Azra

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5579
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Azra

 1. a Zauri nie dostanie -1 za pouczanie innych? dziwne. wybiórcza ta twoja moderatorka.
 2. -1 do statusu, od pouczania użytkowników i degradowania Azry jest Wojman.
 3. Azra

  nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

  wszystkie wymienione przez Ciebie ficzery da się wyłączyć*, łańcuszki można bez trudu usunąć - więc w czym problem? * choć uważam, że Śledzik powinien mieć opcję ''dobrowolnego'' wyłączenia - ot, korzystają Ci, co chcą, nie ma problemów z jakimś bojkotem czy buntem użytkowników. wrzucenie go ''na siłę'' było IMO strzałem w stopę.
 4. Azra

  Włosy: lepiej długie czy krótkie?

  zależy od ryja, niektórym każda fryzura pasuje, inni w każdej będą wyglądać idiotycznie. raczej nie ma co kombinować z warkoczykowaniem głowy, dużo roboty, a wątpię, czy komfort noszenia będzie wysoki. zadbane, ściągnięte w ciasny kucyk włosy, ew. nieco dłuższe, proste i wycieniowane - to absolutne klasyki, które nie wychodzą z mody i dobrze wyglądają.
 5. Azra

  Manga i Anime - temat ogólny

  DN pod koniec robi się strasznie gnojowaty, nudny i w ogóle pfhje. jako casual w sprawach anime polecę Ci Samurai Champloo (świetna kreska i bohaterowie) i Cowboya Bebopa (absolutny klasyk). no i Ergo Proxy, o ile lubisz absolutnie schizowate klimaty a''la Matrix czy Equilibrium (ostrzegam, że trzeba się nieźle wysilić, żeby poskładać fabułę do kupy, co wielu ludzi uznaje za wadę, objaw przekombinowania czy przerostu ambicji twórców).
 6. Azra

  Włosy: lepiej długie czy krótkie?

  tak. włosów nie da się rozplątać, trzeba ścinać przy skórze.
 7. chyba nie załapałeś, o co mi chodzi. chorobą byłoby to (a i wtedy bym się kłócił), gdyby trzy osoby grały bez przerwy przez 24 godziny. w tym wypadku mamy po prostu radosny event, w którym pojedyncza osoba nie musiała uczestniczyć dłużej, niż trzy minuty.
 8. to choroba, bo prawie 600 osób gra na sztucznej gitarze przez niecałe 3 minuty/osobę?
 9. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Azra Winkelriedem forumowiczów, ot co!
 10. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  za niewinność, to chyba oczywiste.
 11. Azra

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  jak zwykle Fakt trzyma swój rynsztokowy poziom, ''brocząca krwią kobieta'' i straszenie kota policją to najlepsze, co czytałem od dawna.
 12. Azra

  Będzie drugi film Silent Hill

  filmowy Silen Hill był w mojej opinii w porządku, choć pewnie dlatego, że nie jestem fanem serii. klimat gniótł dupsko, autentycznie się bałem (szczególnie tych małych pokrak-krasnoludków), a dźwięk syreny do dziś kojarzy mi się z Piramidogłowym zdzierającym z kogoś skórę :> no i Sean Bean jako wisienka na torcie.
 13. potem opowiedz jak było, kiedy łyżwy robiły Ci operację plastyczną :>
 14. wszyscy piszą o silverze, nikt nie miał golda, co? ;] też zawsze wolałem Lugię :P
 15. drążek to jeden z największych demotywatorów na świecie, brawa dla tego faceta za potężne łapska i plecy :)
 16. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  teraz to Starscream jest ofiarą, wyborne xD
 17. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  mam 8 lat i jeszcze nie rozumiem co dłuższych wyrazów, wielokrotnie o tym pisałem.
 18. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  :DDDDDDDDD prowokacyjne posty wychodzą mi od ręki i bez trudu, nie muszę się nad nimi trudzić. no to znalazłeś post, w którym się wykłócam czy nie?
 19. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  nami? pokaż mi post, w którym o cokolwiek się tutaj wykłócam.
 20. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  hej no, na 40 postów, które pojawiły się tutaj od mojego degrada moje są dwa (teraz trzy), do tego dodane w ostatniej godzinie i nieco żartobliwe - więc nie wiem, kto tutaj jęczy. nie mam zamiaru się o nic wykłócać, bo leję na takie pierdoły jak fora internetowe gęstym moczem - jak ktoś ma ochotę bawić się w mojego adwokata, to proszę bardzo :) o moją klasę się nie masz co martwić, wciąż jest prężna i ironiczna.
 21. Azra

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  czasami, ale na pewno nie na tym forum :P już w 10 minut po wygraniu meczu finałowego w poczekalni zaroiło się od demotów na ten temat - smutne, że życie niektórych ogranicza się do wrzucania obrazków na stronę i komentowania rzeczywistości w ten sposób. nie chcę wiedzieć, jakim BOGIEM musi być admin strony z demotywatorami - tylu wiernych wyznawców liżących go po tyłku, yay.
 22. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  taki z moderatora właściciel lokalu, jak ze mnie Afgańska przekupka.
 23. Azra

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  programistów. nie ma co wciskać kitu, mają lepsze perspektywy zawodowe i zarabiają więcej hajsu - przypłacają to jednak hmm... brakiem Świadomości, bo tylko wykształcony humanista jest w stanie analizować i rozumieć otaczający go świat i samego siebie. ot, jedno z takich moich przemyśleń w skróconej wersji.
 24. Azra

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  co ty mówisz, sam pomysł był fajny (bo taaaki prawdziwy, nie ma się co oszukiwać ;)) - wykonanie niestety jest już gorsze, bo wklejanie cały czas DaVinciego / drogiego samochodu szybko się przejada. najbardziej podobało mi się ''Żona humanisty pozdrawia programistów'' ;]
 25. Azra

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  ;(((((( Wojman, zrobiłeś się już nudny z cytowaniem tego samego punktu regulaminu, znajdź sobie jakiś inny fragment do wykucia na pamięć.