piratezpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  45
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O piratezpl

 • Ranga
  Przodownik
 1. piratezpl

  Jumpgate Evolution później

  Jako przedstawiciel oficjalnego Polskiego portalu "Jumpgate: Evolution" też przyznam że jest mi przykro z powodu opóźnienia. Jednak bardziej jest mi przykro z powodu braku częstych aktualizacji w temacie "Jumpgate: Evo" na wielu portalach o grach, w tym też i niestety tutaj. Dlatego zapraszam na http://jumpgate-evolution.com.pl - oficjalny polski portal, z częstymi aktualizacjami, dokładnie analizowanym materiałem i forum dyskusyjnym dla fanów. :)
 2. piratezpl

  GTA zaprowadzi nieletnich do więzienia?

  GTA nie dla nieletnich - jak najbardziej. Problem natomiast widać już tu na forum: nieletnich najwięcej będzie w postach.
 3. Odpowiedzi w stylu "strzelałem i trafiłem" świadczą o tym że tak naprawdę nie wiedzieliście po prostu.
 4. LoL wam wszystkim co Saturna nie znaliście, widać kto jest mastah, a kto tylko lolowicz-gramowicz :D I tak przy okazji, to było MK3, potem Ultimate MK3 i później MK Trilogy. Te dwie ostatnie zawierały i Scorpiona i Reptile''a, a także tą planszę. Zaś wszystkie te trzy części MK3 zawierały Reptile''a i tą planszę, gdyż na początku wydania MK3 Midway pozbył się Scorpiona, podobno przypadkiem.
 5. Ciekawe kto tutaj pamięta taką grę jak "Shadow Man" ? Śmiać się jest łatwo, a może komuś się tęskniło do niej i zaznaczył, by poruszyć temat w komentarzach ? Ja twardo zaznaczyłem Max Paint''a tak jak Misioo proponował. :P
 6. piratezpl

  Fallout 4 szybciej niż Fallout 3

  @ Zaitsev Rozbroił mnie ten news. To jest raczej oczywiste że będzie wcześniej, tak samo jak Fallout 3 ( znany jako Project Van Buren, radze następnym razem odrobić lekcje zanim się ruszy taki temat ) miał być już wcześniej, bo już w 2003 roku był silnik przygotowany, tylko developer zawiesił działania. Odliczanie latek w temacie Fallouta jest zatem co najmniej nie trafne. Tak samo jak warto dodać że poprzednie dwa Fallouty nie były przez Bethesde wydane, tylko przez Interplay. @ Reszta. Ehh czytam sobie też takie wypowiedzi ortodoxów w stylu "Fallout jest be, fantasy są cool.", to nie jestem w stanie nazwać takiej płytkości. Ludzie zamknięci w jednym temacie i wszystko inne jest złe, tylko fantasy jest super. Może i dobrze, niech płytka część społeczeństwa zostawi nie-fantasy gatunki w spokoju.
 7. piratezpl

  Nintendo chciało GTA na DS-a

  @ Pepsi Mam wrażenie że nie uchwyciłeś dokładnego powodu dlaczego to jest taka ciekawostka. Mianowicie - nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie Nintendo. Można było co najwyżej "wyparować" czy "się zmęczyć", nikt nigdy nie ginął tutaj. @ Reszta I ludzie co tutaj stękają na temat grafiki. To jest DS ! Ludzie, nie PSP. -_-'' Dajcie mu szanse...
 8. piratezpl

  MK vs DC Universe w listopadzie

  @ Renor. Wiem wiem :) czytałem z uwagą. I też czekam na Tekkena :)
 9. piratezpl

  MK vs DC Universe w listopadzie

  "MK vs DC Universe w listopadzie" - pisze Renor ... "Tylko kto to kupi ?" odpowiada Piratez, dając wylew prostego zdania tłumu :)
 10. piratezpl

  Dodatki do WoW-a co roku

  @ Pepsi, taki news to już był. Bodajże 2 lata temu tuż przed Burning Crusade. :)
 11. piratezpl

  Blu-ray w Xboksie? Plotka nr 4466575...

  Super XBOX360 Turbo HD Blue Ray edition. Odpalcie sobie film na BR i na HD DVD na swoim telewizorze. Ja szczerze nie widzę żadnej różnicy na telewizorze 40", ale jak ktoś zobaczy, to gratuluję wspaniałego wzroku. Może nie warto go marnować i poświęcić w imię nauki pod nóż ? A może ktoś wynajdzie lekarstwo na katar przez to ? ( AAA-psik ! )
 12. @ pepsi Wiedziałem że to Twój artykuł nie czytając autora :) Najbardziej mi się podobała ta chwila niepewności, dreszczyk emocji i napięcia: "Polskie limitowane wydanie będzie prezentowało się ( tu jest miejsce na dramatyczną przerwę ^_^ ) tak samo, jak odpowiednik z zachodnich rynków." Tak poza tym, dobrze zgłębiony News CDP :)
 13. @ Indrid Cold Według tabelki co znajduje się tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_9_Series to ten model pożera 141 Watów. Nie mało.
 14. @ Harpen Fang ma rację, bo aż sam musiałem to sprawdzić :) Łącze GB to trochę z kosmosu, by było :)