Anjinsan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1068
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Anjinsan

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. http://www.tanikurier.com/przewodnik.htm Pierwsza pozycja - UPS Standard / DHL / K-EX - to chyba to...
 2. To ja też się przyłączę to Chóru Zdziwionych. Recenzja wręcz entuzjastyczna i nagle ocena 7/10. Co poszło nie tak?
 3. Nieznajomi - The Strangers http://www.filmweb.pl/film/Nieznajomi-2008-291338
 4. Do propozycji ManweKallahana i Zekzta dorzucę jeszcze Requiem. Film opowiada tą samą historię co Egzorcyzmy Emily Rose, ale nie nazwałbym go remake''iem. To inne spojrzenie na sprawę. W mojej opini film jest znacznie lepszy od swojego amerykańskiego odpowiednika. Jest surowszy, bardziej mroczny, chłodno relacjonujący fakty. Naprawdę można poczuć dreszcze na plecach mimo, że pozbawiony jest typowych dla horrorów jumping scenes. To inna klasa - ten film nie potrzebuje takich efektów. Polecam. http://www.imdb.com/title/tt0454931/reference http://www.filmweb.pl/Requiem
 5. Dlatego też napisałem "nie ujmując nic Truposzowi jako takiemu". To dobry, nietuzinkowy film choć dość trudny w odbiorze (i wciąż miałbym kłopot, żeby dokonać jego interpretacji, pozostawia niezły mętlik w głowie). Chodziło mi tylko o to, że nie bardzo pasuje do założeń Oriona. Sam w sobie jest jak najbardziej OK.
 6. - Królestwo Niebieskie - Wróg u bram - Władca Pierścieni (pal licho Frodo, Sam Gamgee to prawdziwy bohater) - Dystrykt 9 - Aż poleje się krew - The Social Network No i wisienka na torcie (BACZNOŚĆ) Obywatel Kane (SPOCZNIJ) @ Kaerobani - nie ujmując nic Truposzowi jako takiemu, co on ma wspólnego z kryterium "od zera do bohatera"?
 7. Film szpiegowski 1. 39 kroków / The 39 Steps (1935) 2. Człowiek, który wiedział za dużo / (1934) 3. Starsza pani znika / The Lady Vanishes (1938) Kino gangsterskie: 1. Wróg publiczny / The Public Enemy (1931) 2. Mały cezar / Little Caesar (1931) 3. Człowiek z blizną / Scarface (1932) Hitchcock, Hitchcock... Jak widać w latach 30-tych dzielił i rządził w swoim gatunku. PS. Wybacz, że nie odpowiadałem na Twoje zaproszenia na poprzednie edycje. Zrobiłem sobie mały urlop od forum. Swoją drogą nieźle się zdziwiłem wczoraj, widząc jakieś nieprzeczytane wiadomości :)
 8. Anjinsan

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Jam poznańska pyra, ale cieszę się, że pomogłem :D
 9. Anjinsan

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  To Might & Magic 8.