zadymek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22589
 • Dołączył

 • Ostatnio

zadymek ostatnio wygrał w dniu: 28 Kwiecień

zadymek miał najwięcej polubień!

Reputacja

7 Neutralna

O zadymek

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Taa, a w Dark Souls nie chodzi o refleks i wysoki poziom umiejętności Uwierzę, jak zobaczę. Póki co, pod względem zarówno dynamicznych starć, jak i radzenia sobie z problemami na różne sposoby te całe Soulsy nie mają startu do Dragon's Dogma.
 2. Duke Nukem Forever, Mafia III i Battleborn panie Zelnick.
 3. Dylemat poprawnego politycznie dewelopera: - nie usunąć, to nie wypada bo nazizm itp. - usunąć, też nie bardzo, bo się Hindusi obrażą.  
 4. zadymek

  Sony robi gry z najlepszymi dialogami?

  Może się nie znam, że GTA Vice City miało niezgorsze dialogi (i gestykulację). Also: przekonywanie PC-towej braci z gram.pl, że są jakieś "generacje" ;)
 5. Może. Wiesz, nigdy nie patrzyłem na siebie jako na typ immersyjny, ale może coś w tym jest. Na pewno walki turowe mnie odpychają - nie trawię tego poza planszówkami. I nachalne wpychanie w "relacje z drużyną" - tak jakby nie można profesjonalnie się naparzać
 6. Ależ, to ma wiele sensu. Jeśliby opierać się o rozwinięcie RPG, dosłownie, to chodzi wyłącznie od odtwarzanie jakiejś roli w fikcyjnych realiach. Tak więc czy jest ustalony scenariusz, czy "wybory", jeśli tylko mamy postać i gracz wciela się w tą postać, mamy RPG. Tak swoją drogą Quake 2 ma wszelkie cechy komputerowego RPG Tylko, kurczę, to nie wyjaśnia dlaczego tak bardzo nie trawię tych wszystkich klasyków komputerowego RPG...
 7. Popularnej, czy obowiązkowej? Anyway, jak FROM czegoś nie potrafi zrobić, niech sobie to odpuszczą. Multi nie potrafią, więc krzyżyk na drogę i takie tam... Oj, bo im się czarna legenda przeterminuje. Biedactwa
 8. Niemożliwe, niesamowite, jak tak można i nie do pomyślenia. Takie mniej więcej słowa cisnęłyby mi się na klawisze, gdyby okazało się, ze to nie będzie w FPP. Stoi za tym historia gier (Deus Ex, System Shock), stoi za tym logika (wyprawy w cyberprzestrzeń w, tfu, TPP, dobre sobie), no i HUD będzie augmentacją wzroku nie ...no interfejsem. Also, nie oszukujmy się, może i będą opcje walki w zwarciu, ale "gra będzie o szczelaniu" a do tego FPP jest najlepsiejsze. Osobiście mam nadzieję (cichą, mam w co grać), że warstwa RPG nie będzie przeszkadzać w grze. Wiecie Deus Ex nie jakiś Baldur czy coś...
 9. zadymek

  W Anthem zabraknie opcji romansowania

  Oh, jak to? Na wojnie, na imprezie, w trakcie zombie-apocalypse, w rzeczywistości wirtualnej, nawet w obozie koncentracyjnym, zawsze jest miejsce na "looove" Dlaczego nie ma w Anthem? ;)
 10. "Napisana historia, nieważne, jaką drogę wybierzemy, jest spójna, logiczna i trzyma w napięciu." Taa, widziałem ci ja tą spójność, na youtube. Nawet nie grałem a dałem radę zauważyć, to co powiedzą "gracze"? Co ciekawe gra potyka się o własną nogę, bo to właśnie ławość w dostępie do alternatywnych wyborów pokazuje, że "coś nie tego". Zdecydowanie, wymuszony gameplay (tudzież recycling kwestii) to najmniejszy problem tej gry. Jedyne co, zapewne, będzie zachęcać do odwiedzenia flochart'a (a pamiętacie co Cage tym sądzi o wielokrotnym przechodzeniu jego gier? ;) to ciekawość jak zrąbano alternatywę albo jakich oczywistych wyborów nie uwzględniono. A propos tych tematów społecznych: sam Cage od dawna deklarował, że nie będzie to "głos w sprawach", a jego gra naprawdę jest tylko o androidach (i gynoidach). BTW Plot twist z dziewczynką jest taki tani i, co dziwne, widoczny z kilometra, że usta pierzchną ;)
 11. Co tam panie Żydzi i Tatarzy, SJW mają ich gdzieś. Ale jak pokazać geja na wojnie!? Ogólnie jak w ogóle pokazać orientację, bez nachalnego "szczucia seksem"? No bo wiecie, bez nachalności to można dowolną postać, jeszcze nie ukazaną "ąę", określić "no jak nie ma gejów, jak jest ten tutaj"
 12. 1. Incydenty nie kształtują historycznego kontekstu. Also: gdzie pilot, który przystosował protezy pod orczyk, a gdzie piechociara z protezą ręki (w męskim oddziale), która jeszcze wyprawia tą protezą "wyczyny"? Autor łapie może kontekst? 2. Nieregulaminowa broń jest możliwa, więc jej obecność jest prawdopodobna na wojnie i o to nikt nie powinien strzępić klawiatury. 3. A w ogóle to jakoś się ta, za przeproszeniem, Redakcja napaliła na tą mizoginię... ale przykładów postów osób, które są "oburzone w ich mniemaniu niehistoryczną, nierealistyczną dziewczyną z protezą" nadal nie widziałem. - Pytanie czy czołgi w BF2 miały pancerz reaktywny ...czy autor p***** jak na haju? - Pancerz reaktywny nie chroni przed C4 tylko głowicami kumulacyjnymi: C4 można sobie przykleić np obok takiej "kosteczki"... - Z samej zasady działania wynika, że toto się zużywa w walce. Aha. A może by tak cytat na poparcie tezy... Świetnie ... a jakby jeszcze [wiadomo] było co zmienić, to już było by super 9. Bubububu-bullshit. Takie "prawdy" lepiej dawać w cudzysłów. See what I did there? No, to... chwała 3 Dywizji Pancernej SS „Totenkopf” Znaczy 3 Dywizję Pancerną SS „Totenkopf”? ...not this again I co to znaczy "musi"? No tak, chyba zgodzimy się, że jednym arumentum ad misericordiam autor spuścił swój felieton w toalecie i nie ma już o czym gadać.
 13. Właśnie stąd moje porównanie do libertarian, niemniej jak ktoś mówi "nie [za]bić" i za to dostaje w pysk, to daleki jestem nazwania tego "naturalną koleją rzeczy", a bliżej porównania z tym, no, faszyzmem.
 14. Pytałem, bo z tego co czytałem, to gość jest zwolennikiem segregacji rasowej i białej supremacji, ale także odżegnuje się od przemocy (taki schizofreniczny światopogląd, coś jak libertarianie ) , więc raczej marny kandydat na fasci. Może jakiś cytacik z jego "hate speech"?