Isilothar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  209
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Isilothar

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Logo gry to Słowański symbol Słońca. Z niewyjaśnionych powodów tępiony przez np. Facebooka.
 2. Trzymam kciuki. O ile byłem sceptyczny do WiiU, to od jakiegoś czasu wychodzi tyle wspaniałych gier niedostępnych gdzie indziej, że postanowiłem kupić tę konsolę:) I nie żałuję:) A na powód do kupienia next-genów ciągle czekam. I zapewne w końcu się doczekam:)
 3. Witam, Już poprawione. Dzięki za czujne oko. Czasem się coś przegapi.
 4. Tak naprawdę z Polskim Nintendo gwarancji nigdy nie ma jakiejkolwiek. Datę premiery mamy od nich. Zobaczymy. My na pewno wyślemy jak tylko otrzymamy towar.
 5. Jeśli chodzi o NFSa to według zapisków EA nie będzie opcji włączenia angielskiej wersji. co do pozostałych tytułów zalecałbym kontakt z obsługą klienta poszczególnych dystrybutorów, gdyż nie udzielono nam takich informacji (z doświadczenia z Saints Row 2 pamiętam, ze przy angielskim menu gra właczała się w angielskiej wersji).
 6. Z tego co wypowiadał się Ubisoft każda sztuka gry na PS3 powinna mieć kod na pierwszego Assassina. Jednak oficjalnie Polski Ubisoft tego nie potwierdził.
 7. Co do Ace Combat to taką wizualkę dostał dystrybutor od wydawcy. Najwyraźniej jak wszystkie wizualizacje była to kreacja poglądowa. Jednak dzięi, zgłosiliśmy to już firmie Cenega Polska.
 8. Nie tylko, widać tam choćby FIFA 11 która jest na NDSa.
 9. Nie dostaliśmy wymiarów od SONY, ale sądząc po tym, ze pudło zmieści 19 boxów blu-ray, tzn., że będzie spore:)
 10. Zajmuję się grami konsolowymi. Zakładam się z Tobą o nowe Ferrari, że się mylisz:) Wchodzisz w to? ]:->
 11. My już dawno zablokowaliśmy sprzedaż tej edycji z powodu wyczerpania nakładu.