Herr_Pietrus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  198
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Herr_Pietrus

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Herr_Pietrus

  Milestone zapowiada MotoGP 15

  A optymalizację skopią tak jak przy RIDE i MotoGP14? W tym ostatnim motocykle oświetlone faktyczne ślicznie, ale tekstury bez tuzina GB VRAM-u... masakra. MotoGP 13 nadal kapitalne i najlepsze.
 2. dlatego by nie psuć immersji skakałem w stogi tylko z małych wysokości. Z dzwonnic itp. schodziłem normalnie.
 3. Naprawcie/sami sobie zróbcie to, czego my nie umiemy? Coś jak Euro Truck?
 4. Herr_Pietrus

  Opinia: Długość i cena nie mają znaczenia

  Nie ma. Dla pustaka srającego forsą.
 5. wow, ktoś kupił za drobniaki lizaka - niesamowity news. i nie, nieważne, że dla producenta lizaków to spora kwota - 5 zł za chupa-chupsa.
 6. Herr_Pietrus

  Birdman - recenzja filmu

  "Eksperymentów z formą? Historii przełamujących barierę między światem rzeczywistym, a fantastycznym?" A Birdman zapewnia te dwie rzeczy? Jeśli tak, to już wiem, że nie obejrzę. Gdy zaletą jakiegoś dzieła są takie eksperymenty, to są one zazwyczaj irytujące i nieudane, a doceniają je miłośnicy "odlatującego" niezależnego kina, w którym nie gustuję zbytnio...
 7. > Tylko dlaczego Milestone... Przecież to będzie kopia WRC :( . To dobrze, WRC to kapitalne gry, Tak, wiem to nie tru-symulacja!
 8. Herr_Pietrus

  WRC 5 oficjalnie zapowiedziane

  > Nie grałem jeszcze w żadną część WRC, wolałem Dirta mimo > wszystko. Tymczasem na 5, od nowego studia, może się skuszę ;). Zagraj wiec w WRC 4. Niesamowicie przyjemna gra.. Tylko nie oczekuj rasowego symulatora, ale od DiRT-a (zwłaszcza 2 i 3, ale 1 też) jest lepiej. Dużo lepiej.
 9. Na Naptuna... jak to żałośnie wygląda.. I ci zabetonowani NPC, to "miasto" mniejsze niż Nassau w AC IV.... Szkoda, ze Ubi nie zrobiło z AC IV osobnej, pirackiej marki. Asasyn pasuje tam jak pięść do nosa i powoduje tylko dezorientację i brak klimatu, a tak mogliby trzasnąć to samo e trzy razy z inną fabulą i jakimiś dodatkami, a ludzie i tak byliby happy...
 10. Herr_Pietrus

  Ride nadjedzie w marcu

  Z drugiej strony tory znane na pamięć czasem już nudzą, a za PC-towy DriveClub wiele bym dał... To może chociaż będzie taki w wersji na dwóch kółkach? :)
 11. Herr_Pietrus

  Ride nadjedzie w marcu

  MotoGP 2013 było genialne, w 2014 dodali świetną, ale jednak nie do końca zoptymalizowana grafikę, a fizyka... może wierniejsza niż w 2013, ale mniej przyjemna i jakby bardziej ociężała. 2013 jest zaś niesamowicie przyjemne, pokonywanie kolejnych kółek to poezja... świetny miks symulacji i arcade Czy Ride oznacza, że nowych MotoGP, np. poprawionej 2014 nie będzie? Czy to coś "zamiast", tak samo jak Loeb zamiast WRC?
 12. Steam Contrllerowi kibicuje od poczatku, tylko w jego powstania tak naprawdę wierzyłem, modlę się, by okazał się tak wygodny, jak się zapowiada, bo to moze otworzyć wielu osobom drzwi do grania na konsoli w jakąkolwiek grę, w której sie celuje. Nie znaczy to, że przejdę na konsole z wszystkimi grmai, albo na PC porzucę mysz - byłbym idiotą. Ale jest kilka produkcji, w które chętnie bym zagrał na konsoli, niestety precyzja i wygoda pada przekreśla dla mnie te plany. Oby Valve się udało, a kontroler współpracował także z PS4 :) Steam Machines było nierealne bez Windowsa - co za tym idzie bez Uplay i Origin... (nie iwem, cyz Valce dogadałoby sie ponownie ze swoimi konkuretnami w kwestii wydania każdej gry na Steam) a z Windowsem ludziom, którzy chcieliby przerobić PC w konsolę, czyli fanom PC, brakuje tylko czegoś, co ewentualnie mogłoby zastąpić w salonie mysz, ale co byłoby precyzyjnym przyrządem do celowania/sterowania kamerą. Gładzik na pewno pokona w ym względzie śmiesznego analoga. Analog dobry do wyścigów (z braku kierownicy) i FIFY oraz platformówek.
 13. No to w czwartej części może pokierujemy nawróconym Rycerzem Gotham, tym z fajnym, futurystycznym, stylowym kostiumem?
 14. Właśnie: nieco... ale też zastanawiam się, czy aż tak... czy po prostu na co dzień nie dane nam jest zobaczyć, jak zachowują sie ostrza mieczy, czy jednak... od zabawki nie można wymagać zbyt wiele.... Ale wygląda nieźle.
 15. Herr_Pietrus

  Premiery kinowe - co obejrzymy w styczniu?

  Tzn że świetny = każdy, który będzie wyświetlany w styczniu w kinie? Ciekawe,,,