GRAMmer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  140
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GRAMmer

 • Ranga
  Robotnik
 1. GRAMmer

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Ktoś zna kody do niego? Czy może to jest standardowe wciśnięcie c wpisanie MARVIN wciśnięcie F2 wciśnięcie c A następnie F2 i w tabelkę kody?
 2. Są komunikaty: Pisze że pamięć pod jakimś tak adresem nie może być written a teraz dołączyło się read.Komp daje mi minutę żeby się wylogować. A ja restart i od początku.... Robi się tak często kiedy włączam NET.
 3. GRAMmer

  Nowy Play

  Taa? To wymień jakąś!
 4. > Ha, ostatnio oglądałem film z 1924 roku - Nibelungi, to dopiero staroć (ale jaki urokliwy). Bez dziwięku i z napisami nie?
 5. A co jeżeli cię porwali do STREFY 51 a wszystko wokuł ciebie jest wizualizacją? Nic nie jest pewne. Może ja w czasie wysyłania tego postu zobacę kosmitę i krzynę:AAAAAAAA! TO SMUGGLER!!!
 6. GRAMmer

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Uwagi w dzienniczkach: Wyje łazi po klasie awanturaje się Janusz żuca na przerwie reklamówką z moczem Uczeń chlupie wodą Uczeń na lekcji bawi się ptaszkiem Nelka gryzie nauczyciela we wsakźnik ( w co?) Stale zajęty czymś pod ławką Chłopcy niewłaściwie reagują na dziewczyny (to miało pewnie związek z poprzednią uwagą) Absentuje. Państwa syn straszy kolegów machając w nocy swoimi genitaljami. Kolega strzelał z procki na lekcji i dostał taką uwagę:Syn partyzant strzela z ukrycia Komentarze do informacji że policja zatrzymała pijanego kierowcę walca drogowego: -A jak zatrzymali ten walec kolczatką? -Hehe dobre a mże staranowali? -zatrzymali szybko schnącym klejem do asfaltu. -Strzelali mu w opony. -Wylali olej na jezdnię walec wpadł w poślizg i dachował. -Nalali mu setę i sam się zatrzymał. -Naprędce wykopali rów przeciw walcowy!
 7. taki niebieski ekran. Ale kilkukrotne restarty pomagają.
 8. Stary film......Bardzo. Może inna chistorja ale tytuł podobny warto zobaczyć.
 9. Może napisałeś to w chwili kiedy kosmici zaczynają nas bombardować. Ostatnia litera...... Post doszedł! A ciebie już nie ma....... Co by było gdyby tak się zdażyło?
 10. GRAMmer

  Nowy Play

  Czasami zamieniłbym na BARDZO ŻADKO. W CDA: Bet on soldier, Bad day LA, Frater. To są dobre gry.
 11. GRAMmer

  CDA 12/2006

  Czy jeżeli WIELKI SMUGGLER założył ten temat to on sprawdza co na nim piszą czasami? Tutj też mógłby troche pobluzgać nie? Albo odpowiadać na niektóre posty. Przecież to jego temat i wypadało by żeby tu trochę pisał mam rację?
 12. GRAMmer

  Nowy Play

  Chodzi tu o tą gazetę tak? Jeżeli tak to powiem że to shit a CDA jest lepsze. Grubższe większe DVD NL AR SMUGGLER. To wszystko przewarza na niekorzyść tego PLAYA.
 13. Windows cały czas wywala mi się do Windowsa. Co robić??
 14. DO TELEWIZORÓW MARSZ JUŻ SIĘ ZACZEEEŁŁŁŁOOOOO!
 15. GRAMmer

  Click! 12/2006 - premiera już dzis!

  Ja SMuGGLERA za to jak odpowiada antyfanom (SMUGGLER SŁYSZYSZ MNIE?) A Jediego wybanowali z redakcji.