Sinir

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2594
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sinir

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sinir

  L.A. Noire - temat ogólny

  Bo kupowanie tej gry w ogóle ma sens. Studio zamknięte, sprzedaż niezadowalająca, poza tym teraz rozdają ją po 20 zł. Nikomu nie zaszkodzisz robiąc to, o czym myślę. inb4 degrad
 2. Gość na obrazku chyba na syntholu
 3. Serio uważasz, że ludzie pomyślą o Syndicacie z 93? Sprecyzuj bo trollujesz. Degrad -1.
 4. Sinir

  LOL - League of Legends

  "We don''t know what Challenger viewership will be like without it getting led by LCS broadcast days. As it is right now, we''re stretched a little thin, staffing wise." ~Frik
 5. Sinir

  LOL - League of Legends

  EUCS SPRING - WEEK 3 - DAY 1 NOT BROADCASTED
 6. Sinir

  Total War: Attila

  Tych gier się nie zalicza - możesz zacząć od Attili i wyłożyć na resztę.
 7. Bo to gra dla Amerykanów, panie moderator. :) Coś jak Club Penguin, tylko stylizowane na mobę. e: w sumie Club Penguin jest bardziej kompetytywne.
 8. Nie lepiej już odpalić tego Dooma czy tam Quake''a? Nie rozumiem mody na te wszystkie pikselowate ścierwa, których archaiczność i partactwo developerów tłumaczy się "oldskulowością" czy czymś w ten deseń. Uczyć się UE4, a nie doić dinozaury.
 9. Jak ktoś nie lubił RE4, to nie ma opcji, by TEW się spodobało. Dla mnie to świetna gra, "dzisiaj już takich nie robią".
 10. Sinir

  Dying Light

  Potwierdzam, u mnie na maksymalnych 40-60 fps, używa tylko 1szego rdzenia CPU i zjada 3,4-3,5 vramu.
 11. Ciężko napisać cokolwiek o tym beefie. Dissy raczej słabe po obu stronach, nic ciekawego nie pokazali. Ciekawe, że doszło do czegoś, co, według Laika, nigdy nie powinno mieć miejsca, czyli beefu między podziemniakiem a mejstrymowcami. Beef wygrany marketingowo przez Deysa (to on się nafukał fejmem, SB mogło tylko stracić), jakościowo moim zdaniem remis (Białas ciągnął w dół, TomB był ok, Solar w górę w stosunku do gejsa). Jeśli miałbym oceniać całokształt konfliktu - jakieś 6/10.