naczelnyk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  497
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O naczelnyk

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie czekaj na recenzję. Kup, bo gra jest rewelacyjna.
 2. Bardzo mi się podoba ta odsłona TW. Sporo -kapitalnych - moim zdaniem zmian nadaje grze charakteru i zbliża nieco do realizmu. Nowy system rekrutacji, ograniczenia jednostek elitarnych, koniecznośc wyżywienia wojsk - mówiąc szczerze chciałbym zobaczyć te rzeczy w Attili.
 3. Żenujący artykuł pod którym nikt się nie podpisał.
 4. naczelnyk

  GramTV News - Polityczny Wiedźmin?

  Żądam, żeby królową brytyjską zagrała czarnoskóra aktorka.
 5. A co do tej propagandy 'antymedycznej' w Botoksie. To propaganda politycznej poprawnosci, którą serwujecie jako serwis o grach komputerowych jest co najmniej równie głupia, agresywna i nie na miejscu. Bo co, dwie kobiety poszły z czarnoskórym.? Facet, zanim nastąpił kryzys migrancki połowa Niemek i Szwedek jeżdziła do egiptu w jednym celu - zgadnij po co, a jak się nie domyślasz przewertuj niemiecką prasę sprzed kilku lat.
 6. "Jednak mimo żadnego wpływu tej sceny na resztę fabuły filmu, wspomniane zostają opanowane przez Muzułmanów “strefy no-go” – co nie ma nawet cienia uzasadnienia w rzeczywistości, " -------- Jako osoba posiadająca rodzinę w skandynawii informuję kolegę Nowackiego, że strefy no -go istnieją. I tak, o mało co sam uwierzyłem szwedzkiej aktywistce, że to bujda na resorach. A jednak. Najlepiej wskoczyć na prom i przekonać się samemu panie redaktorze.
 7. "dodali dwie wspaniałe kobiety-dowódców: Kynane, czyli siostrę Macedowicza Aleksandra," ---------- Jasne, szczególnie ta pierwsza wygrała tyle bitew, że az zopomniano ich nazwy. No ale na bezrybiu i rak rybą. No i można być społecznie progresywnym stawiąjąc Cynane obok Juliusza Cezara. FU.
 8. naczelnyk

  Jak kapitalizm niszczy branżę gier

  Jako branża uczestniczycie w tej patologii biorąc kasę na reklamę i sr****c dziewiątkami na wszystko co wypuści EA.
 9. " A to, że zawsze był biały, a to że niech sobie geje będą, ale gdzieś na uboczu i niech się nie rzucają w oczy" ------------------- A jak i po co się mają rzucać w oczy skoro homoseksualistów jest 5% społeczeństwa. Nie 50% jak to pokazuje Bioware. Nie interesuje mnie ekshibicjonizm LGBT. Na szczęście - jako konsumenci - możemy głsowoać portfelem. Nie podoba mi się też mieszanie razem rasizmu z (nie)chęcią agresywnego promowania społeczności LGBT.   
 10. Niestety, popisowska propaganda, demonizowanie i obrzydzanie wszystkich zza wschodniej granicy, robienie z Rosji demona,a  Białorusi dzikiego kraju przynosi efekty. Wychowano pokolenie ślepych sługusów ameryki, które bez wahania rzuci się do 'stabilizownia' innych krajów i klęczenia na kolanach przed rozporkiem USA.
 11. "poszerzyłem kompetencje kulturowe"   Niech zgadnę. Masz na myśli gender i pochwałę LGBT ---------------- "cykl fantasy Amber Zelaznego. Kiedyś to też był kult, dzieło, które działało na wyobraźnię, które ustanawiało standardy, które było powszechnie poważane i które do tej pory znajduje się we wszystkich zestawieniach kanonów literatury fantastycznej. I to na wysokich pozycjach. A przecież to jest grafomania. Słaba literatura. Książki źle napisane, które czyta się dziś z bólem zębów." Amber to grafomania? Ktoś taki jak Sławek Serafin nazywa Amber 'grafomanią'. Absurd tej sytuacji szokuje. Sławku, proponuję kolejną sesję 'Moonlight' dla dalszego poszerzenia kompetencji kulturowych!
 12. "ale przykładowo moja żona, która oryginalne Patapony przeszła wszerz i wzdłuż, narzekała na gubienie rytmu. " ---------- No cóż, wtedy była 10 lat młodsza i miała lepsze ruchy wszerz i wzdłuż - ty zapewne też, żona nie narzeka? A propos, ta recenzja to takie 'zrobić żeby się nie narobić'. Powspominać, zjechać konwersję i cześć.
 13. " Orson Scott Card, autor tego genialnego dzieła, jest natomiast moim zdaniem osobą obrzydliwą, choć całkiem możliwe, że chorą, więc nie obwiniam go za jego paskudne, pełne nienawiści poglądy. Oddzielam twórcę i dzieło I chyba wszyscy jesteśmy w stanie to zrobić, prawda? " ---- Oczywiście Sławku. Zdarza ci się napisać dobrą recenzję, którą z przyjemnością przeczytam. Ale -oddzielając twórcę od dzieła - uważam autora recenzji i felitetonu za osobę obrzydliwą, do cna zindoktrynowaną ideą politycznej poprawności. I całkiem możliwe, że chorą. Osobę słabą, która łatwo podchwytuje mainstreamowe hasła i żegluje z nurtem. Dlaczego miałbym dodatkowo obwiniać osobę, która już cierpi? Obwiniam jedynie redaktora naczelnego, że pozwala na takie felietony.
 14. Zdaje ci się. Nic nie masz. Na wynik wyborów ma wpływ tak wiele różnych czynników, że twoje twierdzenie jest po prostu śmieszne. Zakład, że "tęczowi" by wygrali wybory, gdyby obiecali nie 500+ a 1000+? Dopasowujesz sobie rzeczywistość do własnych wyobrażeń, dokładnie tak jak od początku dyskusji wypowiadając się w imieniu jakiejś wymyślonej przez ciebie, nieistniejącej grupy ludzi, którzy, jak ci się wydaje, myślą tak jak ty. Problem w tym, że masz rację tylko pod jednym względem. Wydaje ci się. PS. I nie obrażam się za "słodkiego cukiereczka". Po prostu wybacz, ale nie jestem zainteresowany, bo jestem heteroseksualny. A nawet gdybym był homoseksualny, to raz, że taki kiepski podryw na mnie nie działa, a dwa, że po prostu cię nie lubię. Bardzo mi przykro.    Ależ mam cię. Co za szał. Najtlustsza robaczycha w pokoju wpadła w lep. To dlaczego nie obiecali 500+, skoro -jak widać -jest to dla biednych kobiet ważniejsze niż aborcja na życzenie.