ViPKiNG

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ViPKiNG

 • Ranga
  Przodownik
 1. ViPKiNG

  Mad Max - temat ogólny [m]

  Też gram od premiery i jest nieźle - czuć postapo Millera. Jako fan Assassina też mi nie przeszkadza powtarzalność misji - taki ubisoftowy masochista ze mnie :] Samochodem jeździ mi się bardzo klimatycznie po tych bezdrożach. Chociaż tak jak pisze lis_23 animacje postaci Maxa (brak porządnego skoku, czy możliwość wspinania się w określonym przez twórców miejscu) troszkę drażnią podniebienie. Polecam fanom trylogii jak i nowego filmu
 2. ViPKiNG

  Batman: Arkham Knight

  Wczorajszy patch dodał ten efekt deszczu na batmobilu i teksturach. ;]
 3. ViPKiNG

  Batman: Arkham Knight

  U mnie też chodzi płynnie z włączonym wszystkim oprócz dymu i mgły. Najbardziej gra cierpi na brak ultra realistycznych tekstur deszczu na tkaninach i innych powierzchniach. Jak dodadzą to i możliwość włączenia ambient oclusion w jakimś patchu będę szczęśliwy w pełni.
 4. ViPKiNG

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Polecam ten sposób na ominięcie pobierania tego ogromnego patcha Ściągnąć z tego linka te 6 plików https://mega.co.nz/#F!hspEzCSR!fK6EWnRf4wcGS_xCXpOYaw Sposób ze strony - http://gta-five.pl/ Następnie robimy kopię zapasową plików z folderu dlcpacks, gdzie zainstalowaliśmy GTA i podmieniamy z plikami, które pobraliśmy. Uruchamiamy ponownie Launcher i tu pojawił mi się zonk - bo wyskoczyło kolejne pobieranie 2.84GB, a powinna wyskoczyć ostatnia łatka o rozmiarze niecałych 400MB. I teraz: Opcja 1. Jeżeli wyskoczy Wam od razu ta mała łatka (czyli mniej niż 400MB) - powinna pobrać się już o wiele szybciej, po czym sama się zainstaluje i odpali grę. Opcja 2. Jeżeli wyskoczy pobieranie 2.84GB - znów je zatrzymujecie i zamykacie Launcher. Następnie wchodzicie do folderu gry, gdzie podmienialiśmy "dlcpacks". Wchodzimy dalej w folder o nazwie mpheist i tu oprócz pliku o rozmiarze 2.84GB o nazwie dlc.rpf powinien znajdować się jedno-kilobajtowy plik dlc.rpf.part - robimy jego kopię zapasową i go usuwamy. Następnie po uruchomieniu Launchera powinna pobrać się łatka z wyżej opisanej opcji numer 1 i gra się odpali. Mnie to zadziałało i wczoraj już pograłem godzinkę bawiąc się ustawieniami.
 5. ViPKiNG

  Watch Dogs - nowa marka Ubi

  E:\Watch Dogs tak jest poprawnie Jak ustawisz opcje graficzne i klikniesz na zatwierdzenie tych opcji w Twoim katalogu gry w odpowiednim miejscu utworzą się 2 pliki patch coś koło 1,3 GB jeśli dałeś z poprawionymi teksturami od Maldo.
 6. ViPKiNG

  The Elder Scrolls Online

  Wpisz nazwę miasta bez polskich znaków
 7. ViPKiNG

  Assassins Creed III

  Musisz zainstalować ten program do sciągania od MUVE czyli MUVE Downloader, uruchomić i zalogować się do niego i tam będziesz mógł poprzez niego ściągnąć te dodatki na komputer i potem je zainstalować. Potem jak je zainstalujesz to poprzez menu gry da się w nie zagrać.
 8. ViPKiNG

  Batman: Arkham Origins

  Wejdź do trybu online i tam załóż konto - będą aktywne te pola.
 9. ViPKiNG

  BioShock: Infinite - Temat Ogólny

  Ja ciągle czekam na maila od MUVE z kodem do sp, bo mam Songbiord edition i tam nie był zintegrowany z kodem głownym. Ciekawe kiedy będą rozsyłać.
 10. ViPKiNG

  BioShock: Infinite - Temat Ogólny

  Melduje że Songbird wylądował :o :)
 11. ViPKiNG

  BioShock: Infinite - Temat Ogólny

  Podobna sytuacja była z kolekcjonerką Aliens CM też było ENG, na steamie się polski przełączyło i dościągało - tylko że tam do wersji zwykłej tłumaczenie polskie było przygotowane, a tutaj Cenega nic o czymś takim nie wspominała. Ale będą jaja jak będzie... Trolololo!
 12. ViPKiNG

  BioShock: Infinite - Temat Ogólny

  Dostałem potwierdzenie że mój Songbird jest gotowy do odlotu, czeka na kuriera. Jutro w domu będzie kolekcjonerka :)
 13. ViPKiNG

  Crysis 3 - temat ogólny

  Lis_23>>Jak odpalisz CVar to na dole masz Choose Dir tam wyszukaj folder z grą C3 i dajesz ok. Jak teraz wprowadzisz jakieś zmiany i dasz Apply Settings to zapisze je do pliku system.cfg w katalogu Crysisa 3. Tyle :)
 14. ViPKiNG

  Crysis 3 - temat ogólny

  W moim przypadku gra nawet na niskich przy konfigu w podpisie C3 był niegrywalny, nagłe spadki fpsów i inne lagi. Pomogło odpalenie Crysis 3 CVar Configurator i ustawienie gry żeby odpaliła się w oknie na całym ekranie. Teraz gram na wysokich teksturach i ustawieniach wszystkie spadki fpsów ustały i gra chodzi bardzo płynnie w 35 - 45 fps.
 15. ViPKiNG

  Crysis 3 - temat ogólny

  O ile mi wiadomo to 12 lutego. W demku 10 level nabity w niecałe 2 godziny. Dobrze mi się grało i mam ochotę na więcej. Tryb hunter jeśli gra się z ludzmi współpracującymi jest bardzo przyzwoity i klimatyczny - fajne uczucie jak sie zabije huntera który się niczego nie spodziewa :)