Blu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3402
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Blu

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Nie żebym hejcił. Ale to wygląda jak wersja dla niedowidzących. Znajdzie się jakas slim? No i koniecznie dark. Bo oczy troszke bolą.
 2. Miałem na myśli tylko i wyłącznie twój post., nie rozwijajmy tego do tego kto ma jakich znajomych. Płciowanie, nie ważne pod jakim synonimem nie jest obraźliwe. Już w podstawówce mówili mi że nie ma z czego sie śmiać a tu na forum rozdają kary za samą nazwę.
 3. Ale zachowujmy się jak dorośli proszę.
 4. Białe tło by tylko pogorszyło sprawe pewnie.
 5. Blu

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Mądrzy ludzie internetu, mam pytanie dotyczące wersji na x360. Do grania online musze pościągać wszystkie patchododatki żeby móc grać? Jak tak to czy dużo zajmują? Mam wersje z dyskiem 20GB, żeby zmieścić wszystko musiałbym chyba skasować system.
 6. Witam Od dłuższego czasu w GW2 testowaliśmy różne sojusze, głównie na Blacktide. Od niedawna przeorganizowaliśmy nasz sojusz na ogólnopolski PvE. Pisze tutaj ponieważ dwie z trzech najaktywniejszych gildii wywodzą się właśnie z gram.pl. Ordo Lupi Albi [OLA] które powstało jeszcze za czasów GW1 i Pentagram [gram] założone przez Lucasa przy powstawaniu GW2. Jako sojusz chętnie będziemy współpracować z gildiami ale pojedynczy gracze również są mile widziani. Nie ma też potrzeby odchodzić z sojuszu gdy odejdzie się z gildii która działa w sojuszu. Obecnie staramy się prowadzić eventy w soboty wieczorem. Staramy się jednak znaleźć osoby który byłyby chętne poprowadzić mniejsze evetny w róznych terminach. Zainteresowanych zapraszam na reddit.com/r/GW2Illuminaci/ po więcej szczegółów oraz whisp w grze - Blooes.
 7. Blu

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Temu samemu co zasada co zasada pięciu sekund lub trzech dni.
 8. Blu

  Steam Trading Cards

  Wymienię Medica i Snipera z TF2 lub Gordona Freemana z HF2 na TF2: Demoman, Engi, Pyro, Scout lub Spy
 9. Może ktoś szuka medalionu lub figurki z pierwszej części Wiedźmina http://allegro.pl/wiedzmin-medalion-z-ek-1-czesci-gry-nr-0442-i3379909277.html http://allegro.pl/wiedzmin-figurka-z-edycji-specjalnej-i3379922771.html
 10. Chyba nawet tylko tak. Tylko za posrednictwem roznych firm.
 11. Coś nie mogą mi potwierdzić płatności za humble bundle, ktos poza mna ma tez problem?
 12. Blooes Asur Mesmer. Może wam przeszło napięcie po wczoraj.
 13. Blu

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Mam problem z weryfikacją maila w GW2. Na początku jest fajnie, z automatu dostaje email w którym jest link do aktywacji. Jednak gdy kliknę pojawia się informacja: Failure An error occurred with your request. Na początku nie widziałem w tym większego problemu, ale teraz nie moge zalogowac sie do gry bez tego. Any ideas?
 14. Blu

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Tak wlasciwie to to badziewo za 20 (17 (16,99)) pozwala mi na cos wiecej niz na gre jeden dzien przed premiera?