Zaix_91

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  839
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zaix_91

 • Ranga
  Redakcja gram.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zaix_91

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  Po SSD spodziewałbym się zdecydowanie większej poprawy w czasach ładowania. Cóż, może coś w tym jest, że czas na nową generację, bo w takim razie ta nawet w mocniejszej wersji nadal kuleje. Co do konsekwencji - gra podkreśla w tylu miejscach wagę decyzji i konsekwencje, że naprawdę spodziewałem się zauważyć różnicę i to już zaraz, w najbliższych misjach, a nie przy końcu - jak nie w ich toku, to może w sposobie wykonania niektórych celów, a tak na dobrą sprawę nikt nie zauważa, że kogoś brakuje, za to dostajesz znacznik z wykrzyknikiem, gdzie z tego ni z owego ktoś przemienia się w bestię i trzeba go zaciukać. Na koniec trafnie speuntowałeś problemy tej gry. ;)
 2. Zaix_91

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  Racja, niektóre postaci aż z przyjemnością proszą się o zatopienie w nich kłów. :) Natomiast co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - mam wrażenie, że właśnie Vampyr stoi w takim rozkroku i byłby lepszą grą, gdyby twórcy poszli w jedną lub drugą stronę. Wyszłaby z tego pewnie i świetna przygodówka, a i pewnie nie najgorsza gra akcji - ale jakoś pomieszanie tych wszystkich elementów wyszło średnio, gra zbyt często każe nam ewidentnie przymykać oko i pozostawia pewne kwestie dość umownymi. Co do samych rozmów i postaci, początkowo byłem zachwycony, ale czym dalej w las i czym więcej dialogów za nami, coraz mniej miałem ochotę na pytanie ludzi o sytuację w mieście tudzież rozmawianie z nimi w ogóle. Można się tym przesycić. 
 3. Zaix_91

  Recenzja Vampyr, czyli wywiad z wampirem

  "wpływa to na zakończenie" -  no tak, ale nie na gameplay To w ogóle nie powinno być wpisywane jako wada do współczesnych gier granych na antycznych konsolach. - PS4 to antyczna konsola? :) Długie loadingi generalnie są męczące, więc niestety musi wylądować po stronie minusów. A czy to wina gry czy konsoli, nie ma to znaczenia dla komfortu zabawy, zresztą, są deweloperzy którzy potrafią sobie z tym poradzić, w Vampyr nie poszło za dobrze, bo nawet przebiegnięcie za szybkie przez granicę dzielnic powoduje doczytywanie kilkusekundowe. " z innych stron można uzyskać informację, że powoduje to np. zmianę partnera w wilkołaka. " - tak, ale to samo w sobie nie ma większych konsekwencji niż utracenie misji pobocznych  
 4. Si, dokładnie, ale dzięki za czujność, już poprawione! :)
 5. Zaix_91

  WRC 7 - recenzja - szczęśliwa siódemka

  Dzięki za czujność, poprawione :)
 6. Sorki, zaszwankowało linkowanie tekstu - już działa!
 7. Dzięki za czujność :) Poprawiłem.
 8. Grałeś na każdej z tej platform czy powtarzasz cudze opinie? Osobiście nie spotkałem więcej niż dwóch błędów, ale Ty nas przecież przejrzałeś - to dlatego, że grałem nie patrząc na ekran - wzrok miałem skierowany w stronę walizki z grubym hajsem stojącej w samym rogu pokoju. Ale musimy już zwijać interes, bo nas przejrzałeś. A na poważnie - serio, ktoś ma inną opinią niż Twoja to najprostsze wyjaśnienie tej sytuacji brzmi "łapówka"?
 9. I jak rozumiem oceniasz to wyłącznie po screenach?
 10. Nowości w dyscyplinach mają być dopiero ujawniane, ale z całą pewnością nie będzie tam rajdów. To pewnie pieśń dalszej przyszłości - nie wiem nawet czy zmieszczą się jako DLC do PC2 czy przypadkiem najszybszą opcją nie będzie PC3.
 11. Ups, to chyba zmęczenie plus nadchodzący weekend ;) poprawione, dzięki za czujność
 12. Zaix_91

  Nintendo Switch bez wymiennej baterii

  Kurcze, za wcześnie na takie numery :D już naprawione, dzięki za czujność!
 13. Nie słyszałeś nigdy o wewnętrznych testach gier w produkcji? Nawet polskie studia zapraszają czasem swoich fanów, dają im prototypy/alfy/bety czy tytuły w innym stanie, a potem zbierają feedback.
 14. Bo tak się stało, po części ;) http://www.gram.pl/news/2016/08/12/reanimacja-marki-thq-nordic-games-przemianowane-na-thq-nordic.shtml
 15. To nie jest fragment na poważnie, tylko luźny dowcip, nie bierz wszystkiego tak na poważnie i do siebie.