Some_kind_of_Devil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2280
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Some_kind_of_Devil

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Some_kind_of_Devil

  Deus Ex: Mankind Divided

 2. Some_kind_of_Devil

  Deus Ex: Mankind Divided

  Właśnie ukończyłem grę i mam tylko jedną ważną rzecz do powiedzenia: Kuźwa już? Nie ma to jak rozwiązać problem z bossami z poprzedniej części .
 3. Some_kind_of_Devil

  Deus Ex: Mankind Divided

  Potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w dniu premiery gra na steamie jest niemożliwa do uruchomienia? Żadnej sensownej informacji nie mogę znaleźć...
 4. A czy Chriss Avellone będzie jednym z celów zbiórki?
 5. Some_kind_of_Devil

  The Technomancer - przegląd ocen. Znowu czegoś zabrakło

  "W erze po Falloucie 4 musisz spisać się lepiej". To znaczy, że w Technomancerze nie ma pierdyliardu złomu do zbierania? Przekonali mnie.
 6. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Więc nie tylko Olgierd jest w tej historii postacią dramatyczną, no cóż... Triss przynajmniej się bardziej starała ;D
 7. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Misje z dodatku są na 32lvl postaci, więc praktycznie wszystko rozgrywa się po zakończeniu głównego wątku, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że to wydarzenia będą miały wpływ w jakimś stopniu na zakończenie. Stąd moje pytanie.
 8. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dodatek Serca z Kamienia; tylko tam się pojawia. Raczej wszystko sprawnie jest wplecione w podstawkę, stąd moje pytanie. W3 traktuje gracza jak dorosłego i nie zawsze szczeniackie zachowania są nagradzane, dlatego moim zdaniem to zakończnie z Yędzą i Triss jak najbardziej się "napalonym" graczom należy;]
 9. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Romans z Shani Bo wybór pomiędzy Yędzą, a Triss to żaden wybór...
 10. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Oszustwo? A zamknięcie Geralta w więzieniu za niewinność jest niby sprawiedliwe?
 11. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Wczytanie nic nie daje, przynajmniej nie w ten sposób. Co z tego ze wczytam sejwa sprzed wejścia, skoro efekt jest taki, że nie zdobędę schematów, bo próbowałem kilka razy i za każdym razem brama się nie podnosi. Ale problem pośrednio rozwiązany, znalazłem moda z debug mode i za pomocą kodów przeteleportowałem się na centrum mapy, całe szczęście trafiłem w morze;] Cześć i chwała moderom!
 12. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Jest w tej grze kod na przenikanie przez ściany? Zwyzywałem geralta i wszystkich twórców przeróżnymi tytułami szlacheckimi, zaklinowałem się w ruinach zamku gdzie znajdują się pierwsze schematy zbroi niedźwiedzia, bo wajcha w komnacie nie podnosi kraty, a nie da się wrócić drogą, którą przyszedłem. Geralt uwięziony wyzionie ducha w starych ruinach... I tylko jedno ciśnie mi się na usta...
 13. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mnie tak nie wywalało odrazu, ale powiem Ci co zrobiłem. Zacznij od naprawienia plików gry za pomocą galaxy, tak na wszelki wypadek: more> manage..>verify/repair. Następnie w configure odznacz GAME OVERLAY, to opcja wyświetlania osiągnięć w samej grze. Jeśli używasz karty Nvidii wejdź najpierw w systemowy menadżer zadań znajdź włączoną funkcję Nvidia Streaming Service (czy jakoś tak, o streaming chodzi) i wyłącz ją (dobrze jest też ustawić, żeby nie odpalała się przy starcie systemu). Na koniec wejdź w panel sterowania Nvidia, a w nim: Ustawienia 3D>Zarządzanie ustawieniami 3D> wybież program do dostosowania. Jak już zaznaczysz wiesia pojawi Ci się kolejna lista, tam wybież "Tryb zarządzania energią" i ustaw na "preferuj maksymalną wydajność". Mi to pomogło na wszelkie dolegliwości, odpalam też grę bezpośrednio z pliku exe jako administrator, bez goga.
 14. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Wygląda, że pomogło, choć w ustawieniach sterowników 3D nvidi zmieniłem opcje zarządzania energią na "zawsze maksimum" i teraz nie wiem, która opcja jest właściwa. W każdym razie, dzięki.
 15. Some_kind_of_Devil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Poradziłem sobie z artefaktami, używając opcji naprawiania plików gry w platformie gog galaxy, teraz wywala mi po kilku sekundach grania do pulpitu, nieszczęście z tym wiedźminem. Na to już kompletnie nie mam pomysłu, ktoś coś...?