Zaix_91

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  840
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zaix_91

 • Ranga
  Redakcja gram.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. :) Przyszło mi do głowy to głównie dlatego, że Michelin bądź co bądź produkuje opony (btw przewodnik wydają już od bagatela 1900 roku! To zarazem prawdopodobnie pierwszy przykład content marketingu, bo pokazując najlepsze z restauracji Michelin chciał zachęcić ludzi do podróżowania samochodami zapewniając sobie podaż na opony), natomiast Forza Horizon pośród reszty zręcznościowych gier wyścigowych zasługuje na minimum tak samo prestiżowe wyróżnienie.
 2. Zaix_91

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  Po SSD spodziewałbym się zdecydowanie większej poprawy w czasach ładowania. Cóż, może coś w tym jest, że czas na nową generację, bo w takim razie ta nawet w mocniejszej wersji nadal kuleje. Co do konsekwencji - gra podkreśla w tylu miejscach wagę decyzji i konsekwencje, że naprawdę spodziewałem się zauważyć różnicę i to już zaraz, w najbliższych misjach, a nie przy końcu - jak nie w ich toku, to może w sposobie wykonania niektórych celów, a tak na dobrą sprawę nikt nie zauważa, że kogoś brakuje, za to dostajesz znacznik z wykrzyknikiem, gdzie z tego ni z owego ktoś przemienia się w bestię i trzeba go zaciukać. Na koniec trafnie speuntowałeś problemy tej gry. ;)
 3. Zaix_91

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  Racja, niektóre postaci aż z przyjemnością proszą się o zatopienie w nich kłów. :) Natomiast co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - mam wrażenie, że właśnie Vampyr stoi w takim rozkroku i byłby lepszą grą, gdyby twórcy poszli w jedną lub drugą stronę. Wyszłaby z tego pewnie i świetna przygodówka, a i pewnie nie najgorsza gra akcji - ale jakoś pomieszanie tych wszystkich elementów wyszło średnio, gra zbyt często każe nam ewidentnie przymykać oko i pozostawia pewne kwestie dość umownymi. Co do samych rozmów i postaci, początkowo byłem zachwycony, ale czym dalej w las i czym więcej dialogów za nami, coraz mniej miałem ochotę na pytanie ludzi o sytuację w mieście tudzież rozmawianie z nimi w ogóle. Można się tym przesycić. 
 4. Zaix_91

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  "wpływa to na zakończenie" -  no tak, ale nie na gameplay To w ogóle nie powinno być wpisywane jako wada do współczesnych gier granych na antycznych konsolach. - PS4 to antyczna konsola? :) Długie loadingi generalnie są męczące, więc niestety musi wylądować po stronie minusów. A czy to wina gry czy konsoli, nie ma to znaczenia dla komfortu zabawy, zresztą, są deweloperzy którzy potrafią sobie z tym poradzić, w Vampyr nie poszło za dobrze, bo nawet przebiegnięcie za szybkie przez granicę dzielnic powoduje doczytywanie kilkusekundowe. " z innych stron można uzyskać informację, że powoduje to np. zmianę partnera w wilkołaka. " - tak, ale to samo w sobie nie ma większych konsekwencji niż utracenie misji pobocznych  
 5. Si, dokładnie, ale dzięki za czujność, już poprawione! :)
 6. Zaix_91

  WRC 7 - recenzja - szczęśliwa siódemka

  Dzięki za czujność, poprawione :)
 7. Sorki, zaszwankowało linkowanie tekstu - już działa!
 8. Dzięki za czujność :) Poprawiłem.
 9. Grałeś na każdej z tej platform czy powtarzasz cudze opinie? Osobiście nie spotkałem więcej niż dwóch błędów, ale Ty nas przecież przejrzałeś - to dlatego, że grałem nie patrząc na ekran - wzrok miałem skierowany w stronę walizki z grubym hajsem stojącej w samym rogu pokoju. Ale musimy już zwijać interes, bo nas przejrzałeś. A na poważnie - serio, ktoś ma inną opinią niż Twoja to najprostsze wyjaśnienie tej sytuacji brzmi "łapówka"?
 10. I jak rozumiem oceniasz to wyłącznie po screenach?
 11. Nowości w dyscyplinach mają być dopiero ujawniane, ale z całą pewnością nie będzie tam rajdów. To pewnie pieśń dalszej przyszłości - nie wiem nawet czy zmieszczą się jako DLC do PC2 czy przypadkiem najszybszą opcją nie będzie PC3.
 12. Ups, to chyba zmęczenie plus nadchodzący weekend ;) poprawione, dzięki za czujność
 13. Zaix_91

  Nintendo Switch bez wymiennej baterii

  Kurcze, za wcześnie na takie numery :D już naprawione, dzięki za czujność!
 14. Nie słyszałeś nigdy o wewnętrznych testach gier w produkcji? Nawet polskie studia zapraszają czasem swoich fanów, dają im prototypy/alfy/bety czy tytuły w innym stanie, a potem zbierają feedback.
 15. Bo tak się stało, po części ;) http://www.gram.pl/news/2016/08/12/reanimacja-marki-thq-nordic-games-przemianowane-na-thq-nordic.shtml