mlodyx666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  65
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mlodyx666

 • Ranga
  Przodownik
 1. Serio?! Nie dało sie zatrudnić poprzedniej aktorki? Zmarła? Wyjechała za granicę? Nic mnie tak nie denerwuje jak niekonsekwencja.
 2. Jest polski dubbing = źle. Nie ma polskiego dubbingu = źle. Niestety nie da się dogodzić wszystkim. Szacun za to, że firmom chce się tworzyć lokalizacje (nawet napisy PL) bo zawsze mogą nas olać ( Dead Space 2 i 3, Borderlands 2, Bioshock Infinite ... )
 3. mlodyx666

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ale zwrot akcji! Przed chwilą odebrałem swoją paczkę od kuriera. Trochę mnie zbił z tropu brak powierdzenia o wysłaniu paczki, trochę to dziwne... Ale już jest git :)
 4. mlodyx666

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Też nie dostaliście jeszcze potwierdzenia o wysłaniu paczki z HotS?
 5. Jakiś czas temu kupiłem 3 gry na GOGu dzieki tym punktom. Zostało mi 99 pkt, które przepadną? Wielkie dzięki :(
 6. mlodyx666

  Diablo III - temat ogólny

  Mam pytanie odnośnie umiejętności "Porażający impuls" i runy "żywa błyskawica" Czy obr. z tego połączenia kumulują się - 105%+37% ? Czy są zastepowane - 105% do 37% obr.
 7. mlodyx666

  Diablo III - temat ogólny

  Dzięki, już się martwiłem :) Dziwne też że na czacie ogólnym jest z 10 osób chociaż rozszeszło się kilkadziesiąt tyśiecy egzemplarzy. Nieśmiali ci ludzie :)
 8. mlodyx666

  Diablo III - temat ogólny

  Ukończyłem AKT I, ale nie zaliczyło mi kilku osiągnięć. Czy jeśli wybiorę w menu Zmien Zadanie 1-szy quest to stracę postęp w grze?
 9. mlodyx666

  Diablo III - temat ogólny

  A jednak Evil IS back :) Wybacz GRAMIE, że zwątpiłem w WAS... Właśnie przyjechał kurier z dwoma egzemplarzami gry. Do zobaczenia w Sanktuarium :)
 10. mlodyx666

  Diablo III - temat ogólny

  Mam nikłą nadzieję, że jednak bedzie dziś :P
 11. mlodyx666

  Diablo III - temat ogólny

  Chyba slępnę na starość: "Wysłano do odbiorcy 2012-05-15 10:37. Przewidywana data dostarczenia 2012-05-16" WTF? Czyli gra przjdzie jutro? Fail :( Evil is NOT back.
 12. Normalnie WOW! Przychodzę o 22.00 do domu po ciężkim dniu pracy a tu w pokoju stoi pudełko z ME3! W dniu światowej premiery! Razem z komiksem i litografią! Totalny szacunek i podziękowania dla ekipy sklepu GRAM.PL!
 13. mlodyx666

  Nowy ekran "Moje zamówienia"

  Przydałaby się opcja ręcznego zmieniania statusu przez użytkownika na zrealizowany po dostarczeniu przesyłki. Albo po wysłaniu do was maila z np. zdjęciem paragonu i wtedy ''gram.pl'' mógłby zmienić status.
 14. mlodyx666

  Nowy ekran "Moje zamówienia"

  > Tymczasowe, powinno zostać wkrótce dodane Kupuję w waszym sklepie gry od 2006 roku. Fajnie będzie przeglądąć teraz całą historię zakupów :)
 15. mlodyx666

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  > Czyli jesli mam zapis z pierwszej czesci gry, ale aktualnie nie mam jej zainstalowanej u siebie na komputerze to znaczy, ze w czesci drugiej nie moge wykorzystac tych zapisow? Czy ktoś może się wypowiedzieć w tej kwestii?