Corporal

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  676
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Corporal

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. > Corporal oraz Lelio dostają po degradzie -2. Za brak szacunku, wzajmemną > wymianę inwektyw i łamanie regulaminu serwisu. Proszę natychmiast się uspokoić, bo ostrzegam, > że za chwilę polecą BANy. Ale z ciebie tchórzliwy człowiek, na dodatek naprawiający swoje ego posadą moderatora. Jeszcze raz przeczytałem moje posty i nie widzę gdzie tutaj zawarłem inwektywy, ani w jaki sposób okazałem tu brak szacunku? Co do moich poglądów to nie kryję że w pracy mam często do czynienia z homoseksualistami łamiącymi prawo i nie kryje że ich nie lubię. Myślę, że wymiana zdań cię przerosła i postanowiłeś szybko ją zakończyć. Niech ci będzie w końcu jesteś tutaj ura bura szef podwóra.
 2. Czuję się obrażony przez ciebie i żądam żebyś podał mi swoje dane osobiste bo chcę założyć ci sprawę z powództwa cywilnego. Żądam od ludzi odpowiedzialnych za ten serwis podania mi ip używanego przez tego czegoś, ponieważ jutro udam się do najbliższej jednostki policji z wnioskiem o namierzenie danych tego delikwenta. Internetowych tumanów trzeba bezlitośnie karać. Tak jeszcze Ci dodam, że jako osoba który zawodowo przebywa często w sądzie, w swojej wypowiedzi nie uraziłem uczuć żadnej grupy, wyraziłem jedynie dezaprobatę dla masowo pojętej kultury zboczeńców. P.S. Skoro w grach mogę strzelać do dzieci, starców, kobiet to dlaczego nie miałbym mieć opcji ciskania piorunami w homoseksualistów? To przecież dyskryminacja!
 3. A można coś zrobić ateistom i homoseksualistom? Jakieś strzelanie piorunami albo coś w tym stylu w kierunku dewiantów?
 4. Corporal

  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

  Dzięki, u najemnika w fabryce Jupiter znalazłem właśnie GP :) Czyli rozumiem że po upgradowaniu będzie można biegać w egzoszkielecie? Z tego co pamiętam w czystym niebie nie było to możliwe.
 5. Corporal

  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

  Mam pytanie odnośnie schowków, czy wszystkie możliwe do znalezienia są nagrodami za konkretne zadania, czy też są niezależne od nich. Z tego co widzę nawet bez współrzędnych da się je znaleźć. Drugie pytanie, gdzie znajdę jakieś lepsze bronie? Jestem w Janowie, wykonałem już tu prawie wszystkie questy mam podstawowy pancerz, Il 86, strzelbę i parę gadżetów, za to w cholerę kasy. Jestem ciekaw jak dostać GP 37 albo Ft 200 M? Edit: Kasy mam grubo ponad 100 k ale u kupców posucha z fajnymi zabawkami :(
 6. > Facepalm... > > Najlepszą bo póki co nie ma za wiele gier, konsola ledwo co miała premierę, a w dodatku > nie wiadomo na przez jaki czas będzie "tą najlepszą" > Ta sama ściema z "sprzedaniem kopii o wartości miliarda dolców". Nie sprzedanych a rozesłanych > do sklepów. > Mistrzowie marketingu w natarciu. Dokładnie gram.pl również lubi manipulować.
 7. Corporal

  Fallout 4 nadchodzi? Trwa odliczanie

  CZyli New Vegas to nie była czwórka? To co to było?
 8. Corporal

  Szukam gry podobnej do...

  Space Marine w trybie exterminatus, 4 kosmicznych marines kontra 20 fal wrogów pełnych orków i sługusów chaosu. Sam w to grałem godzinami, totalna rozwałka i świetna możliwość odstresowania :) Gra kosztuje obecnie grosze...
 9. Poczekaj aż stanieje, mocno stanieje...
 10. Corporal

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Ta gra była zamieszczona jako pełniak w Świat Gier Komputerowych.
 11. Najlepszy jest ten biegnący grubas, nawet się nie spocił :) W ogóle ta reklama jest fajna, wojna jest cool, sexy, to masa radości bez krwi i śmierci :D
 12. Hahaha cieszy mnie to, zabiliście ducha C&C już w red alert 2 dranie z EA.
 13. Robin wygląda jak pedał, oj przepraszam poprawność polityczna - homoseksualista a nie tak też już nie można - gej.
 14. 20 euro za odgrzewanego kotleta? Nie warto, tym bardziej jeśli ktoś tak jak ja ma już edycję kolekcjonerską AoE.