Revusiek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  680
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Revusiek

 • Ranga
  Delegat
 1. Daję link do moich dwóch kawałków. Sam nie wiem pod jaki gatunek można to podpiąć, ale to nieważne. Kawałki są z Guitar Pro, jednak brzmienie nie jest złe. Chciałbym poznać zdanie innych, nie co do jakości, ale czy ogólnie coś z tego może być. W przyszłości chciałbym oczywiście nagrać to normalnie, razem z wokalem i innymi bajerami. Póki co: http://www.youtube.com/watch?v=1VDdYyq0BiY http://www.youtube.com/watch?v=BaLdU2IyLNo
 2. Revusiek

  Problem z mass effect - Therum

  Miałem ten sam problem. Jedynym rozwiązaniem było odinstalowanie gry, ponowne zainstalowanie i granie bez Bring Down The Sky.
 3. 76.Painkiller 77.Battlefield 2 78.Grand Theft Auto: San Andreas
 4. Revusiek

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Dzisiaj dostałem EK Mass Effect i jakoś głupi się nie czuję ;) W Ultimie edycja zwykła 99zł + kurier ok 16zł, a EK 119zł + kurier gratis. Co by nie mówić, interes świetny :P
 5. Revusiek

  GITARA!

  Nic mi to nie mówi, ale spróbuję pomóc. Podłączasz gitarę do tunera najzwyklejszym kablem, z dwóch stron ma takie same wejścia. Włączasz tuner i pojawi sie zapewne coś na kształt licznika. Grasz strunę E, pierwszą z góry, najgrubszą. Na ekranie powinna pojawić się wskazówka i w prawym lub lewym górnym rogu dźwięk (np. E, G, C). W tym przypadku musisz otrzymać E, kręcisz kluczem tak, aby wskazówka zatrzymałą się na samym środku, kiedy wyświetli się dźwięk E. i tak samo z kolejnymi strunami, tyle, że dla każdej oczywiście odpowiedni dźwięk.
 6. Revusiek

  GITARA!

  Jaki ten tuner/stroik jest? Jakiej firmy dokładnie?
 7. Revusiek

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Groksowie otaczają centrum, żeby do niego dotrzeć trzeba się przez nich przebić. Centrum galaktyki to jeden, jasny punk w samym centrum, a nie jakiś większy obszar.
 8. Revusiek

  Zdjęcia forumowiczów

  Mroczny Rev Nie chcę mi się komentować :P
 9. Revusiek

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Jednym z celów gry (może nawet tym najważniejszym) jest dotarcie do centrum galaktyki, którego bronią właśnie Groksowie. Pokonać ich się raczej nie da, więc trzeba kombinować.
 10. Revusiek

  Były testy polityczne... to teraz religijne

  1. Unitarian Universalism(100%) 2. Hinduism (81%) 3. Baha''i Faith (80%) 4. Liberal Quakers (80%) 5. Neo-Pagan (79%) 6. Secular Humanism (71%) 7. Sikhism (69%) 8. Jainism (68%) 9. Nontheist (66%) 10. Reform Judaism (60&) 11. Islam (60&) 12. Orthodox Judaism (60%) 13. New Age (58%) 14. Mahayana Buddhism (57%) 15. Mainline to Liberal Christian Protestants (57%) 16. Scientology (54%) 17. Taoism (51%) 18. New Thought (50%) 19. Orthodox Quaker (49%) 20. Theravada Buddhism (45%) 21. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (44%) 22. Senth Day Adventist (34%) 23. Mainline to Conservatice Christian/Protestant (31%) 24. Church od Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (30%) 25. Eastern Orthodox (22%) 26. Roman Catholic (22%) 27. Jehovah''s Witness (13%) Nawet nie wiem na czym opiera się większość tych wyznań ;D
 11. Revusiek

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Wszystkie statki mają po tyle hp, czy tylko te większe? Ja szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem tak mocnych przeciwników. U mnie zazwyczaj wszystkie mają po kilkaset hp, tylko matki czasem nawet do 3000. Kup najmocniejsze rakiety samonaprowadzające i najmocniejszy laser, mnie to wystarcza. Lub ewentualnie niszczyciela planet i po trochu rozwalaj im wszystkie kolonie.
 12. Revusiek

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Po kilku dniach gry w fazie kosmicznej, udało mi się dolecieć do centrum galaktyki. Z jednej strony wydaje się to trudne, bo Groksowie bronią się nieźle, ale z drugiej strony, wcale nie musimy z nimi walczyć. Ba, nawet nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby ich pokonać. Mnie wystarczyła maksymalna wytrzymałość, jeden zestaw naprawczy, napęd międzygwiezdny 4 i chyba ze 3 baterie doładowujące. Cóż, spodziewałem się czegoś więcej, jakiejś prawdy o sensie istnienia czy coś ;P
 13. Revusiek

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Mam dosyć banalne pytanie: jak w fazie kosmosu można dołączyć inne statki do naszej floty?
 14. Revusiek

  GITARA!

  Nie wydaje Ci się, to jest solówka bardzo dobra dla początkujących ;)
 15. Revusiek

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  W lewym dolnym rogu jest takie ''coś'', co pokazuje co musisz zrobić, żeby planeta przeszła na wyższy poziom. Po lewej stronie jest bodaj niska temperatura, po prawej wysoka, na dole mało atmosfery, na górze dużo. I trzeba tak działać, aby wszystko było na środku, wtedy mamy planetę najlepszego typu.