bobikowoz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  70
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bobikowoz

 • Ranga
  Przodownik
 1. bobikowoz

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Gramsajty też zniknęły.
 2. Zatrzymałem się na Armagedonie. Zastanawiam się, czy warto robić remaster starszych Robaczków, skoro regularnie pojawiają się nowe odsłony, a trzon rozgrywki aż tak bardzo się nie zmienia, zwłaszcza, gdy twórcy odeszli od map w 3d.
 3. 500 znaków to znacznie mniej niż się spodziewałem, ale udało się. Zgłoszenie wysłane.
 4. Z pustego naczynia i Salomon nie naleje, jak mawiają mądrzejsi ode mnie. Im rzadziej będą pojawiały się podsumowania, tym słabiej moim zdaniem może być z gramsajtami. Przyznam, że dla mnie wyznacznikiem czasowym, odkąd wróciłem po ponad rocznej przerwie do blogowania jest właśnie zmieszczenie się pomiędzy podsumowaniami. Tym razem gramsajtowa piszczałka została opóźniona i mam wrażenie, że zdominowałem ten artykuł: screen, dwa razy retro, polecajka - o matko, ile tego bobikowoza. Wracając do sedna - uważam, że lepiej wspomnieć krótko o trzech wpisach, niż przedłużać oczekiwanie na podsumowanie.
 5. bobikowoz

  Wolfenstein: The Old Blood - recenzja

  Szkoda, że dodatek nie dotarł na poprzednią generację. Podstawkę udało się przenieść wstecz, czyżby słabe wyniki sprzedaży?
 6. TYTUŁ: Rezurekcja #3 - Doom 1 i 2 vs Doom 3 plus Resurrection of Evil TEMAT: Porównanie dwóch klasycznych gier z serii, z kontynuacją wydaną po latach. LINK: http://ja.gram.pl/ja.gram.pl/bobikowoz/54
 7. bobikowoz

  Retrorecenzja: The Elder Scrolls: Arena

  Retro-recenzje zawsze miło widziane. Ze swojej strony najchętniej poczytałbym o wczesnych grach konsolowych. W czasach pierwszego PS i wcześniejszych byłem zapalonym PC dirty peasant, a nie console master race. Z przyjemnością poszerzyłbym wiedzę. A jak kogoś kręci starsze retro - nieskromnie zapraszam na swojego gramsajta. Co nieco na ten temat można tam znaleźć.
 8. Motywujecie mnie do dalszej pracy. Bardzo mi miło. Dziękuję.
 9. Chyba nie Crackdown: http://www.ruffiangames.com/2014/01/27/introducing-game-of-glens/
 10. Czy jest szansa, że pojawią się pojedyncze DLC, skoro promocja wyłącznie cyfrowa?
 11. W tym tygodniu oba Batmany są w Xbox Games Store po 35zł za sztukę, niestety dodatki płatne osobno, ale także przecenione.
 12. Gramsajty profesjonalnie promowane :)
 13. W Polsce usługa z pewnością jest dostępna. Byłem w Austrii gdy Fable 3 pojawiło się za darmo - nie mogłem nic zrobić dopóki nie wróciłem do Polski. Z polskiego internetu poszło bezproblemowo. Polskie konto, polski internet. Skoro zmieniłeś region Live na niemiecki, to powinieneś się teraz podłączyć pod niemiecki internet :)