scooby01

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1069
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez scooby01

 1. scooby01

  CD-ACTION

  Odnośnie najnowszego numeru - brak oceny dla Dying Light średnio mi się podoba. OK, można wyciągnąć własne wnioski czytając recenzję ale... ocena też jest dla mnie jej fragmentem (nie niezbędnym, jednak jego brak jest odczuwalny).
 2. Hmm... czyli zagram dopiero gdzieś za rok, przy okazji wymiany sprzętu. W sumie dopiero w Święta "ukończyłem" Skyrima (cały czas świetna gra), więc ani trochę mi to nie przeszkadza. No i gra powinna być już wtedy w pełni upatchowana :)
 3. Hmm... w sumie z istotnych różnic widzę tylko kałużę na jednym ze screenów i jej brak w wersji konsolowej...
 4. scooby01

  Dlaczego GRAM BUNDLE jest najlepszy?

  Subtelność chwytu marketingowego na poziomie szarżujących hord Czyngis-Chana :)
 5. scooby01

  CD-ACTION

  Główny pełniak przypomina mi, że wypadałoby wreszcie do Far Cry 1 usiąść ;) A i tak pewnie skończy się na grach niezależnych zainstalowanych na laptopie :) Numer oczywiście kupuję. Polskie pismo na światowym poziomie, a niektórzy jeszcze marudzą... ech...
 6. Tak! Ja tam po cichu liczę na przekroczenie progu 1 500 000. Może zadziała efekt odkładania wszystkiego na ostatnią chwile ;) A Longest Journey Home jest grą na którą tak naprawdę czekam, no ale nie wszystko na raz... tym razem. Dreamfall Chapters w polskiej wersji to też świetna wiadomość :)
 7. Szczerze? Gier nie kupuję jakoś wybitnie dużo - wiadomo, praca niezwiązana z grami to i czasu już nie tyle. wPLNy zbierałem, cdprogram - zdarzało się coś zarejestrować, nowy hiper-giga-program lojalnościowy -> jest już mi obojętny :P
 8. Wreszcie! Chociaż trochę za długo z tym czekali moim zdaniem.
 9. z sentymentu nawet bym zagrał ale rzucając okiem na wymagania... meh, whatever :P
 10. scooby01

  Growe kartki świąteczne od Valve

  I pomyśleć, że CDP kiedyś wiedźmińskie kartki świąteczne rozsyłał za darmo ;) Fakt, że już wypełnione, pojedyncze i dochodziły różnie ale mimo wszystko były całkiem przyjemne :)
 11. Dzięki :) Po wielu przejrzanych stronach właśnie takie rozwiązanie okazało się być najlepszym wyjściem.
 12. Korzystam z Visual C# 2008 Express i jestem początkującym :) Czy istnieje funkcja obliczająca silnie z danej liczby? Sprawdzałem w Math ale nie widzę. Wiem, że mogę napisać kawałek kodu, który będzie to obliczał, ale nie chce niepotrzebnie wydłużać sobie programu.
 13. scooby01

  Rozdano Złote Dżojstiki

  Moim zdaniem w pełni zasłużona nagroda dla Fallouta 3. Malkontenci niech narzekają, ale jako osoba nie stawiająca poprzednich odsłon na ołtarzu i jednocześnie doceniająca prowadzenie fabuły w grach, mogę stwierdzić, że naprawdę warto dać szansę temu post-apokaliptycznemu światu. A z trochę innej beczki. Kompletnie nie rozumiem mieszania F3 z błotem i jednoczesnego wychwalania np. Assassin''s Creed. No ale, kto co lubi :P
 14. scooby01

  Pierwszy teaser nowej Alicji!

  Uwielbiam takie klimaty :) Mam tylko nadzieję, że na dobrych zapowiedziach się nie skończy, jak to już miało miejsce w paru przypadkach.
 15. scooby01

  CD-ACTION

  Hmm... z niewyjaśnionych przyczyn gdy chcę wejść na forum CDA, AntiVir (Avira) podnosi alarm na temat JS/Redirect.7495. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm :/
 16. Brak Mocy w tytule nadrabiany mocą komputera. Jakby abstrakcyjnie to nie brzmiało, można i tak :P
 17. Assassin''s Creed to przede wszystkim marketing. Modern Warfare to przede wszystkim świetna gra. I takie jest moje zdanie na ten temat :P
 18. scooby01

  Seria PREMIUM GAMES

  Fallout 3 bez dodatków, oraz raczej bez możliwości ich późniejszego dokupienia. Wielkie dzięki...
 19. scooby01

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Nie jestem pewien czy o to chodzi, ale taka była promocja na otwarcie sklepu MegaAvans w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Otwarcie było w sobotę, promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, a kolejki na otwarcie skutecznie odstraszyły mnie na jakiś czas od tego sklepu :/ Telewizor Toshiba, 32 cale, HD Ready, 2 lub 3 złącza HDMI.
 20. scooby01

  Tesco denerwuje sprzedawców gier

  Z drugiej strony, dzięki niższej cenie, po daną grę mogą sięgnąć osoby, które normalnie by jej nie kupiły. Odpowiednie regulacje prawne prędzej podniosłyby wskaźnik piractwa niż sprzedaż w mniejszych sklepach.
 21. scooby01

  Guild Wars - Temat ogólny

  Grałem nawet na łączu 256 i nie narzekałem... Co prawda w czasach gdy dostępne były tylko kampania Factions i Prophecies ale GW ma raczej małe zapotrzebowanie jeżeli chodzi o prędkość łącza.
 22. scooby01

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Zgodnie z informacją w dzisiejszej Gazecie Wyborczej promocyjna cena FIFA 10 obowiązuje 2-4.10.09 lub do wyczerpania zapasów. Jak widać trochę się pospieszyli w empikach z przeceną :) Inna sprawa, że edycja PC jak dla mnie nie jest więcej warta :P
 23. Przypomina to trochę wołanie "My też to mamy!" z ostatniego rzędu.
 24. Gra przyjemna i zabawna, niestety po paru godzinach staje się też nudna. Teoretycznie można grać z doskoku, ale wtedy zdobycie przyzwoitego poziomu trwa stanowczo za długo, no i mikropłatności też stają się średnio opłacalne.