Koszek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O Koszek

 • Ranga
  Przodownik
 1. Żart i żal żeby za postać czyli skromne DLC płacić kasę. Liczyłem, że zrobią drugie duże rozszeżenie tym czasem zamieć drwi sobie z graczy i wydaje cos takiego ...
 2. Komentarz z Ibiszem miecie :P W MK IX kręcili ze sobą, chce tylko nadmienić, że MK X dzieje się 25 lat później po wydarzeniach z dziewiątki.
 3. "Przecież powinniście wiedzieć jak działają psychopaci" rozbroiło mnie :P
 4. Pierwszy Battlefield, którego nie kupię ... Mam już dość całej tej usługi Premium a poza tym ten BF to BF4 w nowym skinie i tyle. Bad Company 2 chyba nic nie przebije.
 5. Koszek

  Mortal Kombat X bez wersji demo

  Moich pieniędzy niestety nie dostaną ... Owszem świetnie bawiłem się w MK9 ale polityka studia zaczyna mi się nie podobać. Na brak dema jeszcze mogę przymknąć oko ale mikrotransakcje kompletnie mnie odrzucają. Jeśli już na premierę można kupić jakieś dlc (nowe postacie i stroje) to nie wróży to zbyt dobrze. Kupując grę na premierę oczekuje pełnego produktu a nie skoku na kasę już na samym starcie. Szkoda ...
 6. Koszek

  The Crew - przegląd ocen

  CodnameOutbreak już tłumacze jak wyglądają te mikropłatności. W grze masz dwie waluty. Kasę i tak zwane Crew Credits. Pierwsze rzecz jasna zdobywasz w misjach itd. Drugą walutę możesz sobie dokupić za prawdziwe pieniądze. Czyli w sumie najprostszy i perfidny system mikrotransakcji. Nie chce Ci się grać a kasy masz pod dostatkiem kup sobie Crew Credits i fury o jakich marzyłeś. Proste. Ja obecnie mieszkam w UK i cenowo wygląda to tak: 4 funty - 45 000 CC 8 funtów - 100 000 CC 16 funtów - 210 000 CC 24 funty - 340 000 CC Funt stoi w polsce około 5 z hakiem no to mozna sobie obliczyć. Najtańszy zestaw CC kosztuje zatem około 20zł. Dodam, że koszt przepustki sezonowej to 20 funtów.
 7. Koszek

  The Crew - przegląd ocen

  A ja się z tymi ocenami w ogóle nie zgodzę. Nie wiem ile czasu testowali grę recenzenci ani w jaki sposób ale jeśli przeszli tylko główne misje to powodzenia. Gra oferuję znacznie więcej. Są misje frakcyjne, pvp, misje na skill, główny wątek, znajdźki, miejscówki do zbadania. Mapa gry wcale nie jest pusta, wręcz przeciwnie. Jest masa rzeczy odwzorowanych dokładnie i np. podjeżdżając w dany punkt masz napisane, że to np. popularne miasto przy ulicy route 66. Takich rzeczy jest od groma. Ja gram od premiery i wciąż gra mnie wciąga. A tu wypowiadają się ludzie, którzy nawet gry na oczy nie widzieli. Jeśli przejdziesz już całą fabułę zawsze możesz grac online z innymi a takie wyścigi są już dużo bardziej emocjonujące. Dodam też, ze najfajniejsze wyścigi to te w terenie gdzie jeździsz po lesie, górach, piachu itd. Żeby nie było, że gra jest dla mnie oh i ah. Jako duży minus daje mikropłatności i Season Pass. Nie toleruje takiego badziewia.
 8. Jaki tytuł ma utwór muzyczny w trailerze? Nie mogę sobie przypomnieć ...
 9. Ja miałem spore nadzieję, że gierka będzie naprawdę dobra ale po becie mój zapal ostygł. To zwykły szybki fps z paroma bajerami. Rewelacji nie ma a szkoda :(
 10. Grafika jak sprzed 6 laty? Przecież to MMO więc czego mieliśmy się spodziewać. Kolejnego Skyrima z modami na grafę? Ja osobiście uważam grafikę jako wielki plus. Gra jak na MMO prezentuję się naprawdę dobrze. Fakt faktem zdania co do gameplayu są podzielone, mnie jednak osobiście gra się bardzo spodobała. Jest to MMO z prawdziwego zdarzenia, crafting, gildie, pvp, pve, duży zróżnicowany świat. Eksploracja jest przyjemna ale wtedy i tylko wtedy gdy zdamy sobie sprawę, że to nie jest Skyrim, Oblivion czy Morrowind ale gra, w której na każdym kroku spotkamy innych graczy. Testując bete zdążyłem zarówno odwiedzić jedną instancję jak i powalczyć trochę pvp. Dungeony są naprawdę ciekawe i co ważne w tej grze w odróżnieniu od np. WOWa nie ma durnych questów idź zabij 10 koboldów i wróć po nagrodę. Zadania opowiadają naprawdę ciekawe Lore. Każde jest inne, ciekawie opowiedziane. Ponad to w grze nagrano wszystkie dialogi co tez jest na wielki plus. PvP jest trochę chaotyczne to fakt ale zrobione z rozmachem. Walka 100 graczy na raz (mówię tu o oblężeniu raptem jednej twierdzy) robi wrażenie. Zgadzam się, że brakuje gildii złodziei ale co do skradania nie ma kolega racji. Występuje ono w grze i można w ten sposób ominąć spokojnie mobki a co do graczy tylko bodajże łotrzyk może zniknąć na jakiś czas i nagle się wyłonić za naszymi plecami, wiem bo sam w czasie pvp dostałem hita w plecy :) Ja po becie mam pozytywne odczucia. Oczywiście trzeba jeszcze wyeliminować sporo bugów ale mają na to czas więc liczę, że do kwietnia gra będzie spokojnie grywalna.
 11. Stare ale jare. Od tego się zaczynało kiedyś :)
 12. To fakt. Cała ta usługa Premium a najbardziej kwota jaką przyjdzie zapłacić trochę przeraża. Jednak myślę, że gra będzie warta tych pieniędzy. Oby dodatki naprawdę wniosły ciekawe mapy i oby był ich mix. Jedne zimowe, jedne nocne inne z terenami leśnymi itd. Widać na zwiastunach, że gra jest dużo bardziej dopracowana niż zaserwoana nam beta, jak choćby spadające realistycznie trafione helikoptery (nie to co w becie, śmieszny bug jak zrujnowany heli wisi w powietrzu i ani nie spada ani nie leci xD) lub jeszcze lepiej dopracowany model zniszczeń, gdzie czołg bez problemu przebija się przez ściany (w becie owszem da się ale czasem mam wrażenie jakby czołg na chwile zatrzymywał się przed przeszkodą i po chwili ją niszczył dopiero). Trzeba jednak pamiętać Beta to Beta, wcześniejszy mniej dopracowany kod, który często służy jako przedsmak wszystkiego tego co nasz czeka oraz ma na celu przetestowanie pracy serwerów.
 13. Mnie beta przekonała w zupełności :)
 14. Udało się przejść za pierwszym razem :) gra ciekawa, podobna właśnie do Dark Messiah. Myślę, że skusze się na zakup.