bartfo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bartfo

 • Ranga
  Obywatel
 1. bartfo

  Dishonored - Temat ogólny

  Dziwna sprawa: Misja: Ostatni bal Lady Boyle, zbieram amulet (w pokojach, gdzie są płaczki, obok niego jest runa), ale nie pojawia się on na liście posiadanych amuletów. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Bug?
 2. bartfo

  Dishonored - Temat ogólny

  Dziwna sprawa: Misja: Ostatni bal Lady Boyle, zbieram amulet (w pokojach, gdzie są płaczki, obok niego jest runa), ale nie pojawia się on na liście posiadanych amuletów. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Bug?
 3. bartfo

  Wasteland 2

  Czy ktoś przećwiczył NPCa Chisela (ochroniarz Casey''a z obozu Kolejarzy)? Za pierwszym razem odmówiłem gdy chciał się przyłączyć, bo miałem komplet, ale pod koniec całej Arizony tam wróciłem z nadzieją, że jeszcze będzie i że będę mógł go zwerbować, ale nie mogę go znaleźć. Wie ktoś, gdzie one jest? I czy w ogóle gdzieś jest.
 4. bartfo

  Wasteland 2

  Nie inaczej, sporo w nią inwestowałem, a tu taka niespodzianka. Tym bardziej, ze zaczynała z wysokim skillem w szturmówkach, więc tym bardziej bolało. Ponadto mam kiepską drużynę - jak zaczynałem, zakładałem że pogram chwilkę, a jak mnie wciągnęło, zaczęły wyłazić braki w balansie postaci. Teraz mam 2xSnajper, 1xCiężka/heavy, 1xSzturm./Assault, z tym, ze się nakładają - to wszystko mają tylko dwie postacie. I jeszcze 1xEnergetyczne. Siłą rzeczy skille niezbyt wysokie, więc obawiam się, że w nadchodzących walkach mogę mieć problemy...
 5. bartfo

  Wasteland 2

  Ja na drugim - w moim przypadku idealny balans pomiędzy trudnością a przyjemnością płynącą z gry. Coś mi się wydaje, że to powodują nagłe roznegliżowanie drużyny, o ile , ale nie widzę u siebie żadnego dobre sejwa, żeby to sprawdzić, więc jak będziesz chciał, to zwróć na to uwagę. Mam tylko nadzieję, że to nie bug...
 6. bartfo

  Wasteland 2

  Czy Wy też, , straciliście ubranie postaci? Przypadkowo w którymś momencie zauważyłem, że wszystkie główne postacie to golasy i trzeba je na nowo ubierać :( (chociaż w przypadku babek przez chwilę się wahałem). Nawet nie wiem, w którym momencie to się stało. Na szczęście miałem kilka ubrań w czyimś inwentarzu, ale wszystkie od czapy - o ile wcześniej postacie wyglądały mniej więcej "na czasie", to teraz jest awangarda z domieszką pornografii :E
 7. bartfo

  Wasteland 2

  Hm, ciekawe. Do niedawna też miałem "na koncie" jedną (jak widzę, w wersji długiej) i właśnie natrafiłem na drugą również długą (znalezisko w ), ale obie o tych samych parametrach , a więc same dobre rzeczy. Wygląda na to, że jest pewna losowość.
 8. bartfo

  Wasteland 2

  Kolejna zagadka. Skąd wziąć lufę? (modyfikację do broni). Jakiś czas temu udało mi się ją w jakiś sposób pozyskać, ale ni w ząb nie potrafię tego powtórzyć - zwykle z rozbiórki broni dostaję magazynki, latarki, taśmy itp.
 9. bartfo

  Wasteland 2

  Chyba odrobiłeś za mnie pracę domową. Mam instrukcję, choć po angielsku, ale przyznaję - nie chciało mi się czytać dokładnie. Dzięki :)
 10. bartfo

  Wasteland 2

  Sprawdziłem, potwierdzam, wszystko się zgadza. Jeszcze raz dzięki. I jeszcze jedna kwestia. Na jakiej zasadzie zdobywa się punkty atrybutów? Gram już kilkanaście godzin i jakoś nie mogę tego ustalić. Punkty umiejętności zdobywam dzięki questom itp, po zgłoszeniu przez radio. A punkty atrybutów? Czasem mi się pojawi jedynka przy którejś z postaci, ale nie za bardzo wiem od czego to zależy.
 11. bartfo

  Wasteland 2

  Dzięki za odpowiedź! No to chyba gramy w dwie różne gry - u mnie walutą jest "waluta pustkowi", który to opis pokazuje się, kiedy najadę kursorem na stan kasy w oknie inwentarza dowolnej osoby. Przez "złom" natomiast mam na myśli obiekt, który czasem upuszczają zabte postacie, lub który można naleźć w skrzyniach/sejfach itd. Może go być różna ilość, ma swoją ikonkę, jest to "item", który tak jak inne - na co wskazuje logika - powinien być zobrazowany w stanie plecaka. A nie jest! Np. podnoszę trzy obiekty. Jednym z nich jest 4szt złomu. Dwa pozostałe obiekty pojawiają się w plecaku i są oznaczone jako "nowy", a złom - nie! Hm, no chyba, że podniesiony złom od razu przelicza się na "walutę pustkowi" i to jej stan, po podniesieniu złomu, ulega zwiększeniu... zaraz sprawdzę :) Zgadza się, to wszystko już "przećwiczyłem" :)
 12. bartfo

  Wasteland 2

  Gram w Wastelanda 2 już parę dni, łatki na dzisiaj ma wszystkie, gierka całkiem w porządku, ale... Nie wiem czy to bug, czy coś mi umknęło. Po pierwszej wizycie w Twierdzy Strażników od jakiegoś NPCa dostałem info, żebym zbierał złom, wtedy będę móg mu go sprzedać/wymienić na naboje czy coś takiego (chyba u Nelsona czy jak mu tam). Od tego momentu cały złom, który zbieram nie pojawia się w ogóle w inwentarzu. Ani osoby, która go podnosi, ani innych. Założyłem, że mimo wszystko jestem w jego posiadaniu, tylko na skutek jakiegoś drobnego błedu w grze nie jest przedstawiony w inwentarzu, ale kolejna wizyta w TS pokazała, że w ogóle go nie mam - a co za tym idzie nie mogę go sprzedać... Czy to faktycznie bug, czy coś przegapiłem?