Slupek1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  280
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Slupek1

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Jeśli w BIOS ustawisz bootowanie z płyty - tak.
 2. Slupek1

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Według tej tabelki są 2 wesje, jedna tylko azjatycka, druga działająca na wszystkim, podejrzewam, że na gram.pl jest ta druga. http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en.html
 3. Slupek1

  Gadu-Gadu

  A co ma piernik do wiatraka? Taką łatkę ma większość kompów z XP-ekiem.
 4. Slupek1

  Gadu-Gadu

  Już myślałem, że to na chrome.pl się pieprzyły transporty. Dzięki za informację.
 5. Slupek1

  Gadu-Gadu

  Nie powiedziałbym, że dużo lepszy. Sam program do jakichś rewelacyjnych nie należy, choć wolę go od gg. Także serwery padają rzadziej i mamy zintegorwane z programem konto pocztowe, ale to wszystko, więcej zalet nie ma. Znów polecę oczywiście jabbera, wyszło do niego w cholerę komunikatorów, serwery są stabilne i niezależne od siebie, system transportów pozwala na komunikację z sieciami gg, tlen, icq, aim, itd. Same zalety :)
 6. Slupek1

  Świat Dysku czyli Terry Pratchett

  Mnie zastanawia jedno, od dobrych paru tygodni używamy na forum nazwy "Piąty Elefant", a dopiero dzisiaj pojawiają się głosy zdziwienia, prawie wręcz oburzenia :)
 7. Slupek1

  Kubuntu - linux za darmo (dosłownie)

  Niby można, tylko po co? Ja po tym jak mi wysłali Ubuntu zamówiłem sobie płytkę z Kubuntu, co prawda jeszcze nie doszła, ale żadnych obiekcji jak dotychczas nie mieli. PS. Marka Shuttlewortha nie tak łatwo zrujnować :)
 8. W pomorskiem na szczęście PKS ma konkurencję czyli firmę Gryf, gdzie bilety są tańsze, a i autobusy jakby nowsze i ładniejsze. PKP powinno być IMO podzielone i sprywatyzowane, żeby jakoś sensownie działało, a o MPK się nie wypowiadam, bo korzystam rzadko.
 9. Zaraz po napisaniu posta zrobiłem to co teraz zasugerowałeś. Winowajcą był program o wdzięcznej nazwie InterVideo WinDVD. Teraz wszystko jest tak jak powinno być. Dzięki wszystkim za wsparcie.
 10. Tia, tylko który? Da się jakoś sprawdzić co przechwytuje daną kombinację klawiszy?
 11. Jak już na siłę chcesz coś zmieniać, to ja bym dołożył kolejne 512DDR
 12. Słyszałem o tym problemie, ale w ustawieniach NVidii nie mam żadnego skrótu ustawione, w innych programach także nic mi się z polfontami nie kłóci.
 13. Witam. Mam taki problem, że pod XP-ekiem nie działają wielkie polskie litery (o dziwo Ć działa), jeżeli wpisuję je za pomocą [shift]+[alt]+[litera], jeśli mam wciśnięty caps lock, to kombinacja [alt]+[litera] działa prawidłowo. Układ klawiatury mam oczywiście polski. Jakieś sugestie co do źródła problemu?
 14. Slupek1

  Świat Dysku czyli Terry Pratchett

  Poprzedni post oczywiście odnosi się do wypowiedzi Abi Dalzima, a nie Adamona. Przepraszam :)
 15. Slupek1

  Świat Dysku czyli Terry Pratchett

  Tu nie chodzi o inny styl, tylko o to, że pani Malinowska-Grupińska za bardzo nie potrafi tłumaczyć ładnie, składnie i poprawnie. Poza tym tak wygładziła słownictwo (zdrobnienia, itd.), że książka wygląda jakby była dla dzieci 7-letnich.