Bonus1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bonus1

 1. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Już było wymieniane ;) sam wymieniałem już 2 razy zawartość EG :)
 2. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Edycja Galaktyczna to jest swego rodzaju Edycja Kolekcjonerska, tylko tak nazwana aby pasowała do "klimatu" gry ;) Ja już zamówiłem EG ;) ale dodatków nie będę kupował, wydaje mi się ze jak chcą wypuszczać dodatki to podstawka powinna być sporo tańsza, ale to jest jednak EA, u nich aby jak najwięcej zarobić..
 3. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  jak to niema ? http://www.empik.com/spore-edycja-kosmiczna-pc-mac-multimedia,prod3090035,p look nij ;) a co do SPORE ze cena jest 143,99 zł to ja jak patrzyłem wcześniej jak jeszcze Edycji kosmicznej nie było to cena taka sama była 143,99 zł ;)
 4. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  wystarczy że wjedziesz na stronę produktu w empiku... tak ciężko spojrzeć ? na gram.pl masz samą grę, + ew. jakiś poradnik czy coś w tym stylu w Edycji Kosmicznej masz: * grę, + ew. jakiś poradnik czy coś w tym stylu * Jak powstawało SPORE - DVD (polskie napisy) * Jak stworzyć lepszego stwora: praktyczny poradnik - DVD przygotowane przez kanał National Geographic (polskie napisy) * SPORA galeria * 100-stronicowy Kosmiczny Przewodnik * Rozkładany plakat SPORE - Zawieś na swojej ścianie wszechświat SPORE .
 5. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Również żałuję :( Pewnie wyjdzie "SPORE: Edytor Flory - 49,90zł"
 6. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Właśnie otrzymałem odpowiedź z empik.com, że zestaw "Edycja Kosmiczna" zawiera grę :)
 7. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  na stronie Empiku :) napisałem do nich e-maila czy zestaw zawiera grę ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi, sprawdź w zapowiedziach
 8. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Tylko teraz pytanie, bo przeglądałem w empiku EK S.T.A.L.K.E.R i było napisane że jest Gra w środku, a przy SPORE nie jest to napisane, więc czy to tylko "dodatki" czy gra i "Dodatki" ?
 9. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Cena Edycji Kosmicznej wynosi 169,99 zł, więc nie jest tak strasznie ;)
 10. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Właśnie też to przeczytałem, wydaje mi się że będzie tylko w Empiku, dlatego że najwięcej im dali żebym dać im wyłączność (to moja prywatna opinia, chyba mam prawo do własnego zdania ;) :P ).. Ceny są kosmiczne na Empiku, tak więc ta Edycja Kosmiczna będzie pewnie kosztować ok 199zł :/ jak by to wydawał CDP to cena EK wynosiła by 149-159 a podstawowa 99-119.. Ehh EA tym razem przesadziło, i to gruuubo.
 11. Bonus1

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  W Spore podobno zamiast EK jest "Galactic Edition", w USA w sklepie "GameStop" jest do nabycia, o dziwo jak czytałem sama "GE" nie zawiera gry, choć w jednym serwisie (polskim) było napisane że gra jest (więc ja sam już nie wiem ;P) a w skład dochodzi DVD z materiałem „making of”, film dokumentalny National Geographic pt. „How to Build a Better Being”, plakat w klimacie Spore, artbook w twardej oprawie i coś, co nazwano Galactic Handbook. Ja zwlekam cały czas z zamówieniem Spora, bo mam cichą nadzieję że w PL wyjdzie EK lub GE :P
 12. Bonus1

  Protest Graczy

  Zdecydowanie NIE POPIERAM ! Dlaczego ? odpowiedź znajdziecie na oficjalnym polskim forum Neverwinter Nights 2: http://neverwinter2.gram.pl/forum/viewtopic.php?p=74079&highlight=#74079