŚ, nie po weekendzie. Rozumiem, że wasze BOK działa do 16, ale moglibyście powiedzieć COKOLWIEK, choćby że klucze się opóźnią, nie będzie ich w weekend, nie będzie w ogóle.
 3. Nekropolia. Właściwie to bardziej dlatego, że kiedyś chciałem pokazać znajomemu, że jest przegiętym zamkiem. Miłość przyszła później. :)
 4. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Do przewidzenia też (jako, tako...) były wymagania karty (te nieszczęsne 128 MB). Patrząc na sam gameplay, jakoś więcej bym nie obstawiał.
 5. fearon

  Hitman - quiz

  Na pewno 2 razy (w części 1 i 3). Ale... Czy przypadkiem figurka, którą trzeba było "podwędzić" pewnemu playboyowi w SA, nie była nią? Powiedzmy, że trzykrotnie...
 6. fearon

  Hitman - quiz

  Ducha?
 7. "Dzikie Hordy"... Kto miał tak "genialny" pomysł na nazwę? ;)
 8. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Najważniejsze, że biorą go pod uwagę i nie został ostatecznie skreślony. Nie obraziłbym się na powrót Firebatów, lecz czy zostaliby obok, czy zamiast Reaperów?
 9. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Dokładnie. Klimatycznie bardzo pasuje. Na pewno męskiego odpowiednika jako głos "Mateczki" bym sobie nie wyobrażał. ;)
 10. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  >Teraz jest już zwyczajną jednostką, a nie Statkiem Matką :/ Dokładnie. Swoją drogą, to cieszyłem się z perspektywy zabawy gigantycznym, unikalnym statkiem, a teraz zrobili z tego "pospolite" latadełko. ;) Mogliby przynajmniej do edytora wrzucić pierwotną wersję...
 11. fearon

  System of a Down - Temat Ogólny [M]

  Nie jest zły, ale imo lepszy jest The Unthinking Majority.
 12. fearon

  Detektyw Monk - Ogólny Temat Serialu

  Tja... A za miast tego zaczęli puszczać jakiś rodzimy serialik. Słowa, jakie wypowiedziałem, gdy się o to do mnie doszło, przemilczę...
 13. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Dark Archona oczywiście. Przepraszam za pisanie dwóch postów pod rząd.
 14. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Racja, choć mimo wszystko brak mi będzie nieco Dark Templara i jego Mind Control (choć przeważnie i tak bawiłem się normalną wersją Archonów, więc strata gigantyczna nie jest ;)) -->Łukasz 666 >Coś tam wspominali , że jednostki bohaterów będą się różniły od podstawowych jednostek, zarówno wyglądem jak >i umiejętnościami specjalnymi Nawet oficjalnie wspominali o tym (znaczy o innych umiejętnościach) w Q&A bodajże...
 15. fearon

  Hitman - quiz

  Strzelić w kamerę, skierowaną na ekspres do kawy.
 16. fearon

  Hitman - quiz

  Jungle King to pewien bardzo niegrzeczny jaguar (ale to chyba był Jungle God). A co trzeba zrobić, by przejść obok kociaka? Rozpędzić się do tunelu, gdy ten bożek się oddali. ;) Kiedyś, ktoś mi wspominał, że podobno można go nakarmić świnią, lecz nie sprawdzałem tego.
 17. fearon

  CD-ACTION

  Z tego właśnie powodu przed rokiem 2004 podałem skrót "np", aby nie odwoływać się jeno do Gothiców (których, swoją drogą, daty produkcji znam). ;) Widzisz... Ja mam niewiele więcej lat, a grami starymi są dla mnie produkcje do 2001 (co też z piszę, naciągając moje kryterium). To takie subiektywne odczucia. ;)
 18. fearon

  CD-ACTION

  Ech... Widocznie jestem już stary, bo nie nazwał bym Gothica drugiego grą starą. Takie określenia jednak zarezerwowane są dla innych produkcji (no chyba, że ktoś uważa za starą grę np. z 2004 roku).
 19. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Pragnę zauważyć tylko, że na tego typu akcje jednak mało kto zwraca uwagę. Równie dobrze można napisać, ze większość FPSów jest pozbawiona sensu, bo można przeżyć tam serię z broni palnej. ;)
 20. fearon

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Bardzo miły kawałek. Ogólnie cieszę się, że utwory dobierane są w takich klimatach. Na początku Vader, teraz Nightwish (choć boję się sprawdzić, jak ten brzmi z nową wokalistką). Bardzo duży plus!
 21. fearon

  CD-ACTION

  A ja się wypowiem (dość krótko) nie tyle o piśmie, co o reklamie Wiedźmina w CDA zamieszczonym. Mocna, szokująca, dobitna i brutalna. Chcę więcej takich reklam.
 22. fearon

  Hitman - quiz

  Chodzi o podobieństwo stroju stracha do ubranka niejakiego Ivana?
 23. fearon

  Hitman - quiz

  Informuję, że od teraz do odwołania zrzekam się przywileju zadawania pytań.
 24. fearon

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Nie chce mi się wierzyć w te wymagania. Są bardzo małe, jak na grę produkowaną na (prawdopodobnie) rok 2008. Toć tą produkcję by mój stary PieC udźwignął. ;)
 25. fearon

  Hitman - quiz

  O jakąś część konkretnie się pytasz? Jeśli nie, no to siekiera (H2:SA), hak (H:C) i poduszka (H:C).