maggit

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1451
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez maggit

 1. Zaraz, zaraz. Jest spora różnica. Z tego, co tu przeczytałem, to ID płaciłoby za mody, a nie gracze. Więcej takich niedopieczonych artykulików, gram. Brawo.
 2. Jeszcze mogliby dorzucać do niego ładowarkę.
 3. Mogliby jeszcze pomyśleć o innych platformach.
 4. Nie wiem, czy nazwałbym Bloodborne klasycznym RPG. Nie jest ani klasyczne względem japońskich rpg ani zachodnich.
 5. > Najs jakbym oglądał Iron Sky :< > Jak tak dalej pójdzie to Romeo od Julii będzie czarny... a to zaraz tego się już doczekałem. Olaboga, no koniec cywilizacji. Nie daj Boże żeby Otello był czarny, a Skłodowska-Curie była kobietą.
 6. Coś mi się wydaje, że będzie powtórka z AC: Unity.
 7. Paleta kolorów jak z pierwszych Falloutów. :P
 8. Fajne. Jestem pod niezłym wrażeniem. :D
 9. Jeśli ktoś nie oglądał K-Pax albo American Beauty, to nie widział co potrafi Kevin Spacey.
 10. Czyżby sukces był poza ich zasięgiem? Myślę, że miło by było gdyby ktoś spróbował czegoś nowego, a nie powtarzał schematy utarte przez produkty minecraftopodobne. :/
 11. No, Bioshock 2 miał nie do końca udaną fabułę, ale talent niewiele mógł w tym pomóc.
 12. maggit

  Piętnaście lat z Tonym Hawkiem

  Tak swoją drogą, należy nadmienić, że THUG2 ma moda, który dodaje do niego mapy z poprzednich gier THUG1 i THPS4 (choć tylko w multiplayerze i free ride) a nazywa się on THUG PRO. Warto obczaić.
 13. Fajne, choć znając mody do GTAIV, gra zapewne często się wiesza/wywala do pulpitu.
 14. > Nie podoba mi się, że rozmieniają moją ulubioną grę ostatnich lat na drobne. Jeżeli będzie > jednak trzymało to poziom DLC z artoriasem, to będę musiał zakupić, ale już po wydaniu > całego trójpaku, najlepiej w polskiej cenie. Grałem już w coopie (jako fantom) i zdołałem zobaczyć dwójkę bossów, jeden wydaje się mieszanką Artoriasa i Shivy, drugi to wierna kopia Smelter demona ze zmienioną głową i niebieskim kolorem miecza. :/ Lokacje wydają się małe, ale moi hosci ewidentnie spieszyli się do bossów, więc może podchodzili już któryś raz do walki. Niestety, pomimo tego, że moi gospodarze ginęli potwory nie wydawały się mocno trudne (szczególnie smelter demon).
 15. Prawdopodobnie strategia turowa.
 16. CryTek chce robić dobre gry... więc przygotowuje port Ryse na PC?
 17. Będą ją robić dopóki nie dostaną zakazu od Segi, tak jak ludzie od remake''u Metal Geara. Konami pozwoliło im dwa miesiące wcześniej pracować nad nim, po czym zmienili zdanie i skasowali projekt. Prawda, że Sega bywała nieco bardziej łaskawa przy fanowskich projektach (Megaman), ale może być różnie.
 18. Uch, mój GTX260 powoli się staje minimum. Niedobrze. :/
 19. maggit

  Dark Souls II

  Coś w rodzaju demo. Ciekawe. :) I tak chcę kupić wszystko, ale chyba sobie sprawdzę.
 20. maggit

  16 minut z betą The Crew

  Na kanale Youtubowym Rev3games jest całogodzinny stream - nie bawili się za specjalnie w tuning i te sprawy, ale można było zobaczyć kilka miast i pościgi policyjne.
 21. maggit

  Dark Souls II

  Interesujące. Zastanawia mnie, czy to nie bug.
 22. Nie przesadzałbym, ostatnio trochę ceny wzrosły, szczególnie gdy przestali dawać same indyki. W ostatnich Bundle''ach były co prawda (moim zdainem) słabsze gry, ale bywały prawdziwe perełki - całe THQ bundle - Saints Row, Darksiders, Red Faction, oprócz nich w Indie Bundles Fez, Braid, Cave Story+ (mmm), Super Meatboy, Amnesia, etc.
 23. Polski dystrybutor miał dać znać, ale nie chyba nie udało im się zdobyć.