Marekvader

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  497
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marekvader

 • Ranga
  Delegat
 1. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Spróbuj sobie zainstalować to http://tinyurl.com/mne3dcd Jak miałem problemy z zasilaniem dysku to pomagało. Ewentualnie sobie jeszcze zainstaluj oprogrmaownaie samsunga do HDD Samsung Magician. U mnie hula aż miło(EVO 120).
 2. Marekvader

  Routery

  W takim razie będzie działać, tak jak każdy inny router z WAN na rj45
 3. Marekvader

  Routery

  No dobra, ale jakiego macie teraz dostawcę?
 4. Justin Biber gra... i wszystko jasne:D
 5. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Siemanko, z racji że wyszły nowe stery do amd Catalyst 13.9 postanowiłem je zainstalować. Po zainstalowaniu i restarcie stwierdzam że mam wyłączone podświetlenie ekranu laptopa i nie chce się włączyć dopóki ich nie usunę. Wiadomo coś na ten temat? Mam HD5470m i Win 7 32-bit.
 6. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam głupi pomysł. Spróbuj usnąć je przez tryb awaryjny, tylko zrób wcześniej ich kopie. Raz nie mogłem usunąć pewnych plików normalnie z Windowsa, a w awaryjnym poszły. Ewentualnie start->msconfig, zakładka uruchamianie i sprawdź czy ci gdzieś tutaj ich nie uruchamia.
 7. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Jeszcze możesz dac diagnozuj, czasem w ten sposób Windows resetuje kartę sieciową:). NO i jak jeszcze udostępniasz pliki? przez PPM->udostępnij->grupa domowa (odczyt)?. Jeśli tak spróbuj na określone osoby, następnie wybrać gość lub wszyscy, dodać, wybrać uprawnienia i udostępnić. ew. jeszcze najstarsza porada świata... zrestartuj komputer:)
 8. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Ustawiłeś firewall w programie antywirusowym(np. Eset Smart Seciurity można ustawić żeby nie wyszukiwał komputerów w sieci). w Opcjach zaawansowanych ustawień udostępniania sprawdzić czy masz ustawione udostępnianie chronione hasłem( czasem miewałem przez to problemy.
 9. Marekvader

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Popatrz czy twój monitor po DVI-D ogarnia HDCP, bo inaczej nie pograsz...
 10. Marekvader

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Siemka. Ktoś próbuje mi się najwyraźniej włamać na Steam bo już dostaje 7 maila z kodem do odzyskania hasła. Co teraz zrobić? Jakiegoś maila do Valve wysłać czy co? bo nie wiem czy zmieniać hasło(dzięki bogu że mam inne hasło do maila:))
 11. Mam pytanko, czy w każdym pudełku jest kod do dema Last of Us? Wiem że pierdoła, ale interesuje mnie to:)
 12. Może chodzi Ci o Gizmondo? http://pl.wikipedia.org/wiki/Gizmondo
 13. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Siemka, po pierwsze wydaje mi się że trafiłeś do złego tematu troszkę, na następny raz szukaj coś w tematach o Androidzie, no ale jak już tu napisałeś... Więc tak, ogólnie polecam ten program http://www.connectify.me/download/ Specjalnie przed chwilą dla Ciebie go zainstalowałem, zrestartowałem komputer, ustawiłem program i śmiga pięknie więc myślę że nie powinno być problemu. Jak coś to źródło:) http://tinyurl.com/a3z36kb
 14. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  No jakiejś znanej dobrej firmy np. Duracel, Energizer, nawet jak przepłacisz to myślę że więcej jak 2 zł nie wyjdzie, tylko na miłość boską nie jakieś Tessco Value czy inne biedronki:)
 15. Marekvader

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Myślę że to nie będzie duży wydatek, aby kupić nową porządną baterię, potem przywrócić BIOS do ustawień fabrycznych i ustawić swoją konfigurację.