Arti_101

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1384
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arti_101

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Arti_101

  LOL - League of Legends

  Chodzi o to że jeśli chcesz robić na Shaco kryty za 900+ to musisz się zrobić pod glass canona. A wtedy wystarczy stun i focus drużyny a shaco pada. Co do Eve to się zgodzę ;) osobiście nią nie grywam, ale widziałem wielu ogarniętych graczy którzy nią ownili.
 2. Arti_101

  DOTA 2.0 od Valve

  Uwaga, wpadam z postem z dupy. Czy ktoś jeszcze uważa że w Docie lane, który ma więcej stunów wygrywa?
 3. Arti_101

  LOL - League of Legends

  Zazwyczaj wszystko co ma AoE dmg jest kontrą na akali ;) ale nie zmienia to faktu że jeśli dostanie feeda na start to potrafi być straszna :C Q + norm hit + Lich Bane i papa health pointy. Jeśli chodzi o mnie to najlepiej mi się ją kontruje Mordką. Wystarczy wwalić syphonem na pole koła, odpalić W i stanąć w środku. EDIT: jeśli można się jeszcze wtrącić do poprzedniej dyskusji na temat Shaco. Moim zdaniem w early gamie jest okropny (w sensie pozytywnym). Od ganków ciężko uciec, jak ktoś już wspomniał kontr-jungla itp. Problem w tym że w late gamie jest mało użyteczny. Żeby cokolwiek zrobić musi się wbić w środek teamfighta, a po paru sekundach (jeśli nie po jednej) będzie martwy.
 4. Witam, wracam sobie dziś rano do domu i okazuje się że podczas uruchamiana komputera pawie wszędzie pokazują się pionowe niebieskie pasy. Próbowałem już wiele rzeczy, sprawdziłem kartę graficzną, dyski (był format), tryb awaryjny. Na nic. Gdy próbuję normalnie uruchomić system wyskakuje tylko komunikat od monitora "no signal" i następuje restart. Nie wiem co spowodowało zniszczenie komputera. Mam nadzieję że ktoś będzie znał przyczynę problemu.
 5. Arti_101

  Magicka - temat ogólny

  Witam. Czy magicka działa pod win 7 32 bity? Słyszałem dużo legend i mitów o tym że pod windows 7 64 bity wszystko ładnie chodzi, a pod 32 nie da się jej uruchomić. Czy ktoś posiada ten system i mógłby zaświadczyć mi na 100% o tym że gra pójdzie pod mój system? Bo nie wiem czy kupić grę czy nie.
 6. Arti_101

  Manga i Anime - temat ogólny

  Jako że to temat o anime, chciałbym zapytać się "Ekspertów" jakie anime warto obejrzeć. Ostatnio same nudy, a dobre anime by się przydało. Aby uniknąć powtórzeń, wypiszę te które oglądałem. Lucky Star, Naruto, Code Geass, Death Note, Baka to test to shokanjuu, Devil May Cry oraz Kilka odcinków DB i Bleach (oba mi się NIE podobały) No, to chyba tyle, skromne grono ale staram się je powiększyć
 7. Arti_101

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Przeraża mnie to że nazwisko nr 197 należy do mnie :(
 8. Arti_101

  Wyłączający się komputer.

  OK, po problemie. Ustawiłem w opcjach na ustawienia maksymalne i chodzi jak złoto. Grałem już ponad 3 godziny! xD Temat jest już do zamknięcia
 9. Arti_101

  Wyłączający się komputer.

  Hm... to bardzo dziwne. Zobaczyłem w opcjach i okazało się że wszystko było na minimalnych. Ustawiłem na maxymalne i przestało mi się wyłączać. Może to tylko zbieg okoliczności, a może zadziałało. Jeszcze zobaczę. Jak to będzie działać to znaczy że temat do zamknięcia.
 10. Arti_101

  Wyłączający się komputer.

  1. Problem występuje na każdym programie i grze ale baaaardzo rzadko (prawie nigdy), na tej co mówię co 5 minut. 2. Nie, coś na rodzaj serwerów ogólnokrajowych na 1500 graczy. 3. Miałem zaznaczone wyłączenie monitora, już odznaczyłem. Zobaczę czy będzie działać. 4. Lepiej to zrobię jak ojciec przybędzie :)
 11. Witam. Mam problem ze swoim sprzętem. Gdy włączam naprawdę słabe gry pokroju tibia albo jakieś prywatne serwery to po około 3 - 5 minutach ekran staje się całkowicie czarny, klawiatura nie reaguje bo klikając NumLock albo CapsLock światełka się nie zaświecają i jedyne co mogę zrobić to zresetować komputer. Format nic nie da bo robiłem to już kilka razy. Ważną informacją jest to że gdy rozmawiam przez Skype''a z kolegą to połączenie nie urywa się i mogę rozmawiać mimo czarnego ekranu. Czy ktoś wie o jest przyczyną tej bardzo denerwującej sytuacji? Mój ojciec mówi że to wina tego, że coś w komputerze ze sobą nie współgra. Proszę też nie zamieszczać głupich komentarzy typu "masz za słaby komputer :P" Za wszelką pomoc byłbym wdzięczny.
 12. Jestem za mięsem, bo jest smaczne i dzięki temu jest jak już ktoś napisał zbilansowana dieta. A poza tym zwierzęta mają swoje prawa "Zwierze ma prawo być smaczne " ;)
 13. Nie pomogło ani jedno ani drugie. Ktoś ma jakieś inne pomysły?
 14. Nie znalazłem podobnego tematu więc szukam pomocy w nowym. Gdy chciałem pograć w gry internetowe typu nostale lub last chaos powtarza się ten sam problem. Przy włączeniu trzeba pobrać aktualizacje, a mój komputer nie chce nic zrobić. Proszę o pomoc 1. To mi się pojawia i nie działają przyciski start ani Option. Jedynie Quit. 2. Tu to samo. Chińskie krzaczki zamiast obrazków i nie patchuje się wogóle.