gogiell

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3410
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gogiell

 • Ranga
  Sekretarz
 1. gogiell

  Co dostaliście na święta :)

  Worek złota i królewnę za żonę, a chciałem tylko PS3 :(.
 2. gogiell

  Indiegram - Limbo

  Nie wiem jaki jest sens pisania artykułu o grze sprzed 2 lat. Kto chciał zagrać, ten dawno już to zrobił.
 3. Przecież wszystkie DLC do IV były z pewnością planowane już przed premierą, bo są zbyt mocno wplecione w fabułę podstawki.
 4. Armored Kill i CS:GO kosztują tyle samo. Po prostu. Wolę sobie kupić nową grę, która ma wsparcie twórców i darmowe DLC niż 4 mapy do Bf3. @Lisun: Poprawka, ja namiętnie cisnę tylko BC2 :(.
 5. Tak tak, lepiej kupić nowy DLC do Bf3 z 2 mapami na krzyż.
 6. Przecież powinno być 10/10 za GROM!
 7. COOL STORY: Kiedyś większość gier też była krótka, ale było to w czasach bez steamów i xfire`ów więc nikt nie liczył dokładnie czasu gry tylko podawał 10-12 godzin.
 8. Ta gra to przecież remake Burnouta Paradise z licencjonowanymi wozami. Ten Most Wanted to tylko tak dla zmyły.
 9. Twórcy powrócili do palety barw z jedynki: http://3.bp.blogspot.com/-XYXrcBzFNrk/UGyEZW4zFmI/AAAAAAAAJls/T6galCDLkiQ/s1600/a.jpg
 10. Przecież to EA, oni nigdy nie wydawali płatnych DLC. Oh wait.
 11. Wydaje mi się, że w miarę rozgarnięci ludzie widząc, że nic się nie zmienia, nie kupują ani CoDa ani nowych gier na F2. To takie trudne?
 12. Łorfajter to przeca taki nowy Crap Company 2, growy odpowiednik filmów z serii "Transformers". Betonowy gameplay (ach, te karabiny na wodę!) przykryty masą Mega Efektownych Wybuchów, Walących Po Oczach Filtrów i oczywiście fascynującej oprawy audio, czyli "co z tego, że cyganie ukradli komendy głosowe, skoro zapętlone teksty żołnierzy w stylu "MOTYLA NOGA FRANKIE IS DOWN" są takie bombastyczno-batalistyczne" (+ klasyczne dźwięki znudzonej babki z centrali "Roger that, 10-4, 66-6, copy that"). No i dorzućmy do tego tragiczny single player, bo przecież gra jest nastawiona na multi, więc singiel musi być specjalnie słaby. P.S. - Muszę przyznać, że wzruszyłem się i płaczę rzewnymi łzami do wiadra po zobaczeniu tego przejmującego tworu http://www.youtube.com/watch?v=05DbmOZwWfs&feature=relmfu
 13. Kolejny crap od EA? Nie, dziękuję. Mogę się założyć, że większość ludzi pogra w to z 15-20 godzin i rzuci w kąt.