naczelnyk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  500
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O naczelnyk

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. naczelnyk

  Battlefield V - recenzja gry na gram.pl

  Kiedy w grze dsotepne będą akcesoria buffujące i leczące moją postać : szminka i podpaski?
 2. " A to wszystko serwuje im się jednocześnie, w miejsce oczekiwanych nowości na PC," ===== No cóż, powinni sie przyzwyczaić. Monetyzacja :-) Hajs się musi zgadzać. Przeceniacie hejt grupy pyskaczy. Karawana jedzie dalej. Mobilne Diablo będzie i pewnie zarobi kupę forsy. Akurat gdyby Blizzard słuchał tych konkretnych PCtowych hejterów firma nie odniosłaby takiego sukcesu. Dlatego oni robią forsę, a ci gracze siedzą na socjal i zabijają czas graniem - a nie odwrotnie :-)
 3. Jak sobie wyobrażam Sławka Serafina to widzę białowłosego opalonego kolesia z pudelkiem co lata na parady z tęczowym dildo na czole.
 4. Nie czekaj na recenzję. Kup, bo gra jest rewelacyjna.
 5. Bardzo mi się podoba ta odsłona TW. Sporo -kapitalnych - moim zdaniem zmian nadaje grze charakteru i zbliża nieco do realizmu. Nowy system rekrutacji, ograniczenia jednostek elitarnych, koniecznośc wyżywienia wojsk - mówiąc szczerze chciałbym zobaczyć te rzeczy w Attili.
 6. Żenujący artykuł pod którym nikt się nie podpisał.
 7. naczelnyk

  GramTV News - Polityczny Wiedźmin?

  Żądam, żeby królową brytyjską zagrała czarnoskóra aktorka.
 8. A co do tej propagandy 'antymedycznej' w Botoksie. To propaganda politycznej poprawnosci, którą serwujecie jako serwis o grach komputerowych jest co najmniej równie głupia, agresywna i nie na miejscu. Bo co, dwie kobiety poszły z czarnoskórym.? Facet, zanim nastąpił kryzys migrancki połowa Niemek i Szwedek jeżdziła do egiptu w jednym celu - zgadnij po co, a jak się nie domyślasz przewertuj niemiecką prasę sprzed kilku lat.
 9. "Jednak mimo żadnego wpływu tej sceny na resztę fabuły filmu, wspomniane zostają opanowane przez Muzułmanów “strefy no-go” – co nie ma nawet cienia uzasadnienia w rzeczywistości, " -------- Jako osoba posiadająca rodzinę w skandynawii informuję kolegę Nowackiego, że strefy no -go istnieją. I tak, o mało co sam uwierzyłem szwedzkiej aktywistce, że to bujda na resorach. A jednak. Najlepiej wskoczyć na prom i przekonać się samemu panie redaktorze.
 10. "dodali dwie wspaniałe kobiety-dowódców: Kynane, czyli siostrę Macedowicza Aleksandra," ---------- Jasne, szczególnie ta pierwsza wygrała tyle bitew, że az zopomniano ich nazwy. No ale na bezrybiu i rak rybą. No i można być społecznie progresywnym stawiąjąc Cynane obok Juliusza Cezara. FU.
 11. naczelnyk

  Jak kapitalizm niszczy branżę gier

  Jako branża uczestniczycie w tej patologii biorąc kasę na reklamę i sr****c dziewiątkami na wszystko co wypuści EA.
 12. " A to, że zawsze był biały, a to że niech sobie geje będą, ale gdzieś na uboczu i niech się nie rzucają w oczy" ------------------- A jak i po co się mają rzucać w oczy skoro homoseksualistów jest 5% społeczeństwa. Nie 50% jak to pokazuje Bioware. Nie interesuje mnie ekshibicjonizm LGBT. Na szczęście - jako konsumenci - możemy głsowoać portfelem. Nie podoba mi się też mieszanie razem rasizmu z (nie)chęcią agresywnego promowania społeczności LGBT.   
 13. Niestety, popisowska propaganda, demonizowanie i obrzydzanie wszystkich zza wschodniej granicy, robienie z Rosji demona,a  Białorusi dzikiego kraju przynosi efekty. Wychowano pokolenie ślepych sługusów ameryki, które bez wahania rzuci się do 'stabilizownia' innych krajów i klęczenia na kolanach przed rozporkiem USA.
 14. "poszerzyłem kompetencje kulturowe"   Niech zgadnę. Masz na myśli gender i pochwałę LGBT ---------------- "cykl fantasy Amber Zelaznego. Kiedyś to też był kult, dzieło, które działało na wyobraźnię, które ustanawiało standardy, które było powszechnie poważane i które do tej pory znajduje się we wszystkich zestawieniach kanonów literatury fantastycznej. I to na wysokich pozycjach. A przecież to jest grafomania. Słaba literatura. Książki źle napisane, które czyta się dziś z bólem zębów." Amber to grafomania? Ktoś taki jak Sławek Serafin nazywa Amber 'grafomanią'. Absurd tej sytuacji szokuje. Sławku, proponuję kolejną sesję 'Moonlight' dla dalszego poszerzenia kompetencji kulturowych!